چگونه برای تمیز کردن پوسته – نکاتی از صدف جمع

[ad_1]

جمع آوری صدف ها سرگرمی بسیار جذاب است اما آن را قبل از شما می پرسید “چگونه برای تمیز کردن دریا پوسته؟”

اگر چه آنها می آیند از دریا به عنوان نمونه های زیبا بسیار قوی بوی شروع خواهد شد برای پر کردن هوا در عرض چند روز اگر هنوز هم وجود دارد هیچ اثری از این جانور نرم تن در داخل! گاهی اوقات حتی ساحل نمونه همچنین می توانید شروع به بو به عنوان اثری از حیوان مرده هنوز هم ممکن است در داخل پوسته.

و همچنین نیاز به تمیز کردن داخل پوسته وجود دارد اغلب مرجان و آهک encrustations و از رشد جلبک ها در خارج که نیاز به برداشته شود.

در این مقاله من می خواهم به بحث در مورد روش های مختلف است که من استفاده می شود برای تمیز کردن صدف ها و ارائه برخی از راهنمایی و مشاوره است که ممکن است کمک به این کار راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم.

از بین بردن حیوانات

برای دوکفهای (پوسته با دو همسان نیمه ( مانند گوش ماهی یا کاکل) این است که نسبتا آسان است. شما می توانید آنها را تقریبا به جوش در آب و آنها باز خواهد شد و حیوانات می تواند به راحتی با یک چاقوی تیز. اگر شما ترجیح می دهند که آنها گرما ترک آنها را در یک ظرف آب تازه و تغییر آن در هر روز است. در دو یا سه روز آنها را باز و حیوان است که به راحتی برداشته می شود.

برای Gastropods (تک پوسته است که می تواند بسیاری از اشکال اغلب مارپیچ و یا به شکل از راه های دیگر (هرگز یک جفت همسان)) انواع تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد و با تجربه با این, شما را پیدا خواهد کرد که شاید مناسب شما بهترین.

  • جوش در آب با این نسخهها کار خوبی برای بسیار جامد پوسته پوسته مخروطی و بسیاری از انواع gastropod. به سادگی در آب جوش و سپس حذف حیوانات با استفاده از نوک تیز سوزن یا پین تلاش برای گرفتن همه از گوشت و مرتبط با جانور نرم تن قطعات در یک زمان. شستشو در آب تازه و اجازه می دهد به هوا در یک نقطه سایه دار. اگر وجود دارد هیچ بوی در یک زن و شوهر از روز شما موفق بوده اند.
  • تکرار انجماد و آزاد کردن. این روش گفت: برای کمک به حیوانات می آیند رایگان از پوسته آن است. من باید اعتراف به نداشتن بسیاری از موفقیت با استفاده از این روش اما آن ممکن است مفید باشد اگر شما نمی توانید شرکت به پوسته خود را برای برخی از زمان.
  • ترک پوسته در یک کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده برای چند روز (دور از نور). حیوان شروع به عرق و سپس هنگامی که شما برای باز کردن کیسه جانور نرم تن می تواند تقریبا سقوط خود را. شستشو و شما انجام می شود. این یکی از مورد علاقه من روش های تمیز کردن
  • Microwaving: برخی از پوسته می توان microwaved برای 20 تا 40 ثانیه و حیوانات پس از آن گرفته شده و با یک pin. این آثار متفاوت برای هر گونه و شما همیشه باید آزمایش قبل از در معرض یکی از باارزش خود را نمونه به این درمان
  • با استفاده از یک سرنگ. من نشان داده شد این توسط ماهیگیران در فیلیپین که به طور خاص از آن استفاده می شود برای cowries. اجازه می دهد که پوسته به نشستن در آب تمیز با صابون پودر اضافه شده برای یک روز. سپس با استفاده از یک سرنگ(بدون سوزن) ضربه جت آب به پوسته. فشار آب ضربات حیوانات ، تکرار این روش چند بار تا زمانی که پوسته پاک است.
  • با استفاده از الکل. برخی از پوسته ها را می توان در الکل تا آماده برای تمیز کردن (با این نسخهها کار خوبی برای Nerites). پس از چند روز حیوان ترشی و می تواند بیرون کشیده و با استفاده از یک pin.

یک چیز به یاد داشته باشید با تمام این تکنیک ها – اگر حیوانات دارای یک operculum (قطعه را پوشش می دهد که این جانور نرم تن که آن را پنهان در داخل آن پوسته) مطمئن شوید که برای ذخیره آن با مرتبط نمونه. هنگامی که پوسته تمیز پنبه و پشم را می توان به افتتاح و operculum به آرامی چسب با چسب سفید برای نشان دادن پوسته در حالت اصلی خود.

تمیز کردن خارج

سفید – استفاده از رقیق سفید کننده راه حل برای حذف جلبک پوشش در پوسته و کمک به انتشار encrusted آهک (توجه داشته باشید: آزمایش با هر گونه و هرگز قرار داده و براق پوسته مانند Cowries به سفید کننده به عنوان آنها را از بین برد)

برای قوی آهک encrustations استفاده خوب ابزار فلزی مانند قوی چاقو بریده شده ابزار دندانپزشکی و غیره به کار بر روی پوسته. به تدریج اهرم کردن آهک به فاش کردن پوسته در زیر. این معمولا نیاز به صبر و هرگز با عجله این کار را اگر شما می خواهید برای پایان دادن به بهترین نمونه پوسته است که ممکن است.

مراقب باشید از ظریف برآمدگی و لب از پوسته است که شما در حال کار با. آسیب رساندن این می تواند به نوبه خود بسیار خوب پوسته به یک دوم نرخ نمونه.

[ad_2]