چگونه انرژی زا بینی ينهلرس تحریک حواس خود را

[ad_1]

جاده ها گرفته نمی شود

برای سال ما شده اند نادیده گرفتن بینی ما.

درست است–ما به ندرت مصرف هر چیزی از طریق بینی ما. هنگامی که ما گرسنه هستند و ما خوردن غذا و وقتی ما تشنه ما نوشیدن هر مایع ما تصمیم خواهد فرو نشاندن عطش ما. اما آنچه در مورد ما بینی ؟ این احتمالا برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما بینی ما این است که دروازه ورود به حواس ما. به دلیل ارتباط مستقیم به مغز چیزهایی که مصرف می شود از طریق بینی رسیدن به مغز بسیار سریع تر از اگر آنها به صورت خوراکی مصرف می شود. این یک حسی کانون ما نادیده گرفته شده برای قرن ها از آن زمان به بهره برداری از آن.

در این مرحله شما احتمالا تعجب که در آن است که او با این رفتن؟” من صحبت کردن در مورد که سفید پودری تفریحی ماده مورد استفاده به شدت در 1980s میامی. که غیر قانونی خواهد بود و نه سرد. اما من صحبت کردن در مورد چیزی انقلابی چیزی ذهن دمیدن در چیزی است که شما احتمالا هرگز دیده یا شنیده اید قبل از. معرفی می کنم به شما دوستان من اولین بار در جهان طبیعی انرژی زا بینی استنشاقی. فکر می کنم از آن به عنوان یک نوشیدنی انرژی بدون نوشابه و بدون عوارض جانبی تند و زننده. انرژی ينهلرس تحریک حواس خود را با ارائه سریع اقدام, انرژی, هوشیاری و طراوت به ذهن و بدن خود را. آن را کاملا امن و آثار آن.

روش های باستانی

انقلابی به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد بینی ينهلرس نیست یک ایده جدید است. جزء دیگری از این ينهلرس-آروماتراپی-قدمت هزاران سال. چینی ممکن است برای اولین بار به استفاده از آروماتراپی برای درمان تکنیک های. استفاده از اسانس از گیاهان استفاده شده است برای قرن ها برای تحریک بدن و تعادل ذهن و بدن است. عمل آروماتراپی تکنیک های توسعه یافته به مصریان و یونانیان و رومیان و آلمانی ها و هر جامعه بهبود در استخراج روغن ها برای کمک به بدن و روح است.

امروزه آروماتراپی شایع است. انرژی زا بینی ينهلرس قرض از همان ایده این تمدن های باستانی و بهبود یافته آن را با اضافه کردن انرژی به مخلوط. نه تنها انرژی ينهلرس تازه کردن حواس با افشای ذهن ضروری عطر درمانی روغن آنها اضافه کردن پشت سر هم از طراوت و انرژی است. بر خلاف اکثر افزایش دهنده انرژی در بازار انرژی ينهلرس نه حاوی کافئین است که می توانید با قرار دادن بدن به چرخه اعتیاد است. همه ما می دانیم اثر قهوه و بسیاری از ما حتی نمی تواند تابع بدون یا صبح فنجان قهوه است. انرژی ينهلرس جلوگیری از این مشکل با ارائه تنها اسانس…هیچ انسان ساخته شده دروغ مثل بقیه محصولات وجود دارد.

مزایای اضافی

نیز وجود دارد مزایای اضافه به انرژی بینی ينهلرس از یک پشت سر هم از انرژی است. این ينهلرس پاک کردن سینوس های خود را افزایش هوشیاری و حتی نفس تازه! همچنین این محصول می آید در قالب یک لوله کوچک بسیار شبیه به آلرژی/سینوس ينهلرس. که به معنی آن را راحت به استفاده از. به سادگی قرار دادن این ينهلرس در جیب شما در کیف پول خود را و یا در اتومبیل خود را و شما تضمین شده به اضافی که پشت سر هم از طراوت هر زمان که شما به آن نیاز دارید.

حالا شما ببینید چه منظورم این است وقتی که من می گویند ما شده است نادیده گرفتن بینی ما برای قرن ها ؟ زمان به ما بینی اعتبار آن را سزاوار. وجود دارد خیلی پتانسیل آن را حتی خنده دار نیست.

رفتن خود را به خر خر کردن در.

[ad_2]