چه کورنینگ-Siecor Unicam اتصالات? فیبر نوری آموزش سری یک

[ad_1]

این مقاله توضیح می دهد مزایای استفاده از Corning Siecor Unicam اتصالات در مقایسه با یک استاندارد صنعتی اپوکسی و فیبر نوری کانکتور. ختم فرآیند برای صنعت استاندارد اپوکسی و فیبر نوری کانکتور.

برای استاندارد اپوکسی و فیبر نوری کانکتور ختم روند به طور معمول شامل 7 مرحله (تا 30 دقیقه) که عبارتند از:

1. نوار فیبر نوری به افشای 125um (140um یا اندازه های دیگر با توجه به شرایط شما fiber) الیاف پوششی

2. تمیز کردن در معرض لخت فیبر با ایزوپروپیل الکل و بدون پرز دستمال مرطوب

3. قرار دادن فیبر برهنه به اتصال مرکز سوراخ تا فیبر متوقف می شود

4. تزریق فیبر نوری اپوکسی با یک سرنگ تلگراف به اتصال بدن

5. درمان فیبر نوری اپوکسی با درجه حرارت بالا است که می تواند 85°C, 100°C و یا حتی 120°C بسته به نوع فیبر نوری اپوکسی(شما نیاز به یک ویژه اتصال اپوکسی پخت فر برای این منظور)

6. کاتب فیبر بیرون زده از نوک فیبر اتصال

7. لهستانی اتصال نکته با زني فیلم یا با دست و یا تخصصی کانکتور فیبر نوری دستگاه پولیش(به خصوص برای تک حالت فیبر اتصالات)

بنابراین شما می بینید که این فرایند را برای فسخ فیبر نوری روش پیچیده است. در آن طول می کشد زمان و عمل و تنها بسیار آموزش دیده فیبر نوری تکنسین می تواند انجام این کار به درستی با عملکرد بالا نسبت.

اما فیبر نوری, پیمانکار نصب به صورت پیش فرض شبکه های معمولا لازم نیست از زمان و یا ابزار گران قیمت برای این نوع از فسخ است. و آن زمانی است که سریع ختم کانکتور فیبر نوری آمد به دستی.سریع ختم کانکتور فیبر نوری به طور خاص طراحی شده برای سریع فسخ بدون مقدار زیادی از تجربه مورد نیاز است. یک فیبر نوری, پیمانکار نصب می توانید سریع ختم عرض 2~3 دقیقه.

وجود دارد بسیاری از طرح های مختلف اما یکی معمولی مانند کورنینگ Siecor Unicam اتصال است شبیه به این:

این Unicam اتصال قبل از جلا در کارخانه با الیاف خرد پنهان در داخل بدن از اتصال. نصب و سپس تنها 5 گام برای تکمیل Unicam اتصال ختم با صنعت استاندارد کیفیت.

1. نوار فیبر نوری به افشای 125um فیبر روکش

2. تمیز کردن در معرض لخت فیبر با ایزوپروپیل الکل و بدون پرز دستمال مرطوب

3. جدا از فیبر با ساطور

4. قرار دادن فیبر به Unicam اتصال تا زمانی که آن متوقف می شود

5. چین چین و فیبر بر روی Unicam کانکتور فیبر اتصال crimper ابزار

یک فیبر نوری, پیمانکار نصب می توانید یک Unicam اتصال ختم در عرض 2 دقیقه. در مقایسه با استاندارد اپوکسی رویکرد (تا 30 دقیقه) است که 87 درصد زمان را نجات داد.

Unicam اتصالات ارائه معادل فرو دست دادن عملکرد به عنوان یک استاندارد اپوکسی و لهستانی اتصال. Unicam اتصالات نیز ملاقات و یا تجاوز مکانیکی و نوری عملکرد مشخص شده توسط EIA/TIA 568.B.

فیبر نوری برای فروش, شرکت, سهام, انواع کورنینگ Siecor Unicam اتصالات از جمله Unicam ST, TKT Unicam CTS SF کورنینگ TKT Unicam, Unicam LC Unicam كارشناسي ارشد Unicam کیت ابزار و TKT Unicam نخبگان.

[ad_2]