چه قلم انسولین و استفاده از آن?

[ad_1]

آنچه که انسولین?

انسولین قلم دستگاه استفاده شده است که برای تزریق انسولین هورمون وارد جریان خون به کنترل نوع 1 دیابت است که یک وضعیت پزشکی است که رخ می دهد به دلیل اختلال در سطح قند خون در بدن است. قبل از گرفتن به دانستن در مورد انسولین قلم ما باید بدانند که در مورد انسولین و ارتباط آن با دیابت است.

انسولین یک هورمون است که مترشحه از لوزالمعده غده واقع شده است که در شکم و پشت معده است. این مسئول ترشح آنزیم ها و هورمون های ضروری برای بقای ما. در میان کسانی که هورمون انسولین نقش مهمی در تنظیم قند خون/سطح قند خون در بدن است. هنگامی که ما غذا خوردن آن است که شکسته شده و تبدیل به قند در معده ما. ما دریافت انرژی از گلوکز است که یک نوع قند است. این گلوکز وارد جریان خون ما با کمک انسولین و آن را تنها به این دلیل که انسولین که از سلول های ما قادر به جذب گلوکز و ذخیره انرژی است. هر گونه اختلال در ترشحات انسولین می تواند منجر به دیابت.

دیابت چیست ؟

دیابت یک بیماری متابولیک است که ناشی از عدم تعادل قند خون/سطح قند در بدن است. وجود دارد دو نوع از دیابت

1. نوع -1 دیابت

در نوع 1, دیابت, انسولین ترشح است توسط لوزالمعده در مقدار مورد نیاز با توجه به شکست از سلول های بتا که مسئول ترشح انسولین. و از این رو گلوکز در خون باقی می ماند جریان بدون ورود به سلول است.

2. نوع -2 دیابت

آن را ناشی از مقاومت به انسولین که در آن بدن ما پاسخ نمی دهند به سفارشات انسولین و در نتیجه قند باقی مانده در خون است.

چرا به استفاده از انسولین قلم ؟

انسولین قلم هستند عمدتا مورد استفاده برای درمان نوع 1 دیابت است. با کمک این قلم ما در حال ارائه انسولین به بدن ما از طریق وسیله خارجی و این کمک می کند تا برای جلوگیری از هر گونه عوارض است که می تواند ناشی از کمبود انسولین در بدن ما است. یکی غفلت باید اثرات مضر دیابت به دلیل سطوح بالای قند/قند در جریان خون می تواند سمی و مضر برای بدن است. در صورت نادیده گرفتن آن ممکن است منجر به شدید مسائل بهداشتی و گاهی حتی مرگ. انسولین قلم است که بهترین درمان برای درمان نوع 1 دیابت است.

قلم انسولین

انسولین قلم دستگاه استفاده شده است که برای تزریق انسولین برای کنترل قند خون/سطح قند در بدن است. آن متشکل از یک کارتریج است که در آن انسولین موجود است و شماره گیری استفاده شده است که به تنظیم دوز مورد نیاز. آن است که تزریق با کمک سوزن یکبار مصرف. وجود دارد به طور عمده دو نوع

1. با دوام قلم

2. Prefilled قلم

با دوام قلم/قابل استفاده مجدد استفاده از یک قلم قابل تعویض کارتریج. در اینجا هنگامی که کارتریج خالی است یک کارتریج جدید با انسولین است که در جای جای کارتریج های قدیمی که باید دور ریخته شود و پس از آن خالی است.

Prefilled قلم یکبار مصرف هستند قلم که دور انداخته می شوند هنگامی که انسولین کارتریج خالی است.

آنچه که استفاده از انسولین قلم ؟

انسولین با قلم بسیار قابل اعتماد هنگامی که در مقایسه با سنتی ویال و سرنگ روش تزریق انسولین است. این قلم قابل حمل و آسان برای استفاده با سطح بالایی از دقت و صحت در دوز و آن را بدست بازخورد مثبت از بیمارانی که راضی خطر-درمان رایگان. استقرار باید لازم است به دلیل روش های سنتی از تزریق انسولین است که خطر آلوده بیماران. همچنین آنها را می توان به راحتی توسط بیماران با حداقل دستورالعمل به دلیل طراحی کاربر پسند است و هر کسی قادر خواهد بود به استفاده از آن.

[ad_2]