چه علل اصلی ابتلا به دیابت?

[ad_1]

تحقیقات به دیابت در حال افزایش است در همه زمان ها. با وجود این هیچ کس در واقع می داند که آنچه به طور خاص باعث دیابت می شود. این باعث شده است که به تعدادی از شایعات در گردش برخی از آن ها تا حدی درست است و دیگران آن را نگه دارید هیچ حقیقت در همه. در این مقاله من خواهد شد بحث در مورد آنچه که شناخته شده است در مورد علل دیابت است.

1) به طور کلی علل:- ما می دانیم که دیابت توسعه به عنوان یک نتیجه از سلول های بدن خود را گرفتن نیست به اندازه کافی انسولین (هورمون است که کمک می کند تا تبدیل قند خون/قند به انرژی). این است که معمولا به دلیل خود را لوزالمعده قادر به تولید انسولین به اندازه کافی و یا به دلیل سلول های بدن شما شروع به مقاومت در برابر انسولین است. اگر چه ما می دانیم آنچه که منجر به ابتلا به دیابت ما در حال حاضر نمی دانم که چرا این اتفاق می افتد در برخی از افراد و نه دیگران.

2) دیابت حاملگی (GDM):- دوباره ما نمی دانیم که علل دقیق GDM اگر چه آن را به شدت مرتبط با تغییرات هورمونی رخ می دهد که در طول دورۀ دوم و سوم بارداری. در طول این زمان جفت هورمون که بلوک عادی عمل انسولین به اطمینان حاصل شود که کودک در حال رشد می شود به اندازه کافی گلوکز است. این باعث می شود زنان باردار انسولین نیاز به افزایش دو یا سه برابر میزان طبیعی است. عدم پاسخگویی به این نیاز منجر به بروز GDM. حدود 5 درصد از زنان باردار توسعه GDM و اگر چه ما باید یک ایده خوب از چه چیزی باعث آن را ما نمی دانیم که چرا این بیماری در برخی از زنان و نه دیگران. وجود دارد تعدادی از عوامل خطر همراه است اما در حال حاضر هیچ دلیل قطعی.

3) به دیابت نوع 1 – دیابت نوع 1 است ناشی از آسیب به پانکراس به عنوان نتیجه خودرو-ایمنی بدن حمله که در آن سیستم ایمنی بدن شروع به حمله به تولید انسولین از سلول های بتا لوزالمعده. یک بار دیگر در حالی که ما می دانیم چه چیزی باعث دیابت نوع 1 ما هنوز هم مطمئن نیستید چه چیزی باعث این پاسخ است. تعدادی از پیشنهادات قرار داده شده است رو به جلو (از جمله عفونت های ویروسی و معیوب اعصاب) اما در حال حاضر هیچ کدام از این پیشنهادات را می توان جهانی.

4) نوع 2 دیابت و پیش دیابت:- قبل از دیابت است که یک فرم اولیه دیابت نوع 2 و علل هر یک از آنها بسیار مشابه است. دیابت نوع 2 توسعه هنگامی که بدن متوقف می شود در پاسخ به انسولین است. لوزالمعده واکنش نشان می دهد با تولید انسولین اضافی و کبد در پاسخ با انتشار گلوکز اضافی. در طول زمان این محدودیت اثربخشی لوزالمعده و بیشتر باعث افزایش مقاومت به انسولین در بدن است. به عنوان با دیگر انواع دیابت ما نمی دانیم که چه چیزی باعث بالا واکنش. وجود شواهد بسیار قوی است که دیابت نوع 2 مرتبط است به سن و قومیت سابقه خانوادگی کم تحرکی و چاقی است.

5) شایعات:- پس علت دقیق دیابت ناشناخته است وجود دارد تعدادی از غلط پیشنهادات خود را شناور در اطراف. این شامل دیابت مسری بودن (وجود دارد یک ارثی عنصر, اما آن را نمی توان منتقل به طور مستقیم از فرد به فرد) و دیابت که ناشی از شکر (قند بیش از حد مصرف نمی کند علت دیابت است اما مرتبط با چاقی و دیابت عامل خطر) و استرس باعث دیابت (استرس می تواند باعث تشدید این بیماری در بیماران دیابتی وجود دارد اما در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که این باعث دیابت می شود).

در حال حاضر ما باید یک درک کلی از آنچه اتفاق می افتد در داخل بدن ما به علت دیابت است. اما باعث این علل است که هنوز هم یک راز است. شاید قویترین پیوند است که بین بی تحرکی چاقی و دیابت نوع 2 است اما حتی این هم نه به طور کامل توضیح دهد که چرا برخی از افراد چاق هرگز توسعه این بیماری است. به عنوان پژوهش به علل دیابت ادامه, بهترین توصیه این است که سعی کنید و نگه داشتن سطح قند خون خود را در محدوده نرمال است. نگه داشتن وزن خود را تحت کنترل است ورزش منظم و خوردن یک رژیم غذایی سالم می تواند تمام بازی بخشی خود را در این فرایند.

هر قصد و ساخته شده است را به این مقاله دقیق و آموزنده اما از آن است که در نظر گرفته شده فقط برای اطلاعات عمومی. دیابت یک بیماری پزشکی و این مقاله در نظر گرفته شده است به عنوان یک جایگزین برای مشاوره از دکتر خود یا یک پزشک واجد شرایط. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد هر نوع از دیابت شما باید به دنبال مشاوره از دکتر خود را بلافاصله.

[ad_2]