چه روش های مختلف آبیاری بینی?

[ad_1]

باعث هیچ عوارض جانبی آبیاری بینی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در جهان غرب به هر دو درمان و جلوگیری از مزمن مشکلات سینوس. چه روش های مختلف آبیاری بینی در حال حاضر در دسترس است ؟ در اینجا ما تلاش برای ارائه یک مقدمه.

محبوب ترین روش این است که از طریق یک گلدان neti. آینده در آرایه ای از مواد سنتی خاک رس گلدان ریشه در هند است. این آسان به آسیب با این حال و به همان اندازه سنتی گلدان مس زنگ زدن زمانی که در معرض آب نمک استفاده می شود به خیط و پیت کردن سینوس است. همچنین در دسترس در سرامیک و پلاستیک; فولاد ضد زنگ گلدان گران قیمت هستند اما به احتمال زیاد خواهد شد گذشته است.

کار با گرانش به عنوان ابزار آب نمک ریخته است به یکی از سینوس ها و جریان دیگر; آوردن هر گونه ریزه با آن است. اگر شدید مسدود است, تجربه کرده, این روش می تواند تکرار شود و در هر سوراخ بینی با مواد زائد جریان به پشت گلو به تف کردن.

شور اسپری بینی ثابت کرده اند بسیار محبوب; کار در همان راه به عنوان هر گونه اسپری جت از آب شور است که به کارگردانی تا سوراخ بینی از یک فشار کوچک ، اما مزایای به عنوان اثر خود را معلوم نیست هر چند برخی از گزارش سهولت علائم برای یک مقدار از زمان.

یکی از روش های است که توصیه گوش و حلق و بینی, (گوش و بینی و حلق) و جراحان توسط سرنگ روش. یک پر کوچک سرنگ لامپ قرار داده شده است به پایین بینی که در آن یک راه حل شور را به آرامی squirted به سینوس. این روند باید تکرار شود تا راه حل تخلیه از بینی اجرا می شود روشن است.

بعد دنبال لینک های زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بینی و سینوس آبیاری و برای پیدا کردن اگر آن را می تواند به شما بهره مند شوند.

[ad_2]