چه دارویی گرانوله?

[ad_1]

چه دارویی گرانوله?

دارویی گرانوله یک فرایند است که به موجب آن گرانول مواد تشکیل دهنده فعال (مواد مخدر) و همراه با excipient مواد (اضافی بی اثر پودر). اتصال از این پودر باعث ایجاد دارو به شکل قرص. هیچ قرص می تواند شامل صرفا یک عنصر فعال در نتیجه آزمایشات گسترده انجام شده برای پیدا کردن کامل excipient به مخلوط در. فقط یک کمی تنوع در نوع یا مقدار excipient می تواند تاثیر قابل توجهی در چگونه مواد مخدر کار می کند همراه با توانایی برای توزیع یک قرص است که همیشه دقیقا همان. اگر چه مقدار قابل توجهی از آزمایشات انجام شده برای تست excipient در هر قرص می تواند بسیار پر هزینه و وقت گیر ضروری است که درست است در بر داشت. یک بار کامل excipient یافت و این کمک خواهد کرد که ماده فعال به اوراق قرضه و به طور مساوی توزیع خود را در سراسر بدن است. آن را نیز ممکن است طعم را, قرص, و لذت بخش تر برای مصرف کننده. پوشش نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود عطر و طعم از قرص; این اغلب حاوی شکر برای ایجاد طعم شیرین است. پوشش نیز ممکن است طراحی شده برای کنترل آن در دستگاه گوارش از مواد تشکیل دهنده فعال است که منتشر شده این اطمینان را به مفید ترین نسخه از این دارو.

روند دارویی گرانوله همان است که برای همه قرص. وجود دارد می تواند مشکلات مختلف بسته به چگالی و یا اندازه ذرات درون قرص همراه با دیگر مسائل مربوط به سازگاری. در اینجا عنصر فعال ممکن است مخلوط با excipient و تبعیض نژادی رخ می دهد. قرص ممکن است باعث مشکلات زمانی که مصرف و یا به سادگی کار نمی کند به طور موثر که در آن این اتفاق افتاده است. بنابراین لازم است برای اجرای آزمون به طور کامل اطمینان حاصل شود که ذرات به درستی و توزیع شده با توانایی به انجام این کار در مقیاس بزرگ تولید. گاهی اوقات تفکیک را می توان با دانه به مواد تشکیل دهنده فعال به تنهایی در وهله اول و سپس دانه آن را در کنار excipient پس از آن به شکل قرص است.

چرا دارویی گرانوله استفاده می شود ؟

گسترده ترین شکل از دارو استفاده می شود در سراسر جهان است قرص; نتیجه گیری روند دارویی گرانوله بسیار معمول استفاده می شود و فوق العاده مهم است. قرص های مورد استفاده در درمان یک مقدار زیادی از بیماری و بیماری. آنها بسیار آسان برای حمل در اطراف و مصرف می تواند به راحتی و بدون هر گونه نیاز به دستگاه های اضافی احتمالا فقط یک مایع برای کمک به بلع. این یک مزیت قوی بیش از داروهای دیگر که ممکن است نیاز به اندازه گیری قاشق یا سرنگ حداقل. افرادی که نیاز به یک تعداد قرص در هر روز قادر به گرفتن قرص از بسته بندی اصلی خود و محل آنها را به بخش جعبه برای هر روز اجازه می دهد آنها را به بهتر مدیریت و سازماندهی. دارویی گرانوله کمک می کند تا به ایجاد قوی سخت قرص که نمی خواهد را متلاشی پودر خوب و در نتیجه می تواند اداره می شود و به راحتی به کار گرفته. توانایی قرص برای جلوگیری از فاسد نیز تضمین می کند وجود دارد بدون از دست دادن هر گونه مواد تشکیل دهنده فعال. این بسیار مهم است به عنوان آن را تضمین می کند مصرف کننده دریافت میشود و نه تنها همان دوز هر بار بلکه دوز صحیح در طول درمان خود را. بعلاوه سخت, قوی, قرص می تواند جامعی بدون هیچ گونه فاسد شده برای فعال کردن افرادی که شاید ترجیح می دهند به قطعات کوچکتر در یک زمان برای شکستن قرص در نیم.

ماشین آلات مورد استفاده برای داروسازی گرانوله

خرید ماشین آلات دارویی دانه بندی می تواند بسیار گران قیمت به ویژه در مرحله تست. هر دو Spheronization و تجهیزات اکستروژن مورد نیاز خواهد بود برای انجام این فرایند است که می تواند بزرگ و دشوار است به فروشگاه. خوشبختانه چند گزینه های جدید و یا کوچکتر از شرکت های دارویی انجام آزمایشات به منظور کاهش هزینه و نیاز به فضای ذخیره سازی. برخی از تولید کنندگان ارائه گزینه استخدام تجهیزات اجازه می دهد شرکت های دارویی به پرداخت هزینه کمتر و بازگشت محصول پس از استفاده. متناوبا در مقیاس کوچک نسخه از این دستگاه می توان خرید که راحت تر به فروشگاه و ارزان تر برای به دست آوردن. یکی از ارائه دهندگان پیشرو در مقیاس کوچک speronization تجهیزات Caleva خود Spheronizer 380 است به طور خاص طراحی شده برای در مقیاس کوچک آزمایشات و تولید. آنها همچنین ارائه ماشین استخدام به کسانی که تنها نیاز به ماشین آلات برای دوره های کوتاه تر از زمان و یا برای کسانی که آماده برای ارتکاب به تولید در مقیاس کامل.

[ad_2]