چه جوانب مثبت و منفی از داروهای مایع بیش از قرص و قرص?

[ad_1]

هر فرد نیاز به مصرف دارو در برخی از نقطه در زندگی خود را و فرمت معمولی معمولا به شکل قرص یا کپسول. بیمارانی که پیدا کردن آن دشوار به دارو مانند بسیار از بیماران جوان و یا در بیماران مسن تر داده می شود مایع اشکال از دارو. اکثر مردم آگاه هستند از مایع ضد درد OTC فرمولاسیون برای نوزادان و کودکان نو پا و همچنین به عنوان مایع سرد و درمان آنفولانزا به بازار عرضه شده برای بزرگسالان اما چند می دانم که ممکن است برای به دست آوردن جایگزین فرمولاسیون برای بسیاری از داروهای تجویزی زمانی که بیمار مشکل بلع قرص. مثل همیشه وقتی که از مصرف هر نوع دارو چه با نسخه پزشک به فروش می رسد و یا بیش از شمارنده, مراقبت باید انجام شود تا مطمئن شوید که وجود خواهد داشت نه هر گونه عوارض جانبی که دو یا بیشتر از داروهای گرفته شده به صورت همزمان. شما همیشه باید به خود بگویید پزشک و داروساز در مورد هر دارو شما در حال حاضر در نظر گرفتن.

به طور معمول افرادی که داروهای خود را در شکل قرص یا کپسول نمی باید هر گونه مشکلات در بلع دارو است. این ممکن است در اندازه های مختلف آمده است که از محدوده نسبتا کوچک به دیگران که هستند و نه بزرگ. گاهی اوقات بیمارانی که مشکل بلع به دلیل یک بیماری به نام اختلال بلع. این وضعیت ممکن است زمانی که یک جوان است و باقی بماند در طول زندگی و یا توسعه آن ممکن است بعدها در زندگی به ارمغان آورد توسط بیماری یا بیماری است که اثرات توانایی بلع. وقتی این اتفاق می افتد بهترین کاری برای انجام این است که به مشورت با پزشک و یا داروساز برای پیدا کردن اگر دارو تجویز می آید در شکل های مختلف مانند یک مایع است که ساده تر خواهد بود برای فرو برد. وجود طولانی فرمولاسیون و فرآیند توسعه است که مواد مخدر در یک فرمولاسیون مایع باید از طریق قبل از تجویز شده برای استفاده توسط بیماران است. دلیل این است که آن را ضروری است که این دارو به طور مساوی پراکنده در سراسر فرمول. مایع فرمول اغلب دولت بر روی برچسب که بطری نیاز به متزلزل کردن قبل از خوردن دارو به منظور اطمینان حاصل شود که این دارو به طور مساوی توزیع شده است و نه حل و فصل در پایین بطری.

لازم است برای طراحی فرمولاسیون مایع به کمی متفاوت تر از قرص به طوری که بیمار دریافت مقدار مناسب از دارو بدون جذب مقادیر زیادی از مایعات است. علاوه بر آن باید شامل یک افزودنی است که ماسک از مواد مخدر است که اغلب بسیار تلخ و بد مزه. به طور معمول متوسط دوز بیش از 5 میلی لیتر برای کودکان بلکه بزرگسالان معمولا نیاز به مصرف دارو در یک دوز بالاتر. به طور معمول این دارو را به عنوان شربت مخلوط یا محلول شامل شیرین کننده و طعم دهنده عوامل پنهان مواد مخدر را به طعم و مزه. اغلب مایعات با ضخیم تر ویسکوزیته می گیرند به طوری که آنها به احتمال زیاد ریخته یا استنشاق در خطا. علاوه بر آن ممکن است مواد تشکیل دهنده دیگر است که به کمک این دارو به ماندن در مایع است که اطمینان حاصل شود که این دارو موثر است.

ویژه اندازه گیری, قاشق, همراه با مایع داروها به اطمینان حاصل شود که دوز مناسب تجویز شده است در هر زمان. یک مطالعه اخیر نشان داد که زمانی که مخصوص قاشق اندازه گیری نمی شد استفاده دوز اندازه می تواند تا حد زیادی متفاوت است با توجه به این واقعیت است که قاشق چای خوری ساخته شده است در اندازه های استاندارد. اگر شما یاد بگیرند که شما می توانید به راحتی با استفاده از قاشق است که به شما ارائه داروساز خود بخواهید که برای یک داروی خاص فنجان یا دهان سرنگ به طوری که شما قادر خواهید بود برای اندازه گیری دوز مناسب به درستی.

وجود دارد چند گام اساسی به دنبال مصرف داروی مایع:

1. مطمئن شوید که شما آگاه هستند از دوز شما نیاز به مصرف.

2. اندازه گیری دوز به قاشق فنجان یا سرنگ با مراقبت

3. پس از دوز تجویز شده تمیز تلگراف به طور کامل به طوری که آن را آماده خواهد شد هنگامی که زمان می آید برای آینده دوز تجویز می شود.

4. مطمئن شوید که برای ذخیره بطری درستی; برخی از داروها مانند آنتی بیوتیک ها ممکن است نیاز به یخچال.

دارو دوا می تواند تا حد زیادی مفید برای هر نوع دارو است که باید گرفته شود در دراز مدت. این پمپ طراحی شده است به جا به بطری دارو و توزیع یک مقدار خاص با هر پمپ. این دستگاه آن را آسان تر برای ارائه یک مقدار صحیح از دارو در زمانی که این اداره به خصوص در شب هنگامی که روشنایی ممکن است ضعیف و در شرایطی که مهارت و چابکی و یا مشکلات بینایی در حال حاضر. هر گونه مسائل باید مورد بحث خود را با داروساز یا پزشک.

ذخیره سازی مناسب از دارو ضروری است و هر گونه دستورالعمل با توجه به دوز و زمان دولت باید به دنبال دقیقا. علاوه بر این هر دارو باید به یک داروخانه برای دفع مناسب.

[ad_2]