چه التراسونیک منتشر – اصول پشت این اسانس منتشر

[ad_1]

ضروری و روغن منتشر کننده ابزار مورد استفاده برای کاهش روند آروماتراپی یا استنشاق منتشر ذرات اسانس قادر به احساس آن مزایای درمانی. وجود دارد انواع دیفیوزر در بازار موجود است و یکی از بهترین التراسونیک منتشر کننده عطر. آن را به عنوان یکی از بهترین دیفیوزر در تسهیل آروماتراپی همراه با روغن های ضروری نبولایزر چرا که آنها متفرق کردن روغن های طبیعی در فرم از غبار. غبار اسپری از قطرات زیبا از ذرات است و به آسانی جذب می شود ریه های ما; در نتیجه سرعت بخشیدن به روند آروماتراپی.

همچنین شناخته شده به عنوان رطوبت منتشر کننده التراسونیک منتشر کننده کمک می کند تا مرطوب ساختن هوا با دوست داشتنی مه که از آن منتشر شده است. اگر چه محصول نهایی است که تقریبا همان است که از اسانس نبولایزر این عطر منتشر عمل متفاوت است.

نبولایزر آثار توسط باد مقداری هوا را در سراسر لوله کوچک حاوی روغن های ضروری است که ‘nebulized’ و دمیده به مه. نبولایزر بسیار قدرتمند دستگاه است که آن را می توانید استفاده کنید تا مقدار زیادی از روغن را در یک دوره کوتاه از زمان, اما اگر قدرت منتشر شده توسط نبولایزر تنظیم نیست ممکن است تولید بیش از حد غبار است که ممکن است شوک یک سیستم بویایی. باید آن را در عمل با یک تایمر به شما اجازه سیستم بویایی پردازش روغن قبل از دریافت بیشتر از آن.

از سوی دیگر مافوق صوت منتشر کننده با استفاده از یک adiabatic process; معنی گرما مورد استفاده است و به منظور شکستن ذرات از روغن ضروری است. به جای این پخش با استفاده از فرکانس های الکترونیکی برای به انجام رساندن misting از ذرات مایع. اسانس است که در ترکیب با یکی دیگر از مایع (معمولا آب). یک دیسک کوچک قرار داده شده در زیر سطح مایع ارتعاش را به سرعت با توجه به فرکانس های الکترونیکی. این پراکنده نفت به غبار ریز است که اشباع هوا در اتاق.

غبار تولید شده توسط نبولایزر ممکن است بوی بیش از حد قوی است که نه مورد با التراسونیک دیفیوزر. غبار تولید شده توسط این دستگاه نه روغن خالص آن شده است همراه با آب تا عطر و طعم است که کمتر در تشدید و بیشتر تسکین دهنده نسبت به آن تولید شده توسط نبولایزر. این حذف نیاز برای تنظیم میزان غبار منتشر در هوا توسط اولتراسونیک دیفیوزر.

التراسونیک عطر دیفیوزر آمده در تغییرات مختلف و البته در قیمت های مختلف. گران تر مدل ها کسانی هستند که می شود با پیشرفت فن آوری های پیشرفته برای راحتی کاربر. اما اگر شما یک بودجه کوچک پایه التراسونیک منتشر خواهد انجام دهد; آن ممکن است برخی از ویژگی های پیشرفته اما اثر شفا است که هنوز هم همان.

[ad_2]