چرا کودک من زردی?

[ad_1]

زردی نوزادان زمانی است که یک کودک دارای سطح بالای بیلی روبین در خون است. بیلی روبین یک ماده زرد که در بدن ایجاد می کند هنگامی که آن را جایگزین سلول های قرمز خون قدیمی. کبد پردازش بیلی روبین در خون و تغییرات آن را به یک بی ضرر فرم است که گذشت از بدن در feaces و ادرار.

زردی باعث می شود که کودک را در پوست و بخش سفید چشم به نظر می رسد به رنگ زرد است. در نوزادان این رنگ زرد شروع می شود به نظر می رسد برای اولین بار در چهره و سپس قفسه سینه و شکم و در نهایت در پاها و دست ها به عنوان سطح بیلی روبین افزایش می یابد.

طبیعی است برای یک کودک سطح بیلی روبین به کمی بالاتر پس از تولد. هنگامی که کودک در حال رشد در رحم مادر جفت حذف بیلی روبین از بدن نوزاد. جفت اندامی است که رشد می کند در دوران بارداری تغذیه نوزاد. پس از تولد کودک شروع می شود کبد انجام این کار است. این شروع می شود در روز سه نوزاد را در زندگی به اوج خود می رسد سطح پنج روز و برطرف توسط روز هفت یا هشت. در این الگوی طبیعی به زردی سطح بالا نیست و نیاز به درمان. این است که به نام “فیزیولوژیک” یا عادی زردی.

برای درمان زردی

برخی از نوزادان نیاز به درمان قبل از ترک بیمارستان. دیگران ممکن است نیاز به رفتن به بیمارستان زمانی که آنها چند روز ، درمان در بیمارستان معمولا 1 تا 2 روز.

گاهی اوقات ویژه چراغ آبی استفاده می شود در نوزاداني که سطح بسیار بالا است. این است که به نام فتوتراپی. این چراغ کار با کمک به شکستن بیلی روبین در پوست است.

نوزاد قرار داده شده است در زیر نور مصنوعی در یک گرم محصور تخت برای حفظ درجه حرارت ثابت. نوزاد را تنها یک پوشک و ویژه سایه چشم برای محافظت از چشم است.

تغذیه با شیر مادر و زردی

آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که تغذیه با شیر مادر ادامه از طریق فتوتراپی در صورتی امکان پذیر است. به ندرت کودک ممکن است داخل وریدی (IV) خط را تحویل می گیرند.

Paediatrician ممکن است توصیه اضافی مایع به مکمل تغذیه با شیر مادر. این است به خصوص اگر پزشک تشخیص داده ناکافی شیر مادر به عنوان عاملی برای زردی نوزاد خود. اخم نکنید اما همچنان به شیر نوزاد خود را و/یا اکسپرس خود را با شیر مادر به طور منظم هشت تا 12 بار در روز در حالی که پیوستن به paediatrician مشاوره به مکمل اضافی مایع در طول فتوتراپی.

اگر شما در حال جدا از نوزاد خود را در طول فتوتراپی re-پذیرش خود را بیان شیر به طور منظم برای اطمینان از تداوم شیر خود را عرضه و به جلوگیری از سرطان engorgement. اجازه دهید خود را paediatrician و پرستاران می دانم که شما قصد ادامه تخته برای تغذیه با شیر مادر. بپرسید که کودک خود را تغذیه نمی شود با استفاده از یک بطری به جلوگیری از او امتناع سینه بعد از آن. پرستاران ماهر در feeing با استفاده از یک سرنگ و یا جام در بیمارستان است. شیر تغذیه می تواند خود را ابراز شیر مادر یا شیر خشک شیر.

پس از فتوتراپی به اتمام است, کودک شما خواهد بود از بیمارستان مرخص شد. یک قرار ملاقات خواهد بود ساخته شده برای یک سطح بیلی روبین بررسی در چند روز آینده.

برای خوب عرضه شیر مادر آن است که مهم است که شما به استراحت و غذا خوردن خوب است. اگر شما یک سلول پرستار بچه او را طبخ مواد غذایی مغذی برای شما برای اطمینان از حجم و کیفیت تولید شیر.

[ad_2]