چرا کارتریج جوهر خیلی گران است ؟

[ad_1]

بیایید شروع با چند تکان دهنده اعداد. اگر شما بودند برای پر کردن مخزن بنزین در ماشین خود را با پرینتر جوهر می آید که در HP, Canon یا replacement Lexmark کارتریج جوهر آن را هزینه بیش از £3,000 – بیش از 42 بار قیمت بنزین یا دیزل! چندین اخیر روزنامه گزارش داده اند که این امر می تواند مقدار زیادی ارزان تر را پر کنید تا با نام تجاری جایگزینی کارتریج با ودکا, پنی سیلین یا خون انسان از آن است که به استفاده از جوهر است که تولید کنندگان هزینه حق بیمه برای – متاسفانه شما نمی توانید با همان کیفیت چاپ, اگر هر چیزی در همه! به طور جدی هر چند حقیقت این است که جوهر نیست که اما از آن است که فقط این است که در آن تولید کنندگان چاپگر مثل قبلا ذکر شد, HP, Canon یا Lexmark پول خود را.

تخمین زده شد که در سال گذشته در ایالات متحده از جمله تولید کنندگان چاپگر ساخته عظیم £10 میلیارد دلار بیشتر در فروش جوهر و تونر کارتریج تر از پرینتر فروش. این شرکت در حال محتوا به فروش پرینترهای ارزان (اغلب کمتر از هزینه لازم برای ساخت آنها) برای نگه داشتن شما به آینده را دوباره و دوباره برای جایگزینی محصولات. آن است که این باورند که برخی از تولید کنندگان حتی شناخته شده به برنامه کارتریج برای متوقف کردن کار پس از تعداد معینی از نسخه حتی اگر جوهر استفاده نمی شده است ،

شده اند وجود دارد تعدادی از موفق موارد قانونی به چالش کشیدن برخی از تولید کنندگان چاپگر بیش از چنین شیوه. هم وجود دارد تعدادی از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط تولید کنندگان بیش از نقض حق ثبت اختراع را امتحان کنید و متوقف generic تعویض کارتریج از حال تولید است. وجود دارد در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان تعداد زیادی از تعویض کارتریج که نه ساخته شده توسط تولید کننده چاپگر. Remanufactured کارتریج جوهر آنهایی شده اند که بازیافت و پر از جوهر جدید قبل از اینکه بالا بفروشید. نیز وجود دارد چند کارتریج سازگار برای فروش که جدید ساخته شده است به کار در بسیاری از محبوب ترین پرینتر در خدمات امروز.

این قیمت پایین جایگزین است که در حال حاضر در دسترس برای خرید از بسیاری از مغازه ها و سایت های اینترنتی در نهایت به صاحبان چاپگر کاملا طیف گسترده ای از گزینه های که آن را به خرید می آید جایگزینی کارتریج جوهر. اگر شما احساس بسیار پرماجرا شما حتی می توانید خرید خود را دوباره پر کردن کیت و انجام عملیات در خانه – هشدار داده می شود, اگر چه, این است که فوق العاده کثیف! این جوهر دوباره پر کردن کیت با تعویض جوهر و نیز عرضه شده با یک سرنگ برای پر کردن کارتریج که شما در حال حاضر دارای. وجود دارد بسیاری از مردم که تا به حال موفقیت صرفه جویی در پول در این راه اما همانطور که قبلا کار می کنید بسیار کثیف. کارتریج جهان در انگلستان Walgreen در ایالات متحده و دیگر ارزان فروشان انجام خواهد شد جایگزینی از کارتریج جوهر خود را در فروشگاه خود برای شما در حالی که شما صبر کنید برای هزینه از بین £8 و 12 پوند.

در حالی که مصرف کنندگان باید گزینه های بسیاری در اختیار خود را بهترین گزینه است که همیشه برای تولید کننده کارتریج, از آنجایی که آنها همیشه ارائه بهترین کیفیت چاپ و طراحی شده به خصوص برای چاپگر شما خریداری کرده اند.

[ad_2]