چرا ورزش بسیار مهم در مدیریت دیابت نوع 2?

[ad_1]

یکی از همکاران اصلی به افزایش دیابت نوع 2 است و فقدان ورزش. سال گذشته مردم بدست است با همه جدید پیشرفت های فن آوری است که وجود دارد میلیون ها نفر از مردم است که به't همیشه ورزش یا هر گونه فعالیت فیزیکی در زندگی خود را. این باعث شده است که این نرخ از مردم که مبتلا به این بیماری به طور چشمگیری افزایش دهد.

دیابت نوع 2 زمانی است که بدن در تولید انسولین کافی نیست برای به عملکرد صحیح بدن یا انسولین است که تولید شده است را نادیده گرفته توسط بدن به جای استفاده می شود. هنگامی که بدن به اندازه کافی انسولین نیست و قادر به تولید انرژی مورد نیاز است که به نگه داشتن بدن به درستی کار. انسولین چیزی است که باعث کاهش سطح قند خون پس از آن تبدیل گلوکز به انرژی اما هنگامی که یک فرد دارای دیابت سطح قند خون افزایش یابد از آنجا که هیچ انسولین استفاده شده است. افراد مبتلا به دیابت نوع 2 رنج می برند می توانند از جدی عوارض پزشکی مانند حمله قلبی و سکته مغزی و کوری و نارسایی کلیه و قطع عضو اندام.

اگر چه ممکن است برخی از عوامل دیگر در بروز دیابت نوع 2 مانند ژنتیک و دلیل شماره یک برای یک فرد مبتلا به این بیماری است که آنها چاق هستند یا اضافه وزن دارند. این یکی از دلایلی است که چرا ورزش بسیار مهم است وقتی که می آید به مدیریت این بیماری است. فقط از دست دادن مقدار کمی از وزن از طریق رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظم می تواند تاثیر بسیار زیادی در بدن شما است. آن می تواند به کاهش سطح قند خون خود را و کمک به شما برای نگه داشتن دیابت خود را تحت کنترل است.

ورزش همچنین برخی دیگر از مزایای بزرگ آن را برای افرادی که مبتلا به دیابت نوع 2 یا که از قبل دیابتی. منظم ورزش می تواند به کاهش سطح قند خون. از آنجا که بدن نیاز به قند (انرژی) قادر به تمرین زمانی که شما ورزش شما را می تواند به کاهش سطح قند را از آنجا که شما در حال سوزاندن آنها را با کار می کنند. انجمن دیابت آمریکا به تازگی تایید تمرین و شیوه زندگی برنامه ای به نام کتی اسمیت's پروژه: شما! نوع 2 که شامل تایید تمرینات برای افراد مبتلا به دیابت. این تمرینات به طور خاص بشود نسبت به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 به طوری که آنها می تواند به کاهش سطح قند خون خود را در حالی که گرفتن مناسب و از دست دادن وزن است. پروژه شما! نوع 2 نیز همراه با یک راهنمای تغذیه ای با دستور العمل های برای کمک به رژیم غذایی جنبه نیز هست.

برخی از دیگر مزایای فعالیت بدنی منظم برای افراد مبتلا به این بیماری هستند:

* بهبود گردش خون و کاهش احتمال بیماری قلبی یا حمله قلبی. * افزایش سطح انرژی خود را * خود را کاهش می دهد فشار خون * بهبود قدرت عضلانی خود * کاهش استرس و اضطراب

بهترین راه برای مدیریت دیابت نوع 2 است که در یک برنامه منظم ورزش مانند پروژه: شما! نوع 2 و حفظ یک رژیم غذایی سالم و متعادل. سپس شما می توانید زندگی یک زندگی طولانی و شاد می شود و در کنترل بدن خود را.

[ad_2]