چرا شما باید انجام دهید ضرباندار آبیاری بینی حتی اگر شما “سالم”

[ad_1]

یک نگاه سریع در اطراف شما در حالی که در هر فروشگاه های مواد مخدر و شما متوجه خواهد شد تعدادی از آبیاری سینوس محصولات در قفسه افزایش یافته است به طور قابل توجهی در 10 سال گذشته است. وجود اقیانوس اسپری بینی Neilmed به سادگی شور و لیست در می رود. این همه امتیاز به این واقعیت است که آب شور است یک ابزار موثر برای درمان بینی ما است. ما دست به خلاص شدن از شر میکروب ها. ما دوش به خلاص شدن از شر میکروب ها. ما را با قلم مو دندان های ما به خلاص شدن از شر میکروب ها. در عین حال ما اجازه داخل بینی ما چرک, به عنوان آن را آلوده و آلوده تر.

مردم باستان به نظر می رسید به درک ارزش در درمان بینی با آب و نمک. در حال حاضر ما مردم مدرن به نظر می رسد در ابتلا به همچنین. اپرا وینفری کمک پسند عامه آبیاری بینی در سال 2007 زمانی که او تا به حال Dr. Mehmet Oz, معرفی گلدان neti. یک دوست خانوادگی ما, پرستار که با این نسخهها کار در یک شهر منطقه مدرسه می آموزد دانش آموزان خود را چگونه به استفاده از گلدان neti – و با نتایج بزرگ. دانش آموزان را با آب پاک کردن بینی خود را و یاد بگیرند که نه تنها این استراتژی پاک کردن بینی خود را, اما همچنین که خیلی نیاز به “خروج” به طوری که آنها می توانند اقامت عفونت-رایگان. و این دقیقا چیزی است که اتفاق می افتد به آنها را پس از انجام آبیاری.

در حال حاضر من باید اعتباری که در آن اعتباری است که به علت: دکتر که پیشگام مفهوم آبیاری بینی در ایالات متحده آمریکا است که دکتر موری Grossan از لس آنجلس, کالیفرنیا, نوآورانه, متخصص گوش حلق و بيني که ایجاد Grossan آبی پالس بینی-سینوس سیستم آبیاری است که بنا به گزارش ها به فروش می رسد 400,000 تا به امروز است.

من با استفاده از پالس آبی دو بار در روز در صبح و شب. آبی پالس دارای مزیت متمایز بیش از دیگر آبیاری محصولات مانند یک گلدان neti یا یک سرنگ لامپ (آخر که می توانید خانه باکتری ها):

1) آبی پالس pulsates در یک نرخ برای تحریک بینی خود مژه ها به ریتم طبیعی بازگرداندن عملکرد مژه ها.

2) آبی پالس اجازه می دهد تا شما را به آبیاری هر دو بینی و گلو. این مهم است که برای آبیاری هر دو به ویژه پس از آنچه که در بینی سفر به گلو. آبیاری گلو می تواند گردش خون به گلو و در نتیجه نازک شدن مخاط و کاهش قطره ای postnasal.

آبیاری ضرباندار است که ساده و ارزان و موثر راه برای تمیز کردن بینی خود را. هر کس باید بدانید در مورد آن – و آن را انجام دهد آیا آنها باید تمیز یا کثیف بینی. ما را چه تمیز یا کثیف. و نتایج ما هستند که بسیار تمیز و سالم بعد از هر حمام. ما باید همین کار را برای ما بینی.

آبیاری ضرباندار دور و یکی از بهترین اقدامات برای اطمینان از یک لایحه خوب از سلامت سینوس.

این مقاله آزادانه و یا توزیع شده در تمامیت خود را در هر e-zine, خبرنامه, وبلاگ و یا وب سایت. نام نویسنده, بیوگرافی و لینک های وب سایت باید دست نخورده باقی می ماند و همراه با هر تولید مثل.

[ad_2]