پلوسی دادستان کل کشور را مرید ترامپ خواند

[ad_1]

 پایگاه هیل، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای به ام اس ان بی سی گفت: ویلیام بار ، دادستان کل آمریکا مثل یک حباب بود. او به جای آنکه دادستان کل کشور باشد همچون یک مرید برای رئیس جمهور عمل کرد.

پلوسی درباره دفاعیه ویلیام بار از استفاده از ماموران فدرال علیه معترضان در آمریکا گفت: شما قرار نیست افرادی را همچون نیروهای یورش سریع به صحنه ها اعزام کنید. او باید به خاطر آنچه که در میدان لافایت انجام داد پاسخ‌گو باشد. او مثل یک حباب بود مثل یک مرید برای رئیس جمهور آمریکا بود.

پلوسی مشخصا ویلیام بار را از بابت تصمیم دولت متبوعش برای فرستادن ماموران امنیتی فدرال به برخی شهرهای آمریکا هدف حمله قرار داد. ویلیام بار از اقدام برای فرستادن این مأموران به هدف محافظت از اموال فدرال در شهر پورتلند در زمان برگزاری اعتراضاتی که گاها به خشونت کشیده شد دفاع کرد.

پلوسی تصریح کرد: اعتراضات صلح آمیز کار ما بوده و در شخصیت ما است. آیا برخی افراد دیگری آمده و تلاش می‌کنند اخلال ایجاد کنند؟ بله اما در این صورت هم شما افرادی را همچون نیروهای یورش سریع به صحنه نفرستید و باعث تحریک هر چه بیشتر ناآرامی و تشنج نشوید.

312 312

[ad_2]

Source link