پزشکی برچسب ها – با استفاده از شناسایی مناسب برای صرفه جویی در زندگی

[ad_1]

بیمارستان خطاهای دارويی آسیب 400 ، 000 نفر در هر سال و میلیون ها دلار هزینه در افزایش قصور نرخ بیمه, پرونده های حقوقی و تمدید بیمارستان باقی می ماند. فولاد خطا در حالی که بطور قابل توجهی کوچکتر در تعداد تقریبا به عنوان گران قیمت نه تنها از نظر دعاوی اما در از دست دادن اعتماد به نفس بیمار. همه این اشتباهات می تواند مانع دقیق و به موقع قطعی پزشکی شوی.

اشتباهات تعجب آور نیست. بيمارستان مبارزه با بودجه و مالی این محدودیت به این معنی که اغلب understaffed. به عنوان یک نتیجه, پرسنل پزشکی از پرستاران و تکنسین و اغلب مجبور به کار دو بار به عنوان سخت برای مدیریت افزایش سطح پذیرش به عنوان baby boomers تسلیم به مشکلات پیری و سریع-گسترش بیماری های فصلی مانند آنفولانزا باتلاق نیروی انسانی پارامترهای.

سرنگ برچسب است که جزئیات این پروتکل برای تجویز دارو حمایت برچسب دارو که دولت دارو نام در IV خطوط راه طولانی به سوی جلوگیری از خطاهای دارويی. خط های اضافی ID برچسب و چهارم tube تغییر برچسب کمک به تغییر کارکنان روش های کمک های دریافتی پرستاران دیدن وضعیت بیماران خود را در یک نگاه.

آزمایشگاه برچسب که مشخص کردن نوع ادرار و خون و یا بافت تست انجام می شود جلوگیری از خواندن دست خط از تبدیل شدن به یک مشکل زمانی که اشتباه نتایج آزمون تحویل داده شده به پزشکان و جلوگیری از خون اضافی تساوی از بیماران در حال حاضر متزلزل وضعیت سلامت است.

بیمار مشاوره و برچسب های هشدار دهنده برای همه چیز از یک محدودیت غذایی به دارو حساسیت نگه داشتن بیماران ایمن از غیر عمدی mix-ups و بیمار نمودار و فایل labels ارائه مشاوره پزشکان با دسترسی آسان به اطلاعات حیاتی مانند شناخته شده و به طور بالقوه کشنده شرایط پزشکی.

در این جهان به سرعت گام از مراقبت های پزشکی که در آن بیماران به طور معمول دست به تغییر هر شش تا هشت ساعت شوی اساسا مختصر پزشکی برای مراقبت از بیمار را قادر می سازد کارگران – حتی کسانی که با زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم – مطابق با پروتکل های ایمنی است که محافظت از بیماران از آسیب و بیمارستان ها از خطای جدی. پزشکی, برچسب های در حال ضروری در هر محیط پزشکی.

[ad_2]