پرسش و پاسخ راهنمای HIV خانه تست

[ad_1]

عفونت HIV شایع است در همه جا در جهان است. آن است که یک بیماری مقاربتی است که همچنین می تواند از طریق انتقال خون شیر و یا سوزن. بسیار مهم است به دانستن وضعیت خود را اگر شما اغلب خودتان را در داشتن متعددی با افراد مختلف و یا مقعد مقاربت با مردان است. دومی است که معمولا در یک مورد یک مرد صمیمی شدن با یک مرد anally. اگر شما احساس خجالتی و یا ترس شما می توانید HIV خانه تست.

آنچه که در این آزمون مورد ؟

مردم باید این گزینه در حال حاضر و این کمک بسیار زیادی می دانم در مورد وضعیت HIV خود را بدون مواجهه با یک دکتر به طور مستقیم. در ما وجود دارد که HIV تست خانه به نام OraQuick که به رسمیت شناخته شده است توسط FDA برای بیش از شمارنده استفاده کنید. آن را در شرایط آزمایشگاهی تحقیقاتی خانه با استفاده از کیت تست اچ آی وی-1 و HIV-2. کاربر باید تست خوراکی مایع برای آنتی بادی است. OraQuick باید استفاده نمی شود با پلاسما مایع واژن, عرق و خون و مایع منی شیر یا ادرار.

برای این HIV تست خانه به کار به عنوان در نظر گرفته شده باید آن را به عنوان دستور.

هنگامی که شما باید بررسی کنید وضعیت خود را ؟

شاید شما تعجب کنید که زمانی که برای آزمایش ویروس نقص ایمنی انسانی در خانه است. بهترین زمان برای استفاده از HIV توصیه می شود خانه کیت تست مانند یک ذکر شده در بالا است حداقل سه ماه پس از یک مشکوک به عفونت است. این است که چرا پزشکان توصیه می گرفتن آزمایشات منظم اگر شما اغلب مقاربت بدون محافظت. همچنین کسانی که از سرنگ مشترک استفاده با مواد مخدر دیگر کاربران باید آزمایش اغلب.

زنانی که به گمان آنها باردار هستند باید با حضور همه حول و حوش زایمان و درمانگاه. HIV تشخیص داده می شود در اوایل به اندازه کافی در بدن خود مایعات و اقدامات می تواند گرفته شده برای محافظت از جنین. یک HIV تست خانه باید در نظر گرفته شود به عنوان به زودی به عنوان خطر رویداد رخ می دهد. خطر رویداد تعریف شده است در راه های مختلف به عنوان زیر نشان داده شده است.

• هنگامی که یک مرد یا یک زن تا به حال مقاربت با بسیاری از مردم است.

• هنگامی که یکی تا به حال ازدواج با یک فردی که HIV وضعیت ناشناخته است به آنها.

• هنگامی که یک فرد دارای بدست صمیمی با کسی که HIV مثبت است.

• هنگامی که دو مرد را به حال نداشته.

• هنگامی که مردم تزریق می شود پوست خود را با مواد مخدر از طریق سوزن/سرنگ.

• اگر یکی از مقاربت با غریبه ها در ازای پول است.

• در مورد شما شده اند برای درمان دیگر بیماری های مقاربتی مانند سفلیس گانوریا و هپاتیت و….

چه کس دیگری باید با استفاده از کیت تست در خانه ؟

شاید شما در حال تواضع ازدواج اما برای برخی از دلیل شما مشکوک است که همسر خود را از دیدن افراد دیگر. دانستن وضعیت خود را از طریق یک ویروس HIV صفحه اصلی آزمون بسیار مهم خواهد بود. شاید شما حامله هستید و شما فقط می خواهید به می دانم که شما سالم هستند به محافظت از کودک شما. می تواند از آن باشد که شما 17 و بیش نوجوان که از نظر جنسی فعال است ؟ گرفتن آزمایش باید انجام دهید چیزی که در مورد شما.

هنگامی که با استفاده از HIV صفحه اصلی آزمون های غیر ضروری?

اگر شما احساس ترس یا اضطراب در مورد آزمایش یا تست خودتان آن را ترک کنید در حالی که برای تا زمانی که شما آرام شود. برخی از آزمایشات می تواند بی اثر خواهد بود به خصوص اگر مهر به نظر می رسد برای دستکاری شده. مهر شکسته ممکن است به این معنی که برخی از مطالب لازم هستند گم شده و یا نابود شده است. بدیهی است که غیر ضروری به استفاده از HIV تست خانه اگر شما در حال حاضر HIV مثبت هستند. آن را نمی خواهد معکوس وضعیت خود را. بررسی خارج از جعبه برای تاریخ انقضاء کیت. منقضی شده تست سیستم بی فایده است. شما شانزده یا جوان ؟ اگر چنین است شما باید جلوگیری از استفاده از این سیستم تست.

[ad_2]