پای دیابتی مشکلات – چرا کفش مناسب می تواند زندگی شما را نجات دهد

[ad_1]

چرا شما نیاز به دیابتی کفش ؟

یکی از شایع ترین عوارض دیابت است “نوروپاتی محیطی” که در واقع آسیب به سیستم عصبی محیطی. اعصاب محیطی هستند اعصاب که روت از مغز و نخاع به عضلات و پوست ارگان های داخلی بدن و غدد. نوروپاتی محیطی می تواند اختلال عملکرد مناسب این اعصاب.

شایع ترین علائم نوروپاتی شامل بی حسی و از دست دادن احساس معمولا در دست و پا و می تواند باعث کوردلی و یا از دست دادن توانایی احساس درد و گرما و سرما. زیرا دیابتی ممکن است احساس آسیب به پا و کفش که مناسب نیست به خوبی می تواند منجر به جزئی کاهش خراش تاول یا زخم فشار است که آنها ممکن است از آگاه با توجه به حساسیت ندارد. اگر جراحات جزئی در حال کشف نشده و درمان نشود می تواند منجر به بزرگتر عوارضی مانند زخم و احتمالا حتی قطع عضو شوند.

مناسب مناسب ضروری است

کفش است که به درستی و ترویج استقرار مناسب مهم به دیابتی به منظور جلوگیری از آسیب به پا. یک دیابتی باید به دنبال شرکت هایی که تخصص در pedorthics است که در طراحی کفش برای کمک به کاهش و یا جلوگیری از درد پا و آسیب است. ممکن است هزینه های بالاتر برای این کفش ها, اما ارزش برای دیابتی نمی تواند اغراق آمیز باشد. بهترین کفش خواهد بود توصیه شده توسط انجمن دیابت آمریکا.

دیابتی کفش اغلب گسترده تر و عمیق تر از به طور منظم کفش به اتاق را برای دیابتی خاص کفی. Pedorthic کفی برای بیماران دیابتی به طور معمول سفارشی ساخته شده به تناسب دیابتی را برای اطمینان از مناسب مناسب و به حداقل رساندن مالش و ناهموار توزیع وزن و جلوگیری از آسیب. گردش مناسب هوا نیز بسیار مهم است در دیابتی کفش. به همین دلیل اکثر دیابتی کفش باید پارچه یا صندل سبک رویه. طراحی مناسب دیابتی کفش می تواند به جلوگیری از زخم خوب تشویق گردش خون و اجازه می دهد تا پوست به درستی تنفس.

چرا پا پس از آسیب پذیر?

پا به خصوص مبتلا به دیابت چرا که ما اظهار داشت: قبلا دیابت خسارت اعصاب است که می تواند منجر به صدمات پا رفتن خسته شده اید. دیابت نیز تاثیر می گذارد و گردش خون است که می تواند حد توانایی بدن برای التیام جراحات. افرادی که مبتلا به دیابت بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. دلیل این است که فرآیندهای است که به طور معمول در مبارزه با عفونت ها کندتر به علت گردش خون ضعیف. مفاصل نیز می تواند مبتلا به دیابت آنها را سخت تر از حد نرمال است.

به دلیل این مسائل وجود دارد می تواند عوارض دیگر به پا. درد می تواند توسعه یافته بر روی پا و آلوده شدن و تشخیص داده نشده با توجه به نوروپاتی محیطی. آلوده پا نمی خواهد درمان نیز به دلیل عفونت و گردش خون ضعیف به پا. یک زخم پا نیز می تواند ناشی از یک فقیر اتصالات کفش بدون اینکه شناسایی شده است. اگر عفونت در پا گسترش این اندام ممکن است در نهایت نیاز به قطع. علت اصلی قطع عضو دیابت است.

[ad_2]