ينهلرس – آنها فرشتگان نگهبان از افراد مبتلا به آسم?

[ad_1]

آسم ينهلرس شده است اصل زندگی نکات و ترفندها. آنها به افراد مبتلا به آسم چه ضد زهر است به نیش مار. آسم استنشاقی است که بخشی از فرآیند مدیریت و افراد مبتلا به همیشه آنها را در آماده اگر یک حمله قریب الوقوع است.

بهترین و شناخته شده استنشاقی است از یک قوطی که ارائه یک دوز. این است که مورد استفاده توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان از جوان به پیر و فراهم می کند یک خوش آمدید, شبکه ایمنی برای افراد مبتلا به. انواع دیگر شامل یک دستگاه است که با ساطع پودر در هنگام استنشاق در حالی که آسم دارو از طریق یک نبولایزر توزیع شده است به عنوان یک غبار.

چگونه ينهلرس کار می کند ؟

تاریخ آسم استنشاقی قدمت آن به بیش از یک صد سال است. آن را دستخوش بسیاری از پیشرفت ها در آن زمان اما اصل اساسی همان باقی مانده است. آن را تنها به تازگی است که مرکب مورد استفاده در این inhalers CFC در حال تغییر به هاله کربن است که در برخی از انواع inhalers است گفت: برای ارائه میزان بیشتری جذب و قدرت.

در طی حمله آسم انقباض عضلات در لوله برونشیال باعث می شود آن را دشوار است برای نفس کشیدن. این اقدام از یک برونکودیلاتور کمک می کند تا عضلات شل باز کردن راه های هوایی و در نتیجه قادر می سازد مبتلا به تنفس مقدار زیادی آسان تر است. در بسیاری از موارد ورزشکاران که از آسم رنج می برند استفاده خواهد کرد خود را ينهلرس قبل و در طول ورزش. آن را تنها به تازگی در استرالیا قوانین بازی کردن بازی که یکی از بازی بازیکنان ستاره دیده می شد با استفاده از استنشاقی. این واقعیت که او در حال بازی ورزشی در سطح نخبگان دوباره تأکید این واقعیت است که آسم ندارد به کنترل کیفیت خود را از زندگی است.

پزشکان همچنین تشویق افراد مبتلا به خود را به استفاده از ينهلرس قبل از رفتن به رختخواب در شب و اولین چیزی که در صبح, ترجیحا زمانی که آنها از خواب بیدار.

در حالی که broncodilators مناسب برای تسکین کوتاه مدت کورتیکواستروئیدها تسکین دراز مدت. آنها عمل می کنند با جلوگیری از لوله برونشیال از re-زنجیرها و به طور کلی اندازه گیری شده در شکل پودر. برای بهترین نتایج استفاده از هر دو است که معمولا توصیه شده توسط پزشکان.

با استفاده از ينهلرس به درستی حیاتی است

آسم ينهلرس نیاز به یک کمی مورد استفاده قرار گرفتن به زمانی که برای اولین بار معرفی به آسم. در حالی که آنها نگاه ساده به استفاده از زمان بندی بسیار مهم است. در طول یک حمله یک فرد مبتلا ندارد مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد وضعیت و واکنش نشان می دهند به طور غریزی هنگامی که برای رسیدن به او استنشاقی. سخنگوی این است که به سادگی قرار داده شده در دهان اما به عنوان دکمه یا لوله فشرده کاربر مورد نیاز است برای تنفس به شدت هماهنگ با فشار پایین حرکت. این را قادر می سازد دارو برای رسیدن به ریه ها و پس از انتشار آن از ریه کاربر معمولا بازدم فقط به عنوان به شدت. دوباره زمان بندی بسیار مهم است در طول بازدم حرکت چرا که اگر این اتفاق می افتد و خیلی زود پس از آن پزشکی ارزشمند را از دست داده است و در این فرآیند است.

به یاد داشته باشید در حالی که توصیف چگونه به استفاده از یک استنشاقی به درستی ممکن است به نظر می رسد کمی بی اهمیت به برخی از, به آسم مبتلا بسیار مهم است. هدف از این استنشاقی است که برای دریافت آنها را تنفس به طور معمول دوباره به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. گاهی اوقات مردم فراموش می کنند که آسم یک قاتل است و قابل اعتماد استنشاقی سبب شده است که برای صرفه جویی در بیش از یک زندگی در آن آغاز به کار.

[ad_2]