ویژه دم برای بیماران دیابتی – راه آسان برای کاهش قند خون

[ad_1]

اولین کلاس از ضد دیابت داروهای افراد مبتلا به نوع دوم به نظر می رسد تنها 55 سال پیش. این داروها و بسیاری دیگر قادر به تحریک پانکراس به تولید بیشتر انسولین می شود. متاسفانه آنها گران هستند و هم نامطلوب اثرات ثانویه بر روی بدن است. شما ممکن است تعجب اگر وجود دارد برخی از در دسترس گیاهان دارویی قادر به تحریک تولید انسولین بیش از حد. اجازه دهید's ببینید که چگونه اوکالیپتوس می تواند در درمان بیماران دیابتی است.

اکالیپتوس ترکیبات فعال

تقریبا 745 در سراسر جهان گونه از اکالیپتوس شده توسط مجزا نام لاتین. Eucalyptus Globulus نیز شناخته شده به عنوان 'آبی آدامس' این گونه بیشتر در پزشکی استفاده می شود. برگ های آن حاوی مواد شیمیایی مانند فلاونوئیدها (آنتی اکسیدان عوامل) تانن (با خواص ضد التهابی) و اسانس. دانشمندان در حال حاضر شناسایی حدود 20 اجزای روغن فرار است. یکی از اصلی cineole یا eucalyptol که دارای خواص ضد عفونی کننده قوی.

مزایای دارویی

آن است که لازم نیست به یک داروساز جهت شمردن اصلی برنامه های کاربردی دارویی اکالیپتوس. اکالیپتوس درمان دستگاه تنفسی (در موارد برونشیت, سرفه, آنفولانزا, سینوزیت, آسم و غیره …) و پوست (در موارد ورم مفاصل و زخم). خوب است دافع حشرات بیش از حد.

اما آیا شما می دانید که اوکالیپتوس می تواند به درمان دیابت ؟ سالم اثرات اکالیپتوس بر روی موش با تجربی ناشی از دیابت مورد مطالعه قرار گرفته است. خلاصه به نظر می رسد که عصاره آن را افزایش می دهد موش تولید انسولین و کاهش قند خون.

چگونه به استفاده از اکالیپتوس برای درمان دیابت ؟

جوش 15 گرم از برگ های خشک (به globulus گونه) در یک لیتر آب در طول پانزده دقیقه و نوشیدنی است که 'ویژه دم برای بیماران دیابتی' 3 بار در روز.

خواهد شد که درمان طبیعی بود به اندازه کافی برای حفظ قند خون در سطح مناسب?

نه به طور کامل! اما این اوکالیپتوس دم می تواند بسیار مفید باشد به عنوان یک مکمل درمانی برای دیابت. این مهم است که به می گویند که اگر چه اوکالیپتوس است که یک محصول طبیعی آن است که inoffensive در همه! چند وجود دارد موارد منع مصرف و تعامل با برخی از داروها. لطفا اگر شما می خواهم برای شروع درمان با این طب جایگزین مشورت با یک دکتر.

[ad_2]