وعده راموس به هواداران پس از حذف از اروپا/عکس

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شبی که سرخیو راموس روی سکوها 90 دقیقه حرص خورده و شاهد اشتباهات عجیب رافائل واران در میدان بود، رئال مادرید در نهایت با نتیجه 1-2 مغلوب منچسترسیتی شد و نتوانست به دور یک چهارم لیگ قهرمانان راه یابد. سرخیو راموس ساعتی قبل با انتشار پیامی از هواداران به خاطر حمایت هایشان در طول فصل تشکر کرده و تاکید رئال مادرید همیشه به دنبال موفقیت در همه جام ها است.

سرخیو راموس گفت: “یک فصل غیر عادی و عجیب و غریب به پایان رسید و البته آخر فصل برای همه ما بسیار سخت تمام شد. کام مان تلخ شده، زیرا ما رئال مادرید هستیم و باید در همه بازی ها برنده شویم. در این شرایط خاص موفق به کسب عنوان قهرمانی در سوپرکاپ و لالیگا شدیم، اما با این حال حذف از لیگ قهرمانان اروپا همیشه برای ما دشوار بوده است.

ما به دنبال دستاوردهایی بیشتر از این بودیم، حالا وقت آن رسیده که استراحت کنیم و دوباره بازگردیم تا برای فصل بعد مبارزه کنیم. این نشان باشگاه رئال مادرید و تاریخ ما همیشه مستحق بالاترین ها است. در پیروزی و در شکست، همیشه، زنده باید مادرید، از حمایت بی قید و شرط شما، حتی با وجود این فاصله ها ممنونم.”

255 252

[ad_2]

Source link