واکنش هیپوگلیسمی و ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم: تشخیص و برگشت به حالت عادی

[ad_1]

اگر شما به تازگی تشخیص داده شده است با واکنش هیپوگلیسمی یا ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم, شما احتمالا مثل من وقتی که من برای اولین بار تشخیص داده شد. من گیج شده بودم خسته شده و نمی باید به عنوان نشانه به آنچه به انجام به این دلیل که پزشکان تقریبا چیزی برای من و یا برای کمک به من! اما don't نگرانی و امید وجود دارد و شما می توانید به یک زندگی خوب!

زمانی که من برای اولین بار تشخیص داده شد ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم تنها پس از ساعت ها تحقیق در مورد علائم و نشان می دهد ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم به من شده بود در حال مبارزه با همه نوع از نشانه ها برای هفته! آن را ترسناک و پر از بدبختی به حداقل می گویند! من می دانستم که یک اتصال وجود دارد با آنچه که من از خوردن و علائم!

من در سفرهای مکرر به اورژانس تنها می شود گفت: “شما خوب هستند.” علائم شامل تاکی کاردی (سریع در حالت استراحت ضربان قلب) حملات هراس و لرزش و سرگیجه انجماد سرد دست و پا و کل سردرگمی! اما چون من ندارد “کم قند” به عنوان سطوح تعریف شده توسط جامعه پزشکی من تشخیص داده نمی شد با واکنش هیپوگلیسمی.

پزشکان بررسی می شود همه چیز بر من! قلبم مغز من هیپوفیز تیروئید من … شما نام آن بررسی می شود. من به معنای واقعی کلمه را در به ER یک روز آنها را آزاد من بعدی و سپس اعتراف من بعد در همان روز. پس از اینکه در داخل و خارج از بیمارستان خود به صورت شش روز آنها به سادگی به من گفت: “شما آزاد هستید برای رفتن.” متعجب?

آره! من رایگان برای رفتن! رایگان برای رفتن به صفحه اصلی و به رفتن را از طریق تمام جهنم من را از طریق رفت قبل از ؟ Don't فکر می کنم! این بار من می خواهم به انجام کارهای متفاوت است. من که قرار بود به شیرجه رفتن در و پیدا کردن فقط چه مواد غذایی می تواند و نمی تواند غذا خوردن هنگامی که به خوردن و چگونه به ضرب و شتم این چیز! من در حال حاضر یک سوء ظن است که مشکل من بود واکنش هیپوگلیسمی یا ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم بر اساس تحقیقات من تا به حال انجام داده آنلاین (تشخیص در نهایت با توجه … خوب تا حدودی به هر حال.)

پس من آشکارا پایین سطح گلوکز چند مردمی در doc's دفتر به من نرم و تشخيص ایدیوپاتیک سندرم پس از صرف غذا. (من فکر می کنم آنها خجالت!) در واقع من همان علائم هیپوگلیسمی واکنشی در واقع بدون داشتن پایین سطح قند خون. بنابراین دانستن این, من فکر می کردم که من متخصص غدد را به من برخی از کمک با رژیم غذایی من. Ha! نه به سختی!

پس وجود من بود پشت در شبکه مطالعات خواندن و رژیم های غذایی و تلاش برای قرار دادن آن همه با هم به خودم. کمی من می دانم این سفر تقریبا بیش از! من تا به حال به طور کامل ازنو رژیم غذایی من و عملا اجرای آزمایش های بالینی بر روی خودم! به طور مداوم در تلاش برای پیدا کردن مقدار مناسب از مواد غذایی به غذا خوردن چه نوع مواد غذایی برای خوردن و هنگامی که به آنها غذا خوردن. شخصا من در بر داشت که یک رژیم غذایی سرشار از فیبر و پروتئین و برخی از چربی و مقدار بسیار کمی کربوهیدرات برای من کار می کرد, اما آن را بسیار دقیق است. از آنجایی که من کار کرده بودم به حساب که در رژیم غذایی و ارائه تغذیه مناسب و مورد نیاز برای حمایت از تمرین.

رژیم غذایی شامل خوردن هر 2 تا 2.5 ساعت است. من رژیم غذایی روزانه می تواند چیزی شبیه به این: صبحانه یک چهارم فنجان بلغور جو دوسر در صبح با کره و یک قاشق غذا خوری از روغن نارگیل 3 سفیده تخم مرغ و یک وعده پنیر. 2 ساعت بعد یک پروتئین آب پنیر لرزش با حرکت شبیه چمچه زنی از کره بادام زمینی. 2 ساعت بعد برای ناهار 6 اونس استیک یک چهارم از یک سیب زمینی شیرین با کره و پنیر استیک. 2 ساعت از آن برای میان وعده بعد از ظهر یک اتکینز نوار. اگر من کار (1 ساعت وزنه تمرین) من 2 قرص قند درست قبل از تمرین و 2 در طول تمرین. بعد از تمرین من بلافاصله باید یک قند رایگان, پروتئین آب پنیر لرزش و 1 تا 1.5 ساعت از لرزش من یک استیک و سالاد اسفناج با چند زغال اخته و پنیر فتا. به بالا از آن همه خاموش, برای روز, من معمولا در عین حال یکی دیگر از پروتئین آب پنیر ،

امروز من تقریبا به حالت عادی اگر چه من قسمت های کوچک در اینجا وجود دارد و من به طور مداوم به یادگیری چیزهای جدید در مورد بیماری و نحوه درمان آن با رژیم غذایی. اگر شما به دنبال برای دریافت بهتر و دریافت یک دسته در واکنش هیپوگلیسمی یا ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم, آن شروع می شود با رژیم غذایی! انتخاب به غذا خوردن بهتر است! تعیین خواهد شد و امید است که شما را به احساس بهتر به زودی!

[ad_2]