واکنش هیپوگلیسمی علل, علائم و رژیم غذایی

[ad_1]

واکنش هیپوگلیسمی نیز شناخته شده به عنوان پس از صرف غذا قند است. این یک اصطلاح پزشکی است که به توصیف قسمت از نشانههای هیپوگلیسمی و آن طول می کشد 2 تا 4 ساعت پس از رخ می دهد شما را به یک وعده غذایی کربوهیدرات بالا یا گلوکز خوراکی ، آن معتقد است که این نشان دهنده نتیجه بیش از حد ترشح انسولین. کربوهیدرات وعده غذایی است که در پشت این تغییر فوق العاده. این فرایند به دست آمده از غذا را هضم قند و اختیار. تعاریف واکنش هیپوگلیسمی در حال بحث است. اصطلاح واکنش هیپوگلیسمی جلسه ویپل معیارهای مربوط به علائم است که می تواند اندازه گیری های کم قند و بالاتر گلوکز دوز و آن را تسکین می دهد. ایدیوپاتیک پس از صرف غذا سندرم مشابه است و نه مستند به صورت غیر طبیعی پایین سطح قند خون.

علل

پانزده درصد افرادی که جراحی معده متعلق به گوارش هیپوگلیسمی یک نتیجه از سندرم. هورمونی هیپوگلیسمی فاقد هورمون کم کاری تیروئید است. هلیکوباکتر پیلوری باعث ورم معده و علت این است که باکتری ها که impels واکنش هیپوگلیسمی. اواخر هیپوگلیسمی مربوط به دیابت نهفته است که تاخیر در انتشار اولیه انسولین از پانکراس سلول های B. این نتایج اولیه اغراق قند خون در طول یک تست تحمل گلوکز خوراکی. ایدیوپاتیک واکنش هیپوگلیسمی یک اصطلاح است که موجود به عنوان محققان می دانید علل واکنش هیپوگلیسمی. یک hyperglucidic صبحانه یا سرپايي آزمایش قند خون استاندارد فعلی.

بنابراین هیپوگلیسمی می تواند رخ دهد به عنوان یک عارضه جانبی برخی از دیابت داروها. این شامل انسولین و یا دهان و دندان دیابت دارو. قرص افزایش تولید انسولین است. این می تواند Chlorpropamide (Diabinese), Glimepiride (Amaryl), Glipizide (Glucotrol, Glucotrol XL), Glyburide (DiaBeta, Glynase, Micronase), ناتگلینید (Starlix), رپاگلینید (Prandin), سیتاگلیپتین (Januvia), Tolamamide و Tolamamide. وجود دارد برخی از ترکیب قرص باعث هیپوگلیسمی که شامل glipizide + متفورمین (Metaglip), glyburide + متفورمین (Glucovance), پیوگلیتازون + glimepiride (Duetact), rosiglitazone + glimepiride (Avandaryl) و سیتاگلیپتین + متفورمین (Janum).

علائم

علائم متفاوت با توجه به سطح هیدراتاسیون و حساسیت به رای دادن و یا کاهش میزان غلظت گلوکز خون فرد می شود. علائم هیپوگلیسمی ناشی از مواد غذایی می شود (در کما و بیهوشی قلب تپش قلب و یا فیبریلاسیون, خستگی, سرگیجه, سرگیجه, عرق کردن سردرد و افسردگی و عصبانیت و تحریک پذیری, لرزش, شستشو, ولع مصرف شیرینی, افزایش اشتها, رینیت (آبریزش بینی) مبتلا به صرع-نوع پاسخ به سرعت در حال چشمک چراغ های روشن, تهوع, استفراغ, حمله وحشت و بی حسی یا سردی در اندام.

رژیم غذایی واکنش هیپوگلیسمی

نمونه منوی صبحانه می توان نصف لیوان آب پرتقال سوم-چهارم فنجان برشتوک 1 تکه گندم نان تست 1 قاشق چایخوری مارگارین 1 فنجان شیر کم چرب و قهوه, قهوه و یا قند به عنوان جایگزین. راه اندازی می شود 2 اونس همبرگر بدون چربی, 1 همبرگر مستی کاهو یا گوجه فرنگی خلال نصف فنجان پخته شده و هویج, سالاد 1 قاشق غذاخوری سس ایتالیایی, 1 سیب تازه و شکر و ژلاتین و 1 فنجان شیر کم چرب. شام می تواند 2 اونس سینه مرغ پخته نصف متوسط-سیب زمینی پخته نصف فنجان لوبیا سبز نصف فنجان توت فرنگی قطعه قطعه, 1 رول شام 1 قاشق چایخوری مارگارین و سودا رژیم غذایی. صبحانه میان وعده می توان پرتقال 1 med, راه اندازی, میان وعده شامل 1 فنجان شیر کم چرب 3 کراکر گراهام و شام میان وعده می تواند یک سوم آب آلبالو 1 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی و 6 saltine کراکر.

[ad_2]