واکنش سازمان لیگ به رای استیناف درباره بازی پارس‌جنوبی و استقلال

[ad_1]

سهیل مهدی در خصوص اعلام زمان برگزاری دو مسابقه معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر پیش از صدور رأی کمیته استیناف که مورد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفته اظهار داشت: اعلام زمان برگزاری این بازی‌ها به این خاطر است که ما باید برنامه را علام کنیم، اما برگزاری آن منوط به اعلام رای ارکان قضایی فدراسیون است.

وی افزود: ما فرض را بر آن گرفتیم که تا آن تاریخ رای کمیته استیناف مشخص می‌شود. برنامه را اعلام کردیم تا تیم‌ها آمادگی لازم را برای انجام تمرین و مسابقه داشته باشند. نمی‌توانیم منتظر بمانیم و شب قبل از مسابقه برنامه را اعلام کنیم. چون جدول ما پیوستگی دارد و برای اینکه مسابقات باید در تاریخ معین تمام شوند، این پیش‌فرض ما است. ان‌شاالله تا آن زمان ارکان قضایی رای را اعلام می‌کنند تا تکلیف تیم‌ها مشخص شود.

مهدی در مورد اینکه با اعلام زمان بازی‌ها گفته می‌شود نتیجه این رای به نفع استقلال و فولاد خواهد بود، گفت: اصلا چنین رابطه‌ای بین استیناف با هیچ سازمان و نهادی وجود ندارد که قبل از تشکیل جلسه رای مشخص باشد. این اصلا منطقی نیست. آن‌هاکار خودشان را می‌کنند، ما هم کار خودمان را انجام می‌دهیم. آن‌ها کاملا مستقل هستند و ما هم تابع نظارت عزیزان هستیم. اگر بگویند برگزاری بازی برقرار است ما بازی را برگزار می‌کنیم و اگر بگویند نه یا تصمیم دیگری بگیرند، خود به خود این بازی‌ها را از جدول مسابقات خارج می‌کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اعتراض تیم شاهین بوشهر به حضور بدون کارت پیروز قربانی و مجتبی سرآسیایی روی نیمکت گل‌گهرسیرجان عنوان کرد: این اتفاق به واسطه قرارداد این عزیزان افتاد. قرارداد آن‌ها ثبت شده و این کار از لحاظ قانونی بلامانع بود. در این هفته تغییرات زیادی در سطح مربیان تیم‌ها داشتیم و، چون روز تعطیل بود فرصت صدور کارت توسط سازمان لیگ وجود نداشت. قرارداد این دوستان به تایید هیات فوتبال رسید و برای ما ارسال کردند، تعهد گرفتیم و به خاطر همکاری با تیم‌ها از نماینده بازی خواهش کردیم در این هفته استثنائا به تیم‌ها کمک کند.

256 251

[ad_2]

Source link