هولی اهمیت و جشن

[ad_1]

هولی شاد ترین و سرگرم کننده پر از جشنواره جشن رنگ هند در ماه مارس. او پیام و اهمیت این جشنواره است که پیروزی خیر بر شر است. در اساطیر هندو شما می توانید پیدا کردن بسیاری از اسطوره ها به جشن هولی در هند مانند اسطوره شیطان Holika و Prahlada اسطوره عشق رادا و کریشنا اسطوره Kamdev و پروردگار شیوا اسطوره شیطان Dhundi. در میان همه این اسطوره ها شناخته شده ترین و معروف اسطوره است از شیطان Holika و Prahlada که نشان می دهد این دلایل به جشن می گیرند.

با توجه به داستان های اساطیری, Hiranyakashipu شد پادشاه بزرگ شیاطین. Bramha او داده یک مزیت ویژه است که هیچ بد یا خدا می تواند کشتن Hiranyakashipu. پسرش Prahlada شد پیرو لرد ویشنو. به کشتن Prahlada شاه سعی تهدیدات مختلف اما نمی تواند موفق شود. در گذشته او به منظور Prahlada به نشستن در آتش بر او خواهر Holika دامان. او با برکت بخشش از سوخته شدن. Prahlada قبول سفارشات از پدرش و نشسته در Holika دامان. او شروع به شعار لرد ویشنو نام به طور مداوم اعتقاد قوی و اعتماد به لرد ویشنو او را نجات داد و در حالی که با وجود داشتن یک مزیت Holika می شود سوخته به مرگ است.

همه اسطوره ها باید پیام های مختلف و دلایل به جشن می گیرند. اسطوره همیشه سبز عشق کریشنا و رادا به یک پیام از عشق و شادی. اسطوره لرد شیوا و Kamdev است که پیام از بخشش است. در نهایت Dhundi را اسطوره می دهد یک پیام است که “بد نمی توانید برنده بیش خوب برای یک مدت طولانی یک روز خوب, آن را به از دست دادن و به پایان رسیده است”.

هولی نیز به عنوان dr widad-Utsav, جشنواره بهار جشن گرفته می شود بیش از 16 روز. به تجربه واقعی غیرت این جشنواره به بازدید از مکان های از لرد کریشنا مانند Mathura Vrindavan Nandangaon Barsana ،

در این روز سنت است به پوشیدن لباس سفید و بازی رنگ. آنها پرتاب رنگ ها یکی از دیگری آنها روشن آتش به نام Holika دهان و دعا. کودکان از آن لذت ببرید بازی با تفنگ آب بالن و سرنگ شناخته شده به عنوان Pichkari است. بسیاری از دهان آبیاری شیرینی و اسنک موارد مانند Gujia, Malpua, Papad Matari, Dahi بداء پوران Poli ، در این شب مردم با هم و جشن هولی با مصرف milkshakes (Thandai) ساخته شده از Bhang. مردم لذت بردن از با خانواده و دوستان است. آنها رقص در موسیقی Dholak و آواز آهنگ محلی.

[ad_2]