هنگامی که شما پیدا کردن یک بچه سنجاب – به یاد داشته باشید ضرب

[ad_1]

اگر شما پیدا کردن یک بچه سنجاب, شما فقط نیاز به یاد داشته باشید مخفف W. H. A. M. به عملکرد مانند یک حرفه ای در ارائه مراقبت!

W. H. A. M. چهار مرحله تا مطمئن شویم که شما پوشش تمام پایگاه های خود در ارائه یک رویکرد سیستماتیک به بیمه است که یک بچه سنجاب ارائه شده است از هر فرصتی برای زنده ماندن.

“W” مخفف گرم است.

بچه سنجاب از دست دادن حرارت بدن به سرعت به خصوص در طول زمانی که متولد می شوند معمولا در اوایل ماه مارس. در حالت ایده آل شما می خواهم به مادر آمده بازیابی آن, اما آن را سخت به ترک نزدیک به بدن برهنه دراز در سرما از اوایل ماه مارس در حال انتظار برای آن ، من دریافته ام که یک جعبه مقوایی با یک پارچه کیسه برنج گرم شده در مایکروویو و یش به درخت نگه می دارد کودک راحت و به دور از شکارچیان در حالی که منتظر مادر خود را به پیدا کردن آن است. اگر او نمی آمد آن را دریافت جعبه و کیسه برنج را عالی انکوباتور به خانه کودک در اوایل مراقبت به خصوص در طول پنج هفته زمانی که چشمان خود را بسته است. یک بچه سنجاب همیشه باید احساس گرمتر از دست خود را هنگامی که شما آن را انتخاب کنید تا!

“H” مخفف هیدرات.

یک بچه سنجاب می توانید خشک به سرعت. بدن آنها آنقدر کوچک است که آن را برای آنها به منظور توسعه یک عدم تعادل الکترولیت. اگر آن را به اندازه کافی بد آن می تواند قلب به ضربان نامنظم و یا حتی متوقف شود. اگر نوزاد به نظر می رسد بسیار خشک و چین و چروک و پوست خود نمی کند و بازگشت آن به حالت عادی صاف ظاهر زمانی که شما خرج کردن آن و یا نوزاد بسیار تنبل به پاسخ حتی پس از گرم شما نیاز به آن را دوباره هیدراته!

بسیاری از rehabilitators و دامپزشکان را به شما بگویم به unflavored Pedialyte جایگزینی الکترولیت مایع. این خوب است فقط آن را گرم و به مقدار کمی با چشم قطره چکان یا سرنگ. من تنها سوال این است که آیا یک مادر سنجاب دریافت Pedialyte هنگامی که او بر میدارد تا کودک خود را و آن را دچار کم آبی است ؟ من هرگز از دست یک خشک بچه سنجاب با رفتن مستقیم به فرمول. بنابراین شما انجام آنچه شما می خواهید, فقط بچه هیدراته.

“یک” مخفف جای.

اگر شما به این نقطه در W. H. A. M. روند, شما در حال رفتن به نیاز به تصمیم گیری در مورد آینده مراقبت از این مخلوق. شما در حال رفتن به آن را نگه دارید و سعی کنید به جمع آوری و انتشار آن ، و یا شما می رویم به آن را به یک مرکز توانبخشی?

بخشی از انطباق آن این است که نگاهی به دوم نزدیک تر به آن نگاه کنید. شما گرم آن را هیدراته و آن را در حال حاضر آن نگاه و بررسی مشکلات دیگر است. اگر آن را به مو نگاه از نزدیک برای حشرات موذی است. کک و شپش ممکن است در حال حاضر. من با استفاده از Hartz بچه گربه کک اسپری در یک توپ پنبه برای کشتن هر گونه اشکالات و انتخاب آنها را با موچین.

به دنبال هر گونه کبودی یا زخم های باز. بررسی آن صورت ممکن است شکستگی. من درمان زخم با خام روغن نارگیل. شما می توانید آنها را بشویید با آب و صابون و پماد آنتی بیوتیکی به اعمال.

به دنبال هر نشانه ای از زحمت کشیده تنفس. یک بچه سنجاب نباید مجبور به استفاده از بیش از عضلات قفسه سینه برای تنفس. اگر آن است که در تلاش برای تنفس و پوست آن به نظر نمی رسد صورتی ممکن است جراحات داخلی. نگاهی به شکم خود برای کبودی یا تغییر رنگ. این می تواند نشانه ای از جراحات داخلی. اگر شما هر گونه سوال به دنبال یک دامپزشک با تجربه در حیوانات خانگی عجیب و غریب و یا حیوانات وحشی.

یک بچه سنجاب می تواند جایگزین بسیار خوبی در یک جعبه تا زمانی که چشمان خود را باز کنید. و سپس شما در حال رفتن به نیاز به یک قفس. قفس کوچک خوب است در ابتدا, اما یک قفس بزرگتر خواهد بود لازم به عنوان کودک بلوغ جسمی. آخرین قفس قبل از انتشار یک پیاده روی در اندازه در حیاط پشت. این اجازه می دهد تا من سنجاب به هوای جدید خو گرفتن به زندگی در خارج در حالی که اجازه می دهد آنها را به رعایت چگونه سنجاب های دیگر رفتار می کنند. آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به اتاق به ورزش و بالا رفتن مهارت های آنها نیاز به زمانی که منتشر شد.

“م” مخفف حفظ کند.

حفظ سادگی به معنی حفظ و انجام کارهایی است که باید انجام شود تا مطمئن شویم که سنجاب همه چیز نیاز به رشد به عنوان یک فرد بالغ سالم سنجاب. نگه داشتن آن را گرم و تغذیه هنگامی که آن را به یک کودک است. اجازه می دهد آن را به پرستار تا آن weans خود را خارج از فرمول و سپس ارائه آن انواع حق از مواد غذایی کلسیم و پشتیبانی برای جلوگیری از بیماری های متابولیک استخوان.

حفظ یک سنجاب تا زمانی که آن را آماده انتشار است و آن را ندارد به گران, اما آن را نشانی از نیاز به سعی و کوشش و تمایل. همسر من و من یک شور و شوق برای بالا بردن سالم و مقاوم در برابر بیماری سنجاب و همیشه مایل به کمک به دیگران انجام همان! این یک کار از عشق برای ما است که باعث می شود تمام تفاوت در جهان!

[ad_2]