همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد مناسب نقرس تشخیص و درمان

[ad_1]

نقرس یک درد مشترک بیماری است که هنگامی رخ می دهد که اسید اوریک است متبلور در مفاصل. با تشکر از انقلاب در زمینه پزشکی که در آن نقرس تشخیص انجام شده با سهولت به حداقل رساندن فرکانس حملات نقرس است. یکی از علائم شایع نقرس و درد شدید و به دنبال آن التهاب و قرمزی. این درد گاهی اوقات غیر قابل تحمل می شود و حتی هر گونه لمس نور می تواند به شما یک احساس سوزش. با تشخیص دقیق و درست دارو نقرس و آن حملات شدید می تواند اجتناب شود.

نقرس تشخیص روش

نقرس تشخیص است و با انجام تظاهرات بالینی. پزشکان معمولا انجام انواع آزمایشات مانند تجزیه و تحلیل خون یا بررسی بافت برای پیدا کردن اثری از اسید اوریک و سطح آن. اگر یک بیمار در نظر گرفته شده است با نقرس در مرحله اول و سپس یک X-ray انجام شده است به درک وضعیت مشترک است.

اگر X-ray نشان می دهد استخوان خوردگی و سپس بیمار مبتلا به رنج می برند از نقرس مزمن. در این راستا مهم است به ذکر است که اشعه ایکس گرفته می شود برای درک علل درد و نوع آن و دیگر پیچیده مسائل پزشکی. پس از پزشکان تایید می کنند که یک بیمار مبتلا به نقرس مرحله دوم آزمایش خون انجام می شود به می دانم که سطح اسید اوریک در بدن است. پزشکان حتی می گویند که در برخی موارد سطح اسید اوریک است یافت می شود اما هنوز هم بیماران از نقرس رنج می برند علائم.

گاهی اوقات نقرس تشخیص داده شده توسط aspirating مفاصل. در این روش بیهوشی numbs مشترک. با استفاده از سرنگ و سوزن مشترک و نمونه مایع برداشته شده است برای تجزیه و تحلیل پزشکی. اگر بیمار's مفصل مبتلا به نقرس مایع را پنیر مانند ظاهر نسبت به حالت عادی و سالم مشترک مایعات. بیمار مایع مفصلی است فرستاده شده به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل بیشتر برای تایید تجسم اسید کریستال در مفاصل. پس از نتیجه نهایی دکتر شروع می شود و با درمان و داروهای تجویز شده درآمده است.

درمان نقرس

دیگر از داروهای پزشکان توصیه اکید تغییر در برنامه رژیم غذایی که در آن مواد غذایی با بالا pruine هستند پیشنهاد می شود. بنابراین مواد غذایی مانند گوشت قرمز و مشروبات الکلی و غیره برداشته شوند از رژیم غذایی جدید خود را. آنچه که پورین? پورین مواد شیمیایی است که می شکند به اسید اوریک و به شکل کریستال در مفاصل. گذشته از آن به پایان می رسد تا در ناگهانی دردناک نقرس حمله. در نتیجه کمتر مصرف پورین نتایج در کمتر اوریک ساخت.

دهان پزشکی مانند allupurional است که توسط پزشکان توصیه می شود برای جلوگیری از شکل گیری ساخت اسید اوریک در مفاصل. کلشی سین است نیز توصیه شده توسط پزشکان به بطور منظم احساس بیمار از واکنش های التهابی و به حداقل رساندن درد ،

همراه با داروهای پزشکان توصیه می کنند بیماران به دنبال یک شیوه زندگی سالم و رژیم غذایی متعادل است. تمرینات توصیه می شود برای مبارزه با بازگشت نقرس. اما برخی پیشگیرانه اندازه گیری باید در نظر گرفته شود در طول ورزش. هر نوع عملکرد و یا حرکات ورزش های مربوط به استرس در مفاصل باید اجتناب شود و یا دیگری شما وضعیت ممکن است بدتر شود. نور دست ورزش در نظر گرفته شده است مفید است. اگر نقرس بیمار بیش از وزن, پزشکان آنها را توصیه به از دست دادن وزن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به طوری که بدن دستاوردهای قدرت به مبارزه نقرس و ناگهانی جلوگیری از حملات نقرس. اگر شما گمان می برند به از نقرس رنج می برند علائم برای تشخیص نقرس در حال حاضر قبل از آن's خیلی دیر است.

[ad_2]