همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آزمایش خون, X-Rays و مراقبت از آسیب

[ad_1]

نه همه آسیب ها و مسائل پزشکی علائم است که بسیار آسان برای تشخیص است. گاهی اوقات علائم نامرئی. به منظور درک نوع آسیب یا بیماری شما رنج می برند از پزشکان و انجام انواع تست های تشخیصی. آزمایش خون و اشعه ایکس هستند دو تا از رایج ترین تست های که انجام شده. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این آزمون است.

X-rays: یک نجات دهنده زندگانی

اشعه X است که یک تکنیک تصویربرداری است که با استفاده از تابش الکترومغناطیسی به بررسی آنچه اتفاق می افتد در بدن خود را بدون برش آن را باز کنید. اشعه ایکس می تواند بر روی تمام نقاط بدن. در مراقبت های فوری شما می توانید انتظار پزشک به منظور X-ray اگر آنها گمان می برند که شما ممکن است یک استخوان شکسته و یا اگر شما رنج می برند از ریه شرایط و یا دستگاه گوارش, مشکلات, در میان دیگران.

اگر شما نگران در مورد قرار گرفتن در معرض تابش وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی. به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که X-rays غالبا شما را در معرض دوز تابش. از این رو آن را مطرح نمی کند خطر عمده بهداشتی است.

اهمیت آزمایش خون

گاهی اوقات لازم است به رسم خون به شمارش کامل خون. آزمون بررسی خود را از سلول های سفید خون, سلول های قرمز خون و پلاکت ها و تعداد سلول های قرمز به پلاسما. در نتایج به دنبال پزشکان می تواند تعیین اگر وجود دارد یک مشکل اساسی. اگر آنها پیدا کردن چیزی amiss, آنها ممکن است درخواست آزمایشات بیشتر برای پیدا کردن علت دقیق خود یک مشکل بهداشتی است.

خود را به خون یک فصاد خواهد کراوات تورنیکه در اطراف بازوی خود را. از شما خواسته خواهد شد را به یک مشت خود را با دست اجازه می دهد تا رگ به پاپ. با استفاده از سوزن و سرنگ به فصاد قرعه کشی خواهد شد مقدار خون مورد نیاز برای آزمون. از تورنیکه خواهد شد و سپس حذف می شود و یک نوار چسبنده خواهد شد قرار دادن در سوراخ زخم و شما انجام می شود.

آسیب دیدگی جزئی مراقبت

مراقبت های فوری در معاملات با کاهش جزئی زخم پارگی خراش جزئی شکستگی و التهاب تاندون و رگ به رگ شدن سوختگی جزئی آلوده زخم و از بین بردن اشیاء خارجی. بر اساس نوع آسیب ممکن است شما را به یک X-ray و یا یک پرستار را تمیز و ضد عفونی کردن و لباس خود را زخم.

شما ممکن است نیاز به یک کزاز شات نیز که پرستار را به شما بدهد. بسته به میزان درد شما در, دکتر ممکن است تجویز مسکن OTC. اگر شما یک پانسمان شما ممکن است مجبور به در آمده روزمره به پانسمان را تغییر داد. پرستار به شما راهنمایی در مورد چگونه به مراقبت از خود زخم و یا آسیب در خانه.

خون آزمایشات اشعه ایکس و آسیب مراقبت ارائه شده توسط مراقبت های فوری و مراکز با هدف سهولت بار در اتاق اورژانس. بنابراین اگر شما یک غیر تهدید کننده زندگی وضعیت سلامت و یا آسیب است که نیاز به توجه فوری پزشکی فوری مراقبت است برای شما.

[ad_2]