هدرز چیست و نکاتی که نباید درباره آن بدانید؟

ممکن است کیفیت کم وایر های خودرو نیز دلیل خارج شدن این صدا از اگزوز باشد. گونه های دیگری از صدا خفه کن وجود دارد که فشار برگشتی کمی تولید می کنند.یک نوع که بعضی مواقع بسته ی شیشه نامیده می شود فقط از جذب کننده ها برای کم کردن صدا استفاده می کنند.در صدا خفه کن هایی مثل این،گازهای خروجی مستقیما از یک لوله که سوراخ سوراخ شده عبور می کنند.این لوله با لایه ای از شیشه عایق کاری شده که بیشتر تپش های فشار را جذب می کند.یک روکش فولادی این عایق را می پوشاند. بعضی مواقع خودرو روشن نمی شود. دلیل آن است که سیم پیچ ثانویه یکی از کوئل ها خراب است و یا تعویض کوئل خودرو روشن می شود. تست سیم پیچ ثانویه کوئل اول: ابتدا کوئل را از سر شمع ها جدا می کنیم. تست سیم پیچ ثانویه کوئل دوم: دو سر پروب اهم متر را به برجک های کوئل دوم یعنی برجک مربوط به شمع های 2 و 3 اتصال می دهیم.

هدرز تشارجر 6 سلندر
تست سیم پیچ اولیه کوئل اول: ابتدا سوکت کوئل را کشیده و دو سر پروب اهم متر را به پایه های 1 و 4 اتصال می دهیم . اندازه گیری ولت ارسالی به انژکتور با استفاده از سوکت متصل به سیم کشی خودرو. عبارت از زوایه دار بودن راستای عمودی چرخها با راستای قائم می باشد. در شکل زیر تفاوت فضای اشغال شده توسط یک هدرز و منیفولد خروج دود را مشاهده می کنید. فعلا دنبال همون زانتیا 1800 هستم چون 2000 احتمال دود کردنش هست. چون اصطکاک صفحات کلاچ معمولی آنقدرها بالا نیست در لحظه تماس با دیسک نمی توانند بلافاصله درگیر شوند به همین دلیل در نقطه تماس دما بالا رفته و موجب تخریب زود هنگام لنت کلاچ می شود. توضیح بیشتر اینکه اولا جنس هدرز با مانیفولد متفاوت است و دوما برای هر سیلندر یک خروجی مستقلی تعبیه شده است که به محض احتراق و بالا رفتن پیستون دود حاصل خیلی راحت و بدون مقاومت توسط خروجی اختصاصی آن سیلندر به سرعت خارج می شود و البته خوب است که بدانید این قطعه موجب خنک شدن سریع موتور نیز می شود.

هدرز مکش ۲۰۶ کیت اگزوز در واقع مجموعهای از قطعات و لوازم جانبی نصب شده بر روی سیستم خروج دود اتومبیلها است که راننده قادر است با بهرهگیری از آنها، سرعت و حجم خروج دود را از سیستم اگزوز کنترل کند. وارد نکردن فشار و شتاب نا به جا به ماشین و سرویس به موقع خودرو، بررسی قطعات مختلف از جمله وایر ها و سیم های اتصال اگزوز میتواند تا حد خوبی از عطسه زدن اگزوز خودروی شما جلوگیری کند. هامان در حال حاضر از معدود تیونرهایی است که دست به تیون و فیس لیفت طیف گسترده ای از خودروهای لوکس و اسپرت می زند. صندلی یک خودروی حرفه ای و لوکس ممکن است دارای انواع سنسورهای برقی، تنظیمات برقی، سرد کن، گرم کن و حتی ماساژور باشد.

سام تیونینگ این توانایی را دارد با روش کاملاً نرم افزاری، سنسور دوم اکسیژن را حذف نموده و خودروی شما از یورو ۴ به یورو ۲ تبدیل نماید (فقط با ریمپ ای سی یو). اگر علت عطسه زدن خودرو دادن شتاب نا به جا نباشد، احتمالا مشکل از فرمان کامپیوتر خودرو است. فرمان کامپیوتر خودرو، جهت احتراق قوی تر به کویل نیز موجب عطسه زدن خودرو میشود. دریچه گاز برقی استاندارد با دریچه گاز مکانیکی با دهانهی بزرگتر تعویض میشود. تمام شدن عمر اگزوز خودرو باعث میشود احتراق سوخت به خوبی انجام نشود و گاز زیادی از اگزوز خارج شود که در مسیر و به خاطر وجود گرمای زیاد منفجر شود. چون فیلتر گرفته، باعث عبور کمتر جریان روغن و آسیب شدید و اغلب باعث سوخته شدن گیربکس میشود. بعضی از گیربکس های مدل بالای امروزی مثل پژو 206، هیوندا، کیا، فیلتر در داخل گیربکس نصب شده و یا به عبارتی گیربکس های یک بار مصرف هستند چون با کثیف شدن و گرفته شدن فیلتر عمر گیربکس نیز به پایان می رسد.

رول بار استاندارد . راستی چرا خود سوپراسپیرینت هیچ جا حتی توی سایتش پیشنهاد این کارو ننداده؟ اگر واقعا بدون عیبه، پس چرا خود سازنده رو ماشین هاش نصب نمی کنه؟ من متوجه نشدم چرا باید باعث تاب برداشتن سرسیلندر بشه؟ منظورم گرمایی هست که هدرز داره و باید یک جوری دفعش کنه . با تعویض منیفلد چدنی با هدرز XU7 بر روی این موتورشاهد افزایش عملکرد ۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و همچنین افزایش گشتاور موتور در تمام دورهای کارکرد خودرو خواهیم بود. سگدست پرشیا در واقع محور چرخ می باشد خرید انلاین هدرز . دلیل علمی این موضوع این است که هوای خنک دارای چگالی بالایی از اکسیژن است که وارد سیلندر احتراق سوخت می شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از هدرز پراید ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.