نگاه جوان در 2 هفته با سوماتروپین

[ad_1]

سوماتروپین یک مرد ساخته شده بشر هورمون رشد توسط غده هیپوفیز. هورمون رشد انسانی به صورت مختصر به عنوان “هورمون رشد” است که یک پروتئین پپتید هورمون است که کمک می کند تا کودکان به رشد بلندتر و رشد عضلات آنها به عنوان مسن تر. هورمون رشد یا سوماتروپین یک دارو برای درمان شرایط اختلال در رشد کودکان و کمبود رشد به بزرگسالان است. آن نیز استفاده می شود برای جلوگیری از کاهش وزن شدید برای افرادی که با اچ آی وی ایدز و یا برای درمان سندرم روده کوتاه. اگر چه این دارو محدود به درمان اساسا آنچه که قبلا ذکر شد و در عین حال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر.

این دارو زیر پوست تزریق می شود و یا به یک عضله است که معمولا انجام شده توسط حرفه ای ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در یک کلینیک خصوصی و یا بیمارستان. اما زمانی که دارو گرفته شود در خانه مطمئن شوید که به پیروی از دستورالعمل حذف به عنوان آن است که به کارگردانی و یا تجویز می شوند. از این رو هرگز رسیدن آن به دلیل آن ممکن است عوارض هنگامی که آن را به درستی استفاده نمی شود.

مهم این است که سوزن یا سرنگ برای تزریق باید قرار داده در جدا نوک کانتینر و اگر بدون نوک و ظرف موجود است, شما ممکن است بخواهید برای یک داروساز به شما ارائه یک.

بیشتر قبل از دریافت این درمان شما باید به در نظر گرفتن برخی از حقایق مهم. یکی گفتن با پزشک خود در مورد گذشته خود و در حال حاضر بیماری های پزشکی بیشتر در خصوص شرایط مانند سرطان و تروما آلرژی و دیابت آپنه خواب با صدای بلند خروپف مشکلات بینایی باردار فشار خون بالا و اختلال پانکراس و مشابه دیگر بیماری ها. پس گفت که, همچنین لازم است به صداقت گفتن دکتر شما چه داروهای دیگری که مصرف می زیرا ممکن است برخی از تغییرات در دوز.

هر زمان که شما تزریق دارو به بدن خود مطمئن شوید که آن را تزریق می شود در مکان های مختلف. شما ممکن است بخواهید یک توصیه از بهداشت و درمان خود را به بهترین مکان هایی که به آن تزریق. بنابراین هرگز تزریق دارو در همان قسمت از بدن بیش از دو برابر و به یک پوست است که به رنگ قرمز است زخم های آلوده و یا مجروح شدند.

در واقع هنگامی که شما از دست رفته یک دوز بلافاصله آن را به عنوان به زودی به عنوان شما به یاد داشته باشید, اما هرگز دو دوز هنگامی که آن را تقریبا زمان برای آینده خود برنامه ریزی دوز.

این درمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف آن را نیز می آید در مارک های مختلف و دوز. بنابراین بسیار بیشتر به خرس است به دنبال با توجه به توصیه پزشک و تجویز شده در برچسب.

برای شما به اشتباه در مورد سوماتروپین است نام عمومی, در حالی که نام های تجاری هستند Genotropin, Genotropin Miniquick, Homatrope, Norditropin, Norditropin کارتریج Norditropin Flexpro قلم Norditropin Nordiflex قلم Nutropin, Nutropin AQ Tev-tropin و مانند دیگران است.

[ad_2]