نکته برای خرید کراوات | نحوه خرید یک کراوات با کیفیت |

 جزئیاتی که هنگام خرید کراوات باید به آن توجه کنید

کیفیت.

 

نحوه خرید کراوات با کیفیت

همه آن را می خواهند اما بسیاری نمی دانند به دنبال چه چیزی باشند.

 

کراوات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

گرچه کراوات ها به طور متناسب جزء کوچکی از کمد لباس مردانه را تشکیل می دهند، اما آن ها لباس هایی هستند که بیش از حد منصفانه توجه خود را به خود جلب می کنند.

 

در مورد آن فکر کنید.

 

هنگامی که شما واقعاً یک لباس خوب و هماهنگ داشته باشید، اکثر مردم وقتی شما را می بینند از کراوات یا مربع جیب شما تعریف می کنند.

 

این به این دلیل است که بسیاری از نسخه‌های ارزان و با کیفیت پایین کراوات وجود دارد و وقتی یک کراوات واقعا عالی پیدا می‌کنید واقعاً برجسته می‌شود.

 

قبل از تهیه و آگاهی از بهترین برند کراوات در ایران بهتر است بدانید که با بیش از 150 سال سابقه، این کراوات واقعاً راه درازی را طی کرده است و بسیاری از طراحان نسخه‌های عالی و باکیفیت را می‌سازند. با توجه به انواع مختلف، اغلب برای مردان دشوار است که از بین انبوه های موجود یک نوع واقعا خوب را انتخاب کنند.

 

با این اوصاف، ما 7 مورد را گردآوری کرده‌ایم که در هنگام خرید کراوات باید به دنبال آنها باشید. اگرچه فهرست بسیار گسترده ای است، اما به سرعت شانس خود را برای گرفتن کراوات که پس از چند بار استفاده خراب می شود یا به همان اندازه بد می شود، محدود می کنید، هرگز آن را به دلیل ناراضی بودن از کیفیت آن نپوشید.

 

برای تماشای اینجا کلیک کنید – نحوه خرید یک ویدیوی کراوات با کیفیت در یوتیوب.

 

 

1. نسبت

مانند بسیاری از چیزها، کراوات ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند. بسیار مهم است که کراواتی داشته باشید که به خوبی با بدن و لباسی که می پوشید مطابقت داشته باشد.

 

کت و شلوار کت و شلوار را به عنوان مثال در نظر بگیرید. پهنای کراوات شما باید بر اساس اندازه یقه های کت و شلوار یا کت و شلوار شما تعیین شود. نداشتن این یکنواختی باعث می شود که کل لباس شما نامتعادل به نظر برسد، که به دلایل اشتباه توجه را به سمت خود جلب می کند. داشتن یک کراوات که به خوبی با ظاهر فعلی شما هماهنگ باشد، یکی از اجزای کلیدی است که هنگام خرید کراوات باید در نظر بگیرید.

 

دارین نوولتی Squares2. نوار کراوات (دوخت)

این ممکن است حیاتی ترین جنبه کراوات باشد که باید قبل از خرید به دقت بررسی شود.

 

کراوات را برگردانید و حدود سه چهارم پایین تر، باید بخیه سنگینی را ببینید که هر انتهای کراوات را به هم وصل می کند. این دوخت تقویت شده همیشه افقی است. فواید زیادی برای داشتن میله بر روی کراوات وجود دارد که 2 عنصر اساسی آن عبارتند از:

 

فیلم مردان واقعی به سبک واقعی

دو طرف کراوات را با ارائه مقداری تقویت از اولین سری دوخت کراوات (دوخت لغزشی) در کنار هم نگه می دارد.

به همان اندازه مهم، به کراوات کمک می کند شکل خود را حفظ کند. آیا تا به حال کراواتی داشته اید که شروع به حباب زدن کند، تقریباً به نظر می رسد که درون آن کیسه های هوا وجود دارد؟ این به احتمال زیاد به دلیل فقدان نوار چسب ایجاد می شود.

بنابراین، نوار چسب یک جزء حیاتی برای بررسی قبل از خرید کراوات است.

 

اینجا را کلیک کنید تا مجموعه ای از کراوات های چهارخانه ای را که من توصیه می کنم و متعلق به آنها هستم ببینید!

 

 

The Dark Knot Danbury Repp Stripes – Red3. پارچه

مانند بسیاری از اقلام در قلمرو لباس مردانه – پارچه پادشاه است. شما واقعاً چیزی را که برای استایل مردانه می‌پردازید دریافت می‌کنید و معمولاً پارچه نقش مهمی در این امر دارد.

 

به نظر من، ابریشم پارچه انتخابی در مورد کراوات مردانه است و باید قسمت اعظم کراوات های کمد لباس شما را تشکیل دهد. چرا ممکن است بپرسید؟

 

ابریشم یکی از بادوام ترین پارچه های دنیاست. با وجود نرم بودن ابریشم، استحکام کششی آن بسیار بالاست. این به لطف خاصیت ارتجاعی آن است زیرا به میزان قابل توجهی به استحکام کششی آن کمک می کند.

پارچه های ابریشمی شکل خود را حفظ کرده و در برابر چروک شدن مقاومت متوسطی دارند

پارچه های ابریشمی به خوبی پوشیده می شوند. یکی از اجزای کلیدی کراوات برای حفظ شکل آن است و به شما امکان می دهد انواع مختلفی از گره ها را ایجاد کنید

ابریشم به دلیل سطح صافی که دارد کثیفی را جذب نمی کند.