نوع 2 دیابت – بتولين از پوست درخت غان در آینده برای درمان دیابت نوع 2?

[ad_1]

در طب گیاهی پوست درخت غان است که بومی آمریکا, درمان سم پیچک سمی و بلوط و گزش پشه. شیمیایی بتولين که شامل حدود 30 ٪ از وزن کل از پوست درخت غان است که به خوبی شناخته شده موضعی و التهابی. تحقیقات اخیر تحصیل در چین, اما, پیدا کرده است که آماده سازی از پوست این درخت مشترک از شمال چین و جنوب سیبری و کانادا و شمال ایالات متحده نیز می تواند گرفته شده داخلی برای مبارزه با دیابت نوع 2 است.

بتولين: دکتر بیاو لیانگ-سانگ و همکارانش در شانگهای موسسات برای علوم زیستی گزارش که بتولين عمل می کند با هدف قرار دادن به اصطلاح استرول نظارتی عنصر اتصال پروتئین (SREBPs). این پروتئین فعال کردن فرآیندهای فیزیولوژیکی است که ایجاد کلسترول و اسیدهای چرب و تری گلیسیرید. با استفاده از موش های آزمایشگاهی آنها در بر داشت که از جمله عصاره درخت غان را در رژیم غذایی خود کاهش کلسترول و حتی بیشتر به طور موثر از لووستاتین (Mevacor) است که اضافی بسیار مطلوب اثر است. تحقیقات نشان داد که بتولين کاهش سطوح چربی در خون و کبد و بافت چربی است.

بتولين نیز ساخته شده است که حیوانات به انسولین حساس تر به عبارت دیگر مقاومت به انسولین نیز کاهش می یابد. موش با یک جهش است که باعث می شود آنها را مستعد ابتلا به توسعه آترواسکلروز نشان داد کمتر پلاک زمانی که تحت درمان با هر دو لووستاتین یا بتولين.

این اولیه که اثبات بتولين ممکن است بسیار مفید برای بیماران دیابتی نوع 2. ممکن است آن را جایگزین داروهای استاتین در حالی که کاهش نیاز به خوراکی داروهای ضد دیابتی و یا انسولین است.

پوست درخت غان چای: آن را زودرس به ترک هر گونه مواد مخدر شما در حال در حال حاضر, اما شما ممکن است بخواهید با پزشک خود در مورد اضافه کردن یک فنجان از پوست درخت غان چای روزانه خود را به دیابت معمول فقط برای دیدن چه نوع از نتایج شما. علم نشان می دهد که بیماران دیابتی نوع 2 که سود ترین کسانی هستند که در نسبتا بالا-چربی (Atkins-سبک) رژیم غذایی. نتایج منتشر شده در ژانویه 2011 مجله سوخت و ساز سلولهمچنین نشان داد که هر دو بتولين و لووستاتین محدود افزایش وزن موش ها در رژیم غذایی با چربی بالا و نیز کاهش چربی در کبد و چربی است.

است بتولين آینده برای درمان دیابت نوع 2? همانطور که توسط دکتر بائو-Liang آهنگ در شانگهای موسسات برای علوم زیستی: “مطالعه ما نشان می دهد که SREBP مسیر یک هدف خوب برای چندین بیماری های متابولیک.” او همچنین می گوید: “اگر چه بتولين به نظر می رسد بسیار کم سمیت مطالعات آینده نیاز به بررسی بیشتر ایمنی بتولين و آن آثار متابوليک. ما همچنین بررسی امکان که مشتق از بتولين ممکن است حتی بیشتر قدرت. که ممکن است در مسیر رو به جلو به حرکت این بالینی.”

درست است پوست درخت غان عالی مشخصات ایمنی. وجود ندارد هر گونه گزارش در ادبیات پزشکی پیدا کردن که در آن می تواند سمی باشد. فقط مطمئن شوید که هر چند به عنوان است که اغلب پیشنهاد, تست, تست و آزمون برخی از بیشتر به می دانم که دقیقا چگونه این گیاه بر سطح قند خون خود را.

[ad_2]