نوع 1 و ديابت نوع 2

[ad_1]

دیابت تاثیر می گذارد شیوه ای که در بدن دسته هضم کربوهیدرات ها. اگر غفلت دیابت می تواند باعث عوارض جدی در سلامتی اعم از کوری به نارسایی کلیه.

حدود 8 درصد از جمعیت در ایالات متحده دیابت است. این بدان معنی است که حدود 16 میلیون نفر تشخیص داده شده است با این بیماری تنها بر اساس آمار ملی. انجمن دیابت آمریکا تخمین می زند که دیابت حساب برای 178,000, مرگ و میر, 54,000 جانبازان و 12,000-24,000 موارد کوری در سال است. کوری 25 برابر بیشتر شایع در میان بیماران دیابتی در مقایسه با nondiabetics. آن پیشنهاد شده است که در سال 2010 دیابت را بیش از هر دو بیماری های قلبی و سرطان به عنوان علت اصلی مرگ و میر از طریق آن بسیاری از عوارض.

بیماران دیابتی باید سطح بالایی از قند خون است. سطح قند خون تنظیم انسولین یک هورمون تولید شده توسط لوزالمعده است که انتشار آن در پاسخ به مصرف مواد غذایی. انسولین باعث می شود که سلول های بدن به گلوکز از خون است. گلوکز به عنوان سوخت مورد استفاده برای عملکردهای سلولی.

تشخیصی استاندارد برای دیابت شده اند گلوکز پلاسمای ناشتا و سطح بیشتر از 140 میلی گرم/دسی لیتر در دو نوبت و گلوکز پلاسما بیشتر از 200 mg/dL پس از 75 گرم گلوکز ، اخیرا انجمن دیابت آمریکا کاهش معیار برای تشخیص دیابت به پلاسمای ناشتا و سطح قند خون مساوی یا بیشتر از mg/dL 126. ناشتا پلاسما خارج از حد طبیعی نیاز به تست های اضافی معمولا با تکرار تست گلوکز پلاسمای ناشتا و (اگر نشان داد) به بیمار یک تست تحمل گلوکز خوراکی.

علائم دیابت عبارتند از: ادرار کردن بیش از حد بیش از حد تشنگی و گرسنگی ناگهانی از دست دادن وزن و تاری دید و تاخیر در بهبود زخم ها و زخم های خشک و خارش دار پوست, عفونت های مکرر و خستگی و سردرد است. این علائم در حالی که حاکی از دیابت ممکن است با توجه به دلایل دیگر نیز می باشد.

وجود دارد دو نوع متفاوت از دیابت است.

نوع I دیابت (دیابت یا به دیابت وابسته به انسولین): علت نوع I دیابت ناشی از ناتوانی پانکراس برای تولید انسولین است. این مسئول 5-10 درصد از موارد دیابت است. این جزیره لوزالمعده از سلول های لانگرهانس که ترشح هورمون ها توسط خود بدن سیستم ایمنی بدن احتمالا به خاطر آن اشتباهات آنها را برای یک ویروس است. عفونت های ویروسی هستند که تصور می شود به ماشه که مجموعه این بیماری خود ایمنی. شایع تر است در سفیدپوستان و در خانواده اجرا می شود.

اگر درمان نشود به مرگ رخ می دهد در عرض چند ماه از شروع دیابت به عنوان سلول های بدن گرسنگی زیرا آنها دیگر دریافت هورمونی سریع به گلوکز. در حالی که اکثر بیماران دیابتی نوع I جوان هستند (از این رو اصطلاح دیابت) این بیماری می تواند در هر سنی است. دیابت خود ایمنی می تواند قطعا تشخیص داده شده توسط یک آزمایش خون نشان می دهد که حضور ضد انسولین/ضد islet-همراه آنتی بادی است.

دیابت نوع دوم (غیر وابسته به انسولین یا دیابت بزرگسالان): این دیابت یک نتیجه از بافت های بدن تبدیل شدن مقاوم به انسولین است. این حساب برای 90-95 ٪ از موارد. اغلب لوزالمعده است که تولید بیش از میانگین مقادیر انسولین اما سلول های بدن تبدیل شده اند بی توجه به اثر آن با توجه به مزمن سطح بالایی از هورمون. در نهایت لوزالمعده ممکن اگزوز آن بیش فعال ترشح هورمون انسولين و سطح سقوط به زیر حد نرمال است.

تمایل نسبت به نوع دوم دیابت ارثی است اما بعید است به منظور توسعه در وزن طبيعی افراد خوردن کم یا متوسط کربوهیدرات رژیم غذایی. چاق کم تحرک افرادی که خوردن بی کیفیت رژیم های غذایی مبتنی بر تصفیه شده و نشاسته است که به طور مداوم فعال شدن پانکراس انسولین ترشح مستعد ابتلا به مقاومت به انسولین است. مردم بومی مانند سرخپوستان آمریکای شمالی که سنتی رژیم های غذایی را شامل نمی شود تصفیه شده و نشاسته و تا اخیر آن مقدمه توسط اروپایی ها با نرخ بسیار بالا دیابت را تا 5 برابر رای از سفیدپوستان است. سیاه پوستان و اسپانیایی ها نیز در معرض خطر بالاتر است. اگر دیابت نوع II است که کشنده نیست در عرض چند ماه می تواند منجر به عوارض بیش از چند سال و به علت ناتوانی شدید و مرگ زودرس. به عنوان مبتلا به دیابت نوع این بیماری است که در بر داشت در درجه اول در یک گروه سنی در این مورد مردم بیش از 40 (به همین دلیل است که اغلب نامیده می شوند بالغ شروع); اما با ظهور در دوران کودکی و چاقی آن است که ظاهر می شود در کودکان نیز هست.

اگر غفلت دیابت می تواند منجر به عوارض تهدید کننده زندگی مانند آسیب کلیوی (نفروپاتی) و بیماری های قلبی و آسیب های عصبی (نوروپاتی) آسیب شبکیه و نابینایی(رتینوپاتی) و هیپوگلیسمی (کاهش شدید در سطح گلوکز). دیابت خسارت رگ های خونی به خصوص کوچکتر پایان شریان منجر به شدید و زودرس آترواسکلروز. بیماران دیابتی مستعد ابتلا به مشکلات پا به دلیل نوروپاتی که بر حدود 10 درصد از بیماران باعث می شود پاهای خود را برای از دست دادن احساس. پا آسیب های شایع در روز به روز زندگی خسته شده اید و این جراحات را التیام بخشد به دلیل ضعیف گردش خون از طریق شریان ها است. قانقاریا و پس از آن قطع انگشتان پا یا پا است و در نتیجه برای بسیاری از بیماران مسن با ضعیف-کنترل دیابت است. معمولا این عوارض به نظر می رسد پیش از آن در نوع اول نسبت به نوع دوم دیابت به دلیل نوع دوم بیماران باید برخی از خود تولید انسولین از چپ به بافر تغییرات در سطح قند خون.

نوع I دیابت یک بیماری جدی است و هیچ درمان دائمی برای آن است. این علائم می تواند کنترل سخت غذایی monitering و تزریق انسولین است. کاشته پمپ که انتشار انسولین بلافاصله در پاسخ به تغییرات در قند خون در تست مرحله است.

در تئوری از آن ناشی از رژیم غذایی دیابت نوع دوم باید پیشگیری و کنترل تغییرات در رژیم غذایی به تنهایی اما در عمل بسیاری از بیماران دیابتی (و بسیاری از افراد بدون دیابت) پیدا کردن آن را شخصا غیر ممکن است به از دست دادن وزن و یا پایبندی به یک رژیم غذایی سالم است. بنابراین آنها اغلب تحت درمان با داروهای که بازگرداندن پاسخ بدن به انسولین و در برخی موارد تزریق انسولین است.

لطفا توجه داشته باشید که این مقاله نیست subsitute برای توصیه های پزشکی. اگر شما مشکوک به دیابت و یا در معرض خطر گروه لطفا به پزشک مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت ما بازدید

http://www.diabetes-testing-2006.info

[ad_2]