نوع درمان است که کشورهای مختلف برای پرستاران

[ad_1]

کشورهای مختلف را به روش های مختلف از دست زدن به همه چیز. برای مثال در عربستان سعودی قوانین و مقررات در بیمارستان ها همان نیست که در کشورهای دیگر. اگر وجود دارد سلطنتی بیمار در هر یک از بیمارستان ها پرستاران مجاز نیست به آنها دارو و یا آنها توصیه می کنند از هر چیزی به خاطر آنها خود را خصوصی پرستاران به انجام این کار است. در عراق پرستاران مجاز به لمس هر یک از مردان در بیمارستان, حتی اگر آنها به بیماران خود را. در چین این بیمارستان که به اندازه کافی دریافت نمی بودجه پرستاران وجود دارد باید برای استفاده مجدد از سرنگ و دستکش به طوری که آنها می توانید صرفه جویی در هزینه.

در ویتنام دانش آموزان تحت دانشجويان پزشکی بدون صحبت کردن به استادان خود را به دلیل آن است که یک قانون است که آنها تنها مجاز به تکیه از طریق کتاب های درسی و تلاوت دریل. بهترین مدارس پرستاری است مکزیک جدید در آموزش دانش آموزان به استفاده از دستکش تنها زمانی که لازم است که اجرا شده است و در همه بیمارستان ها وجود دارد.

در بالا چند نمونه در مورد نوع کار است که پرستاران را در کشورهای مختلف است. با توجه به این واقعیت است که پرستاران نیز پرداخت می شود و در نظر گرفته شود پزشکان دست راست دلیل است که چرا بیشتر و بیشتر مردم در حال پس از این دوره است. در واقع وجود دارد بسیاری از پزشکان از فیلیپین که برای آمدن به ایالات متحده برای دریافت آموزش به پرستاران و سپس آنها صرف مقدار خوبی از زمان در امریکا است. پس از آنها ساخته شده اند مقدار زیادی از پول است که آنها به کشور خود و رزومه کاری خود را MD تمرین. این زمینه به وجود آمد در 250 سال قبل از میلاد. در آن زمان مردان بودند کسی است که برای دریافت آموزش به این دلیل که آنها شناخته شده بود پاک تر از زنان است; اما آمار از سال 2009 نشان می دهد که تنها 5 درصد از پرستاران در ایالات متحده آمریکا مرد هستند. امروز ما قادر به دیدن بسیاری از پرستاران زن هستند چرا که آنها بهترین در مراقبت از مردم است.

بهترین مدارس پرستاری در, New Mexico نه تنها ارائه آموزش به دانش آموزان نیز بر این باورند در یادگیری بهتر عملا به همین دلیل است که آنها چندین جلسات عملی به طوری که دانش آموزان قادر به درک بدن انسان بهتر است.

پس از جنگ کریمه, یک تیم از پرستاران از جمله فلورانس بلبل فرستاده شدند به اردوگاه که در آن مورد نیاز مردم کمک کند اما آنها اجازه داشتند داخل محوطه زیرا آنها بودند. زمانی که اولین بیمارستان بوستون شد برقرار بود که زنان توانستند در نهایت مجاز به دریافت آموزش پرستاری در ایالات متحده آمریکا بود که در سال 1862 و زنان اولین بار در نهایت فارغ التحصیل شد و به عنوان یک پرستار در سال 1873.

[ad_2]