نوزاد مرغ عشق – چگونه برای مراقبت از آنها

[ad_1]

شما باید یک نیاز به مراقبت از نوزاد مرغ عشق شما را به درک چه باید بکنید, به دلیل از دست دادن نوزاد پرندگان می تواند و نه دلسرد تجربه.

که در آن به جای آنها ؟

با توجه به نوزاد مرغ عشق های قابل ملاحظه پلاستیک-نوع خزنده ظرف این نسخهها کار میکند بزرگ برای چند هفته اول ارائه birds space برای رشد و همچنین به عنوان نگه داشتن آنها را امن. خط پایین گلدان با قفس بوش و همچنین استفاده از درمان حوله کاغذی بالا که آن را به تمیز کردن روزانه گردیده است. اگر شما با قرار دادن مواد غذایی در پایان یکی از جعبه و گرفتن پرندگان به استفاده از انتهای دیگر برای cuddling, شما ممکن است کمک به جلوگیری از پرندگان ساخت درهم و برهمی در مواد غذایی خود را نقطه.

وقتی به سر می برد برای بچه ها' پدر و مادر ؟

به طور طبیعی اولین چیزی که به یادگیری در مورد مراقبت از نوزاد مرغ عشق زمانی است که شما باید به اجازه پدر و مادر مراقبت از آنها را به جای. به طور کلی بهترین انتخاب است که همیشه به جلو کل کلاچ در همان زمان هنگامی که جوانترین کودک است که حدود 10 روز است که می تواند قرار می دهد قدیمی ترین و در حدود 16 یا 17 روز.

هر زمان فراتر از این است و شما متوجه خواهد شد که بچه ها واقعا don't را به عنوان به خوبی به دست تغذیه. اگر نوزاد مرغ عشق باید انقلابي دور از هم به اندازه کافی است که قدیمی ترین در حال رفتن به بیش از سن 17 روز هنگامی که جوانترین آماده است تا به دور گرفته شده انجام نمی شود ترس به آنها را حذف کنید یک زن و شوهر در هر زمان.

از شیر گرفتن

احتمالا محبوب ترین روش برای از شیر گرفتن است و در اصطلاح فراوانی از شیر گرفتن روش که توسط آن شما هنوز هم با استفاده از سرنگ برای تغذیه نوزاد مرغ عشق در حالی که تهیه آنها با کافی بالغ غذایی است. این ایجاد انگیزه در آنها را به غذا خوردن خود را. به تدریج در حالی که استقلال خود را توسعه نوزاد پرندگان را متوقف خواهد کرد که مایل سرنگ و تصمیم خواهد گرفت که در خوردن مواد غذایی خود را. قبل از فروش خود را از شیر گرفته lovebird بهترین کار این است که به انتظار یک زمان کوتاه پس از شیر گرفتن برای اطمینان از وجود دارد مسائل مربوط به سلامت. اگر نه, سپس تبریک! شما باید دست خود را باال اولین مرغ عشق.

تغذیه خود را از دست

برای چند هفته اول با دست تغذیه است بهترین خود را حدس بزنید. بهتر است برای انجام این کار با راهنمایی از با تجربه مربی قبل از تلاش برای انجام آن خودتان. شما می توانید کودک پرنده فرمول که داده می شود باید از طریق یک پلاستیک-نوع O-ring سرنگ. پس از نوزاد پرندگان تغذیه با مواد غذایی regurgitated آنها ترجیح می دهند به خوردن غذایی گرم. حدود 103 درجه فارنهایت خواهد بود مناسب است. اگر شما گرم کردن غذا در همه مطمئن شوید که شما را هم بزنید و آن را کاملا به عنوان به خوبی به عنوان تست دما در پیشبرد برای جلوگیری از نقاط داغ و چیزهای شبیه به آن.

[ad_2]