نوارهای تست دیابت – چگونه فروش خود را نوار تست به صورت نقدی

[ad_1]

دیابت یک بیماری است که نیاز به نظارت مستمر. تقریبا هر دیابتی باید یک کیت تست قند خون خود را. بسیاری از خرید و یا دریافت منابع از انواع نوار تست برندها و پس از مورد علاقه انتخاب شده است, دیگر جعبه ها را به سادگی رها شده و سمت چپ برای جمع آوری گرد و غبار. نسبتا کوتاه عمر مفید نوار تست اغلب به معنی داشتن برای مقابله با رشد مجموعه ای از جعبه است که بدون استفاده و باید بدست خلاص شدن از شر به نحوی. اغلب این به این معنی به سادگی پرتاب کاملا خوب جعبه نوارهای تست دیابت در زباله.

به عنوان کسی که خرید آنها می داند دیابتی نوار تست در حال گران موارد. آیا شما همچنین می دانیم که هزاران نفر از بیماران دیابتی وجود دارد که به دلیل کم درآمد ثابت و درآمد و یا فاقد بیمه به شدت نیاز به این منابع اما نمی تواند استطاعت به پرداخت قیمت خواسته بودن? وجود دارد بسیاری از سازمان های که ارائه آنها را با خود تجهیزات لازم و شما می توانید با شرکت در تلاش های خود را برای کمک به. اگر شما اضافه نشده منقضی نشده نوار تست ظروف شما می توانید فروش آنها را برای پول نقد به جای ریختن آنها در سطل زباله!

چرا کسی باید جعبه اضافی از نوار تست?

اکثر بیماران دیابتی عاقلانه به اندازه کافی برای نگه داشتن جعبه در دست در مورد آنها اجرا پایین و قبل از اینکه طولانی متوجه آنها باید کمی بیشتر از آنها واقعا نیاز است. اگر شما دریافت جعبه به طور منظم, شما ممکن است دریابید که اضافی شروع به اضافه کردن. شاید شما تست به عنوان اغلب به عنوان شما استفاده می شود. شما ممکن است تغییر نوار تست برندها و هنوز عرضه از آنهایی که قدیمی نشسته در اطراف که خود را متناسب نیست جدید متر است. اگر شما به خودتان آزمایش در دوران بارداری و دیگر هیچ گونه نیاز به انجام این کار, آن را ممکن است شما هنوز هم برخی از جعبه سمت چپ بیش از شما نمی دانید که چه باید بکنید با. شاید یک دوست در گذشت و یا نقل مکان به یک مراقبت های پزشکی محل اقامت است که در حال حاضر فراهم می کند منابع خود را و شما سمت چپ با جعبه اضافی در دست شما است. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا شما ممکن است یک مصداق کاملا خوب هنوز هم مهر و موم منقضی نشده جعبه نوارهای تست دیابت است که شما می تواند پول نقد در فروش.

آیا قانونی برای فروش نوار تست?

بله اگر شما مالک قانونی آنها. هر کسی می تواند خرید نوار تست حتی بدون نسخه پزشک بنابراین تا زمانی که شما خریداری نوار شما آزاد هستید تا آنها را به فروش برساند. حتی اگر خود را در جعبه مشخص شده اند “پست الکترونیکی سفارش تنها” یا “نه برای فروش مجدد” شما هنوز هم می توانید آنها را به فروش برساند – این فقط بدان معنی است که آنها نمی تواند به فروش می رسد از طریق یک خرده فروش است.

البته وجود دارد برخی از چیزهایی که در ذهن داشته باشیم. مثلا همه علامت های تجاری در حال رفتن به در تقاضا. جعبه است که ارائه شده توسط مدیکر نمی تواند بالا بفروشید و هیچ کس را خرید جعبه که در حال منقضی شده آسیب دیده و یا شکسته اند مهر و موم. اما به عنوان طولانی به عنوان آنها به خوبی شناخته شده با نام تجاری در شرایط خوبی است و باید حداقل 6 ماه به پایان مدت اعتبار خود را (اگر چه شما ممکن است قادر به گرفتن نصف قیمت برای برخی از مارک های که در حال انقضای در 3 تا 6 ماه) و سپس شما می تواند نگه داشتن پول نقد در دست خود را در چند روز!

که باید من فروش نوار تست ؟

نمایندگی مجاز و فروش که خرید نوارهای تست دیابت هستند در کسب و کار به پول اما نتیجه نهایی همان است: کسی که نیاز به این منابع و نمی توانیم آنها را در حال رفتن به آنها را دریافت کنید یا به صورت رایگان یا در تخفیف. فروشندگان اغلب قبول برندها آنها به طور معمول نمی خرید و سپس آنها را کمک مالی به پناهگاه و یا به یک درصد از سود خود را به دیابت مربوط به سازمان های خیریه. اغلب آنها در کسب و کار به این خاطر که آنها مبتلا به دیابت هستند و یا یک دوست کسی است که به آنها سهام شخصی در کمک به دیگران که در برخورد با چالش دیابت است. البته شما می خواهید برای دریافت به دانستن خود را فروشنده و احساس راحت انجام کسب و کار با آنها را در اطراف مغازه کمی! اغلب تکرار کسب و کار شما را به یک مشتری ارزشمند که دریافت خواهید کرد توجه ویژه هنگامی که می آید به قیمت گذاری خود را در جعبه.

اما آن است که همیشه در مورد ساخت یک زن و شوهر از دلار اضافی – این رابطه شما توسعه با کسی که شما احساس می کنید که صادقانه و قابل اعتماد است. البته شما می خواهید سخاوتمندانه ترین قیمت برای شما نوار تست, اما شما همچنین باید به دنبال کسی که مایل به ارسال پرداخت به سرعت و ارائه می دهد راه های مختلفی برای تماس با آنها. آنها را به یک شماره تلفن رایگان شما می توانید تماس بگیرید ؟ جزئیات خود را در صفحه پرسش و پاسخ و شرایط و ضوابط بنابراین شما می دانید آنچه شما می توانید انتظار. چک کنید و ببینید اگر آنها را به شما بازپرداخت برای حمل و نقل جعبه. آنها تماس بگیرید و با آنها صحبت شخصا بنابراین شما احساس می کنید که آنها هستند.

[ad_2]