نعمتی: اگر شانس قهرمانی داشتند باز هم می‌گفتند لیگ تعطیل شود؟

[ad_1]

روزنامه خبر ورزشی نوشت: با مجوز ستاد ملی کرونا قرار است به زودی تمرینات تیم‌های لیگ برتری آغاز شود به همین منظور اعضای تیم فوتبال پرسپولیس صبح دیروز با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر تست کرونا دادند. در همین ارتباط دقایقی با سیامک نعمتی گفت‌وگو کردیم.

تست کرونا را هم پشت‌سر گذاشتید تا کم‌کم همه چیز برای شروع تمرینات مهیا شود.
بله خب ما بعد از تماس باشگاه و مجوزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر کرد تست‌های مربوطه را پشت‌سر گذاشتیم و حالا باید منتظر باشیم تا جواب این آزمایشات مشخص شود و اگر مشکلی نبود از شنبه تمرینات خود را آغاز کنیم. امیدوارم هیچ‌کس مشکلی نداشته باشد و همه در کنار هم برای شروع لیگ با آرامش کارمان را آغاز کنیم.

فکر می‌کنم بعد از مدت‌ها دوری از فوتبال شروع تمرینات بهترین خبر برای شما بود.
بله دقیقاً همین‌طور است. بیشتر از دو ماه می‌شود که تمرینات و مسابقات تعطیل است و واقعاً روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتیم. خودم به شدت دلتنگ دوستانم، بازی‌ها و هواداران پرسپولیس شده بودم ولی کاری نمی‌شد انجام داد. این ویروس لعنتی زندگی همه را مختل کرد. فقط آرزو می‌کنم هرچه زودتر ریشه کن شود و ما از شر کرونا راحت شویم.

در این روزهای تعطیلی بیشتر چه کارهایی انجام دادی؟
خب بیشتر تمرکزم روی تمرینات اختصاصی بود که به لحاظ بدنی عقب نمانم البته تمرینات گروهی خب چیز دیگری است ولی سعی کردم تا جایی که می‌شود فرم بدنی خودم را حفظ کنم. سایر اوقات بی‌کاری‌ام را با فیلم دیدن و پلی‌استیشن پر می‌کردم.

با وجود اینکه بازی‌ها در شرف آغاز است هنوز بعضی‌ها مخالف برگزاری لیگ هستند. آن‌ها معتقدند فقط پرسپولیس موافق ادامه لیگ است.
خب ما همیشه گفتیم سلامتی در اولویت است و ما تابع دستورات فدراسیون هستیم. به هر حال تصمیم بر این شد که لیگ برگزار شود و به نظرم همه تیم‌ها باید از این تصمیم تبعیت کنند. شما می‌بینید لیگ آلمان و کره آغاز شده و در لیگ‌هایی مثل اسپانیا، انگلیس، روسیه و… تمرینات تیم‌ها آغاز شده و منتظر شروع لیگ هستند. پس شروع بازی‌ها چیز عجیب و غریبی نیست. درضمن ما با ١٠ امتیاز اختلاف صدرنشین لیگ هستیم و طبیعی است که دوست داشته باشیم بازی‌ها برگزار شود.

آیا اگر این عده تیم‌های خودشان هم صدرنشین لیگ بود باز هم حرف از تعطیلی لیگ می‌زدند؟
قطعاً نه. ما دوست داریم بازی‌ها انجام شود و قهرمان شویم ولی اگر یک درصد امکان ادامه لیگ وجود نداشته باشد خب باید مثل لیگ فرانسه یا بلژیک پرسپولیس را به عنوان قهرمان لیگ برتر معرفی کنند.

اینکه پرسپولیسی‌ها خودشان را قهرمان می‌دانند، نشان‌دهنده غرور زیاد نیست؟
نه اصلاً ربطی به غرور ندارد. ما یک تیم با کیفیت داریم که همه بازیکنان و کادر فنی حرفه‌ای کار می‌کنند. ما می‌دانیم که هنوز ٩ بازی تا پایان فصل باقی‌مانده و ممکن است هر اتفاقی بیفتد ولی ما فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم. در واقع از اول فصل یک هدف داشتیم و آن هم پوکر قهرمانی بود و مطمئن باشید بدون وجه به حرف و حدیث‌ها کارمان را می‌کنیم و می‌جنگیم تا به امید خدا جام قهرمانی را به هواداران‌مان هدیه دهیم.

گویا دیروز درصدی از قراردادتان را باشگاه پرداخت کرده است.
بله حدود ١٠ درصد از قراردادمان را دادند تا وضعیت مالی کمی بهتر شود. امیدوارم پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم ایران و نماینده کشور در لیگ قهرمانان آسیا مشکل مالی نداشته باشند و همه تیم در آرامش کار کنند.

این مطلب را هم بخوانید: دستگیری فردی که ادعا داشت هزینه‌های استقلال را می‌دهد

43503

[ad_2]

Source link