نحوه تنظیم شعله اجاق گاز چگونه است؟

در صورت مشاهده مشکل با افراد متخصص برای رفع مشکل تماس بگیرید. دیجی سرویس با داشتن متخصصترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات اجاق گاز با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات بهروز در این زمینه باشد.دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای اجاق گاز بوش می باشد .نمایندگی اجاق گاز در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. در زمان تمیز کردن اجاق گاز اگر رطوبت درون شعله ها نفوذ کند مانع از جرقه زدن می اجاق گاز مبله ترموکوپل دار شود.

برای رفع مشکل آن قسمت را تمیز کنید و رطوبت آن را کاملا خشک کنید. مول ساده ازطرفداران بیشتری برخوردار است و علت آن سهولت در نظافت است که خود از دلایل اصلی استقبال برای یک مدل است ؛ زیرا پاک کردن لکه روغن و غذا روی استیل آجدار به سختی انجام می شود البته باید یاد آور شد که آجدار ضد خش بودن آن است.

برای غیر فعال کردن این ویژگی، دست خود را به مدت چند ثانیه روی صفحه نمایش نگه دارید تا صدای باز شدن قفل را بشوید. بر روی این لوله شیرهای اجاق نصب شده است در انتهای شیرها نازلها قرار دارند که گاز را به داخل لولههای رابط میپاشد چون نازلها اندکی با لولههای رابط فاصله دارند هوا را به دنبال خود به داخل لولههای رابط میکشند و مخلوطی از هوا و گاز که لازمه احتراق است بوجود میآید. زمانی که با مشکل جرقه نزدن اجاق گاز رو به رو می شوید حتما برای تان سوال پیش می آید که چرا اجاق گاز جرقه نمی زند ؟

اکنون دیگر جرقه زن فندک شروع به کار خواهد کرد. هدف از نوشتن این مطلب، آشنایی شما با موارد موثر در خراب شدن فندک اجاق گاز بوده است. استفاده طولانی و پیوسته از گازهای صفحه ای رومیزی و استفاده کردن متوالی و پشت سر هم در روزها ممکن است باعث فشار آمدن به گاز صفحه ای و خراب شدن آن بشود.