می Nopalea کمک به عادی سازی قند خون و درمان دیابت ؟

[ad_1]

بسیاری از مردم خواسته اند اگر Nopal کاکتوس و Nopalea می تواند کمک به با مشکلات قند خون, بنابراین در اینجا برخی از اطلاعات برای کمک به.

ما می دانیم که از تجربه شخصی در محلی ما سیاه تپه TriVita تیم است که کسانی که تا به حال مراحل مختلف دیابت و قند خون و مسائل که به دنبال دستورالعمل ها ما تا به حال نتایج بزرگ با Nopalea.

Nopalea به نظر می رسد برای کمک به تنظیم قند خون بدون عوارض جانبی منفی و آسیب کبدی است که شناخته شده به عنوان یکی از اصلی عوارض قند خون نسخه.

ایمنی توجه داشته باشید: آیا توقف تجویز استفاده از مواد مخدر به جز تحت نظارت مستقیم یک درمان طبیعی یا پزشک.

طب مرسوم شرکت نمی خواهید به یادگیری در مورد nopal و nopalea چرا که این امر هزینه های بسیاری از میلیون ها دلار سود سالانه برای دیابت فروش مواد مخدر. عمومی عمدا نگه داشته نادان در مورد درمان های طبیعی برای دیابت به عنوان یک راه برای به حداکثر رساندن سود شرکت.

اکثر پزشکان هرگز شنیده nopal, nopalea و نه آن قند خون را متعادل اثرات. ما پیشنهاد می کنیم در ادامه تمام داروهای تجویز شده و اجازه پزشک متوجه تفاوت می کند و تغییرات.

استفاده از nopal کاکتوس رود در راه بازگشت به تاریخ به عنوان یک گیاه با استفاده از فرهنگ بومی برای درمان انواع بیماریها. استفاده از nopal کاکتوس به کاهش سطح قند خون به خوبی ثبت شده توسط خصوصی بسیاری از مطالعات است. Nopal کاکتوس قطعات استفاده شده در طب سنتی جنوب غربی پزشکی تکنیک برای سنین خاص درمان ديابت نوع دو. این محققان با استفاده از کبابی nopal ساقه ها و نتایج خود را نشان داد کاهش قابل توجهی در میزان قند خون.

در سال های اخیر خصوصی مطالعات Nopal میوه کاکتوس از بیابان سونورا باید چه اعتقاد بر این است که قوی ترین مواد تشکیل دهنده فعال. این مواد شگفت انگیز هستند آنتی اکسیدان ها به نام betalains. در حالی که betalains یافت شده در تعداد محدود در دیگر منابع غذایی مانند چغندر و برگ چغندر سوئیس تنها یک عضو خاص از Nopal کاکتوس شامل تمام 24 betalains.

این گلابی خاردار کاکتوس است که شناخته شده به عنوان nopal در مکزیک مورد استفاده قرار گیرد به Nopalea ثابت شده است به نتایج خوبی در این مناطق نیز می باشد. استاد تغذیه در دانشگاه اندروز وینستون F. Craig, Ph. D. نوشت: یک مقاله با عنوان “کاکتوس گلابی خاردار عادی کمک می کند قند خون”

این یک مقاله آموزنده در این مقاله پروفسور کریگ متحده

“در مکزیک طب سنتی گلابی خاردار کاکتوس (nopal) استفاده می شود برای درمان دیابت و کلسترول بالا. قند خون-کاهش عمل nopal مستند شده در تعدادی از مطالعات.”

شما می توانید جزئیات آن را به صورت آنلاین در اینجا — > http://findarticles.com/p/articles/mi_m0826/is_1_21/ai_n8563785/

در اینجا پروفسور کریگ اعتبار: ->> http://www.andrews.edu/~wcraig/

پروفسور کریگ نیز متحده”گلابی خاردار کاکتوس به نظر می رسد امن در هنگام مصرف به عنوان غذا. زمانی که دارو استفاده می شود به کاهش سطح قند خون را ثابت کرده خود را به قابل اعتماد و موثر برای افراد مبتلا به دیابت…”

در واقع خاص Nopal میوه کاکتوس استفاده در Nopalea دارای بالاترین غلظت betalains در هر ماده غذایی آزمایش شده است و این خاص میوه ای است که حاوی به نوشیدن Nopalea.

اگر تنظیم قند خون خود را به یک مشکل شده است, من پیشنهاد می کنم تلاش این همه آب میوه طبیعی غلظت و تجربه سلامتی با بسیاری از دیگران است.

با تشکر برای خواندن مقاله من!

اگر شما می خواهید به سفارش و یا اطلاع بیشتر لطفا سایت من.

[ad_2]