می توانید کروم واقعا تحریک پانکراس برای تولید انسولین

[ad_1]

این است که یکی از شما را نمی شنوند در مورد اغلب. چرا از آن است که بیشتر نیست گفت: در مورد کروم? با تمام است که آن را قادر به انجام آن به نظر می رسد به من که بیماران دیابتی در همه جا باید در مورد آن می دانیم. دیابت یکی کلاس اول سردرد. به خصوص در امریکا این روزها. مرکزی تمرکز به نظر می رسد به منتقل شده از یک درمان است اما محور در تداوم زندگی در حالی که زندگی با بیماری

پس از آن در نظر گرفته شد به یک بیماری برای افراد مسن اما با تغییر عادات غذا خوردن ما. کروم یک ماده معدنی کمیاب مهم در نگهداری سطح قند خون نرمال. خوب نیز برای انتقال قند به سلول های عضلانی برای متابولیسم.

چرا از آن است که ما نه خراش و چنگ می زنند راه ما را به فروشگاه ها به دنبال کروم? با چیزی شبیه به این در اختیار ما من فکر می کنم این قفسه ها در فروشگاه ها باید خالی است. کروم باعث بهبود عملکرد انسولین در پانکراس هورمون مسئول تنظیم قند. دو صد میکروگرم در روز کار می کند شگفتی اگر شما مبتلا به دیابت هستند.

کروم نشان داده شده است به کاهش سطوح کلسترول اما افزایش HDL…کلسترول خوب. این قابلیت همچنین برای کمک به کاهش وزن. من توصیه می کنند اگر مبتلا به دیابت هستید به بیش از دوز معمول هر روز. افزایش دوز برای بیماران دیابتی است چرا که آنها به مقاومت در برابر اثرات کروم. اما در حال حاضر شما باید به فکر: آنچه که کروم?

کروم یک ماده تولید شده توسط بدن برای تنظیم سوخت و ساز قند. دریافت لباس پوشیدن و حق را به فروشگاه. آن را نمی ممکن است هر کروم در سمت چپ زمانی که شما وجود دارد. مواد معدنی از باغ بازی توانا عامل مهم در نگه داشتن ما سالم است. از آن آسان است به درک چرا ما باید به دور از آنها را برای آنچه تا کنون دلیل ما در سمت چپ آن است که بسیار آسان برای رسیدن به آنها.

[ad_2]