می توانید روزه متناوب به شما کمک معکوس دیابت ؟

[ad_1]

محدودیت های غذایی (DR) استفاده شده است برای هزاران سال برای تمیز کردن بدنه داخلی و ترویج سلامتی خوب است. آنها بازی یک نقش محوری در بسیاری از فرهنگ ها و ادیان (مانند مسیحیت و بودیسم).

روزه ترین شکل افراطی DR, مستلزم پرهیز از غذا و نه آب. آن کشته شدن سلول های آسیب دیده قرار می دهد سلول های سالم را به یک حالت حفاظت شده و تولید جدید سلول های جوان. روزه شده است همراه با یک آرایه گسترده ای از مزایای بهداشت و درمان از جمله بهبود کنترل قند خون, کاهش وزن, سلامت قلب, عملکرد مغز و پیشگیری از سرطان است.

روزه متناوب (اگر) یک الگوی غذا خوردن است که چرخه بین دوره روزه و خوردن. در انسان نشان داده شده است که اثرات مفیدی بر روی قند خون انسولین و سطح فشار خون.

طولانی روزه داری (PF) است روزه که طول می کشد برای دو روز یا بیشتر. هنگامی که حملات روزه از هم جدا هستند حداقل یک هفته از یک رژیم غذایی طبیعی (2: 7 استراتژی) PF باعث کاهش سطح قند خون و انسولین است. در ضمن PF همراه است autophagy (از تلفن همراه خود پاک فرایند است که تجزیه و بازیافت مولکول های آسیب دیده).

یک PF 2: 7 استراتژی رژیم غذایی به افزایش شهرت در میان دانشمندان پزشکی و متخصصان به عنوان بسیار موثر استراتژی برای حفاظت از سلول های طبیعی و اندام از انواع سموم و شرایط جدی مانند دیابت و بیماری قلبی, کلسترول بالا و مشکلات کبدی در حالی که افزایش مرگ و میر بسیاری از انواع سلول های سرطانی.

مشکل این است که اکثر مردم پیدا کردن طولانی مدت آب-تنها ناشتا به مدت دو روز (48 ساعت متوالی) بسیار دشوار است. علاوه بر آن در طبیعت می تواند باعث عواقب سوء بهداشتی به خصوص در پیر و ضعیف و در افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود. کمتر شدید رژیم غذایی با اثرات مشابه به یک تنومند PF مورد نیاز است.

یک روزه تقلید از رژیم غذایی (تب برفکی) یک رژیم غذایی است که شبیه اثرات روزه. آزمایش های انجام شده چند سال پیش متوجه شد که چرخه یک تب برفکی ماندگار چهار روز به دنبال یک رژیم غذایی طبیعی می تواند ارائه مزایای مشابه به کسانی که از PF 2: 7 رژیم غذایی.

یک مطالعه منتشر شده در, منتشر شده در سوخت و ساز سلول در ماه جولای 2015. این پژوهش به چندین بخش تقسیم شده.

کلینیک دادگاه در روزه

در مطالعه بر روی حیوانات موش خورانده شد یک رژیم غذایی محدود برای چهار روز دو بار در ماه و مجاز به خوردن تا آنجا که آنها می خواستند در میان است.

بعد از هر تب برفکی چرخه موش ها در حال کاهش قند خون و سطح انسولین و کاهش برخی عوامل التهاب مانند فاکتور رشد شبه انسولین 1 (IGF-1) است که همراه با پیری و سرطان در مقایسه با موش در یک محدودیت رژیم غذایی.

در 28 ماه, موش روی تب برفکی نیز از دست داده بود وزن و کاهش چربی شکم (که در ارتباط با دیابت) در مقایسه با سایر موش. علاوه بر این روزه موش به حال دیگر دهانه های زندگی.

در محاکمه انسان , 19 نفر رفت و در یک ویژه تب برفکی به مدت پنج روز در هر ماه برای سه ماه. یکی دیگر از 19 شرکت کنندگان در عمل به عنوان کنترل که خوردن رژیم غذایی معمول خود را.

افراد مورد آزمایش به دنبال یک رژیم غذایی خاص طراحی شده برای کاهش خطرات ناشی از روزه داری و در عین حال ارائه مواد مغذی ضروری و به حداقل رساندن مشکلات روانی است که در حال مواجه می شوند در طول روزه. به ویژه رژیم غذایی شامل سبزیجات-بر اساس سوپ میله انرژی, انرژی, نوشیدنی, چای بابونه و مکمل های غذایی … طراحی شده برای ارائه 44 درصد چربی 47 درصد کربوهیدرات و 9 درصد پروتئین است.

در اولین روز از پنج روز رژیم غذایی آنها محدود به 1,090 کالری و پس از آن در چهار روز گذشته به تنها 725 کالری است. کسانی که در این تب برفکی خود را کاهش گلوکز خون ناشتا به طور متوسط 11.3% … بیش از یک ديابت نوع 2 به طور معمول تجربه با استفاده از یک نمونه معمول دارو برای دیابت.

این مطالعه همچنین نشان داد که IGF-1 با 24% کاهش (به علاوه برای پیشگیری از سرطان) و CRP یک نشانگر برای التهاب را نیز کاهش داد. علاوه بر این کسانی که در این تب برفکی از دست داد 3 درصد از وزن و کاهش چربی شکم خود را همراه با طیف وسیعی از دیگر مزایای بهداشت و درمان.

به طور کلی نتایج نشان می دهد که جزئی روزه می تواند کمک به کنترل دیابت است.

این است که تنها یک مطالعه با استفاده از تنها 19 نفر آزمون و بدیهی است که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تایید نتایج … اما آن را می شود به این امید که روزه متناوب می تواند به دیابت نوع 2. آن چیزی است که من قصد دارم به سعی کنید …

[ad_2]