می توانم خود تزریق صورت پرکننده که من خرید آنلاین ؟

[ad_1]

بوتاکس® و Restylane® بسیار عالی و مفید محصولات ما مورد بحث در پست های قبلی اما آنها نه بیش از حد محصولات شما می توانید در یک ایستگاه گاز و یا فروشگاه. مانند بسیاری از درمان های پزشکی آنها نیاز به تخصص های تخصصی برای تعیین بهترین درمان و نحوه اعمال می شود که درمان با خیال راحت و به طور موثر.

دلیل شما می توانید't خرید بوتاکس® و Restylane® خودتان است نه به این دلیل که این خطرناک در نظر گرفته محصولات – توسط تمام استانداردهای آنها ثابت کرده اند خود را به صورت بسیار امن است. اما فقط به عنوان شما نمی رسم خون خود را در خانه به صورت یک روال معاینه پزشکی و به جای رفتن به امن و پاک کردن تسهیلات برای دریافت کمک از کارشناسان که بسیاری از منابع در دست آن است که یک ایده بسیار بد است برای انجام چنین روش ظریف در خودتان به خصوص بدون آموزش و پرورش و سال تجربه.

متاسفانه چند ضعیف-تزريق بوتاکس® موارد را تضعیف بسیاری از مردم اعتماد در یک روش است که می تواند کمک به آنها را تزئینی و پزشکی و این موارد معمولا نتیجه هم غیر منتظره ای فرد بی تجربه مانند یک تکنسین و یا معاون اداره این روش به جای یک دکتر یا کسی که خرید در اطراف تا زمانی که آنها پیدا کردن یک دکتر حاضر به انجام هر آنچه که آنها بپرسید حتی زمانی که آنها می خواهند روش های که برای آنها مناسب است.

اما Don't من می دانم که بدن من بهترین است ؟

شما احتمالا آشنا با بدن خود و منحصر به فرد آن در راه هیچ یک زندگی خارج از بدن خود را احساس می تواند بدون تجربه آن خود را. شما نیز احتمالا باید یک چشم انداز از آنچه شما می خواهم به تغییر. اینها موانع و تضاد نیست نقش جراح پلاستیک خود را. پزشکان با مطالعه آخرین فن آوری و تحقیق و درمان برای سال های بسیاری را در یک محیط بسیار رقابتی و آنها نه تنها در مورد آناتومی و شفا بلکه آنچه به انجام در موارد نادر از عوارض و چگونه به صورت جداگانه رویکرد هر مورد در راه است که ممکن است آشکار به layperson. فراتر از این که کامل اقامت, بورس, تحقیق, پروژه و استادی. اضافه کردن به این سالها تجربه عملی در زمینه کار با واقعی بیماران و آنها در حال حاضر به دست آمده از بدن گسترده ای از دانش است که غیر ممکن است برای یادگیری خواندن یک مقاله (یا حتی چند مقاله!) آنلاین.

زمانی که پزشکان تاکید بر اهمیت کار با حرفه ای واجد شرایط به جای تکیه بر خود-تشخیص و درمان آنها به این معنی است که آن را's مطلوب به نگرانی های خود را به یک دکتر که به شما گوش دادن و در نظر گرفتن تمام است که شما را به می گویند به طوری که دکتر می تواند با ارائه انتقادات و پیشنهادات صادقانه در مورد ویژگی های و جنبه های بالينی آنچه شما نیاز دارید گاهی اوقات مشاوره یک راه حل است که شما حتی ممکن است از آگاه بوده است به عنوان یک گزینه و یا گاهی اوقات هشدار شما را در مقابل یک روش برای نگرانی های بهداشتی است که شما ممکن است آگاه بوده است. وجود دارد تفاوت های ظریف در روش درمان است که نیاز به معاینه فیزیکی همراه با مشاوره و این نوع بینش را نمی توان جمع آوری شده از اینترنت لیست شماره ای از دستورالعمل ها و یا حتی با نگاه کردن در آینه است.

گاهی اوقات یک مشکل می تواند نگاه های بسیاری مانند دیگر که نیاز به درمان های مختلف – it's حیاتی است که یک پزشک به شما کمک کند تشخیص این از یک دیگر. دکتر شما وجود ندارد را به کنترل خود خواسته اما برای برقراری ارتباط با شما به طوری که شما هر دو از یکدیگر یاد بگیرند در راه های مختلف و رسیدن به توافق در بهترین دوره از عمل است. دکتر شما خواهد شد و سپس عمل با دقت و دانش است که تنها می توان از آموزش و تجربه و مهارت.

چگونه دکتر من درک دقیقا آنچه که من می خواهم ؟

مراقب بودن برای نگه داشتن ارتباط باز و صادقانه شما می توانید دقیقا آنچه شما نیاز دارید. نگه داشتن در ذهن که این مسئولیت خود را به عنوان آنجا که خود را دکتر's به طور کامل بحث در مورد نیازهای شما نگرانی و تاریخ پزشکی. او و یا او را مجبور انواع روش ها اعم از بررسی شما برای پرسیدن سوال به بحث در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد عکس های مختلف. در این راه دکتر شما می توانید یک دانش دقیق از اهداف خود را و شما می توانید خود را بپرسید, دکتر,'s مشاوره و توضیح نگرانی های خود را به طور مستقیم. دکتر شما نیز استفاده از قادر بودن به نقطه بیمار درخواست می کند که بر اساس تجربه به احتمال زیاد خواهد شد به ناامیدی منجر شود. اگر شما اصرار دارند که بی پروا روش انجام می شود, شما ممکن است قادر به پیدا کردن کسی که انجام خواهد داد آنچه شما می گویند, اما شما به احتمال زیاد پشیمانی این در پایان و در حال بهتر کردن به جزئیات بیشتر در مورد رزرو خود را و یادگیری به همین دلیل او فکر می کند یک راه حل کار می کنند بهتر از دیگری است.

چرا می't I ایجاد نتایج کامل توسط خودم ؟

هیچ دکتر آموزد به اداره یک روش ظریف مانند بوتاکس® و Restylane® تزریق با خواندن ساده لیست از دستورالعمل ها و یا تماشای فیلم پنج دقیقه در یک صفحه وب. بدن در حال پیچیده تر از آن به عنوان تغییرات بین فردی بدن. آنچه نهفته است زیر پوست صورت پیچیده تر از بسیاری تصور کنید با انواع بافت ها و بسیاری از متنوع عضلات وجود دارد و آن's بسیار مهم به دانش کاملی از نه تنها که این نقاط آناتومیک دروغ و نحوه کار با و یا در اطراف آنها و همچنین چگونه هزاران نفر از قطعات با یکدیگر تداخل می کنند.

شما به سادگی نمی تواند چشم خود را در صورت و شیرجه رفتن در یک سرنگ در اینجا وجود دارد و تا زمانی که شما فکر می کنم آن را خوب به نظر می رسد. این است یک راه عالی برای خودتان راه اندازی برای نامتقارن نتایج و تبدیل شدن به یکی از این افراد نادر که تجربه عوارض, مثل اینکه, “یخ زده” ویژگی های یا بیش از حد کبودی و تورم. شما حتی می تواند پایان دادن خودتان عارضه به طور کامل unassociated با این محصولات; برای مثال اگر شما don't به آموزش دقیق در مورد بهداشت می تواند باعث عفونت. بیشتر آن's مهم است به درک که حتی اگر منافع فوری می شود, نتایج نهایی دیده می شود حق دور و از آنجا که همیشه وجود خواهد داشت یک مقدار مشخصی از زمان بهبود. تنها پزشک است که از نزدیک مشاهده و به کمک بسیاری از مردم درمان را درک خواهد کرد که چگونه نتایج را تغییر دهید بعد از چند روز و هفته را تشخیص چهره's مطلوب پاسخ در طول درمان.

چه می شود اگر من می't استطاعت آن است ؟

معمولا وقتی چیزی برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد متاسفانه به ویژه در اشاره به پیچیده حمل اشیاء با ارزش باور نکردنی قیمت های پایین است. بوتاکس® و Restylane® درمان های گران قیمت هستند. این سرویس از یک متخصص جراح زیبایی رایگان است و پس از آن محصولات گران قیمت هستند. ممکن است وسوسه انگیز به چینی سفارش سم بوتولینوم یا Restylane از کانادا داروخانه. قیمت ممکن است فریبنده. اما, آن است که به طور کلی غیر قانونی به کشتی این محصولات به ایالات متحده است. ممکن است آنها را مصادره و شما ممکن است به نقض فدرال واردات ، اگر محصول خود را دریافت نمی مصادره ممکن است شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. بسیاری از این محصولات تقلبی و حاوی adulterants به جای دارو آنها ادعا می شود. این واقعا یک خریدار برحذر باشید وضعیت. هیچ اخلاقی دکتر درمان خواهد شد شما یک سرنگ از محصولات شما را به دفتر خود. خط پایین این است که اگر شما می توانید't پرداخت هزینه درمان شما بهتر نیست برای انجام هر چیزی در همه. در واقع شما بسیار بیشتر خواهد بود به احتمال زیاد به روبرو می شوند بزرگتر هزینه های زمانی که شما نیاز به خود را در خانه آزمایش اصلاح شده توسط یک متخصص حرفه ای است.

[ad_2]