می تواند یک فرد را تبدیل به سازمان ملل متحد دیابتی?

[ad_1]

بله و نه. بیشتر مردم می تواند تبدیل به سازمان ملل متحد دیابتی از موفقیت در انجام این کار است. مردم دیگر واقعا یک شانس ایستادن نیست. که شما هستند ؟

قبل از رفتن چه معنی است برای تبدیل شدن به سازمان ملل متحد دیابتی? یک پاسخ ساده خواهد بود به می گویند که بدون دارو, خود خون ناشتا و قند باقی مانده در زیر 126 md/dL و خود را هموگلوبين A1c (به طور متوسط قند خون) همچنان در محدوده نرمال و که شما قادر به خوردن غذاهای طبیعی.

بسیاری از افراد نزدیک به این تعریف است. قند خون خود را به خوبی کنترل می شود – به عنوان طولانی به عنوان آنها به تماشای رژیم غذایی خود را نزدیک. این است و سپس به نام رژیم غذایی کنترل دیابت.

یک مشکل بزرگ با این تعریف این است که گرایش به دیابت باقی مانده است برای بسیاری از افرادی که در رسیدن به نرمال قند خون از طریق رژیم غذایی.

مشکل دوم این است که زمینه بروز یک فرد به دیابت است. برای نوع بیماران دیابتی که لوزالمعده دیگر ترشح انسولین است. بدون انسولین یک نوع I دیابت می میرند معمولا در عرض چند روز از داشتن انسولین است. گذشته از پیوند پانکراس وجود دارد هیچ راهی برای ایجاد یک مبتلا به ديابت نوع تبدیل شدن به سازمان ملل متحد-دیابتی در این زمان. شاید در آینده سلول های بنیادی ممکن است ارائه یک درمان – شاید یک راه وجود دارد به یک فرد رشد جدید پانکراس. خوشبختانه من دیابت نوع بسیار نادر است که نسبت به نوع دوم است.

دیابت نوع II است که معمولا ولی نه همیشه مربوط به وزن. با افزایش وزن بدن لوزالمعده به ترشح بیشتر انسولین اما در نوبه خود بدن می شود و مقاوم در برابر اثرات انسولین است. اگر چه لوزالمعده تلاش می کند سخت تر و سخت تر به نگه دارید تا با افزایش سطح قند خون و در نهایت آن را از دست می دهد نبرد و سطح گلوکز خون بیش از نرمال. در اکثر بیماران مبتلا به این بیماری همچنان ادامه دارد و به صورت ماه به ماه قبل از اینکه یک فرد تشخیص داده می شود.

که می تواند تبدیل به سازمان ملل متحد دیابتی? اضافه وزن بیمار که تا به حال به دیابت برای یک دوره نسبتا کوتاه از زمان است که بهترین نامزد است. مصرف دارو را نه شما را به سازمان ملل متحد دیابتی اگر چه ممکن است خود را بازگشت قند خون به سطح نرمال. این بدان معنا نیست که شما نمی مبتلا به دیابت ، متوقف کردن دارو و قند خود را به احتمال زیاد خواهد شد افزایش است.

اگرچه گاه به گاه استثنا برای این قاعده تنها راه برای تبدیل شدن به سازمان ملل متحد دیابتی است به از دست دادن مقدار قابل توجهی از وزن نسبتا در اوایل دوره بیماری. یک فرد که تا به حال به دیابت نوع II برای ده سال احتمالا پیشی توانایی بدن را برای بازگرداندن طبیعی پانکراس تابع. لوزالمعده فرسوده می شود بیشتر و کمتر و فقط نمی تواند نگه دارید تا مانند یک شکست قلب است.

اما در اوایل این روند اگر بدن باز آموزی برای استفاده از کالری کمتری, دیابتی روند معکوس می شود. معمولا در این مرحله خون ناشتا و قند بالا هستند اما هنوز هم زیر 200 mg/dL. اگر یک بیمار جدی می شود و از دست می دهد و یک مقدار خوبی از وزن بدن – حداقل 10% – روند ممکن است برگشت پذیر. برخی از بیماران مبتلا به بالاتر قند خون نیز ممکن است قادر به تبدیل شدن به سازمان ملل متحد دیابتی اگر آنها از دست دادن وزن حتی بیشتر — می گویند 50 تا 100 پوند بسته به وزن شروع. هنگامی که بدن تثبیت شده است در جدید کاهش وزن لوزالمعده دوباره قادر به نگه دارید تا با نیاز بدن به انسولین است.

در طول راه دکتر شما احتمالا تجویز دارو. طول می کشد زمان برای از دست دادن وزن, و شما نمی خواهید به صبر کنید 6 تا 12 ماه به شروع دارو. به عنوان وزن خود را قطره دارو می تواند مخروطی.

اگر شما دچار اضافه وزن هستند و تشخیص داده شده مبتلا به دیابت در گذشته چند ماه (یا شاید تا حتی چند سال پیش) جدی گرفتن و از دست دادن وزن است. برای هر کسی که در قبل از دیابتی مرحله مشاوره همان صادق است. اقدام در حال حاضر قبل از اینکه شما مبتلا به یک بیماری است که ممکن است شما امد و شد زیاد بقیه عمر خود را.

Copyright 2010 Cynthia J. Koelker MD

[ad_2]