می تواند عمل جراحی بای پس معده درمان دیابت نوع 2?

[ad_1]

بای به نظر می رسد مثل یک راه حل آسان برای دیابت نوع 2 است. اگر معده جراحی کاهش می یابد و پس از آن می تواند شامل تنها مقدار بسیار کمی از مواد غذایی و سپس سطوح قند خون بالا باید یک چیزی از گذشته. به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است که بسیاری از پزشکان بیماران خود را تشویق به جراحی بای پس معده قبل از آنها سعی می کنید دیگر درمان های غیر جراحی مانند رژیم غذایی و ورزش و دارو.

اما جراحی بای پس معده واقعا درمان دیابت نوع 2?

دکتر کریستین رن که شناسایی خودش را به عنوان یک استاد جراحی در دانشگاه نیویورک می گوید آن را ندارد. صاحب یک وب سایت به نام نازک برای زندگی, Dr. رن گزارش گیری از بیماران او پنج سال پس از lap-گروه جراحی:

  • ميانگين BMI کاهش يافت از 46.3 به 35.0 است که از چاق به مرزی چاق.
  • میانگین قند خون ناشتای کاهش از 146 mg/dL به 118.5 mg/dL (8.1 میلی مول/L به 6.6 میلی مول/L) است. هر دو شماره به اندازه کافی بالا هستند اما باید همراه با افزایش خطر ابتلا به رتینوپاتی دیابتی.
  • میانگین HbA1c کاهش از 7.53% به 6.58% اما هنوز هم به اندازه کافی بالا به علت خطر ابتلا به نارسایی کلیه.

این ارقام برای Roux-en-Y-bypass که در اصل یک شکل غیر قابل برگشت از معده قطع عضو و حتی بدتر. خبرنامه غدد امروز گزارش می دهد که 80 درصد از Roux-en-Y-bypass بیماران مجموع بهبودی از بیماری دیابت نوع 2, اما که 72 درصد بعد از تبدیل شدن به ديابت دوباره.

دلیل این امر ساده است. حدود شش هفته پس از این نوع عمل جراحی بای پس معده, همه کربوهیدرات ها ممنوع است. زمانی که کربوهیدرات ها اضافه شده به رژیم غذایی حتی مقدار بسیار کمی باعث می شود سطح قند خون بالا.

آنچه که جراحی کاهش وزن?

جراحی کاهش وزن در واقع باعث کاهش ظرفیت معده برای نگهداری مواد غذایی است. دو نوع اصلی از جراحی کاهش وزن عبارتند از:

  • جراحی بای پس معده… که دوباره راه غذا به روده کوچک. معده استاپلر برای ایجاد یک کیسه کوچک و یک بخش از روده کوچک متصل به کیسه بنابراین غذا پس از عبور از بسیار کمی از روده کوچک
  • محدودیت عمل جراحی… همانطور که از اسمش پیداست محدود مقدار غذا در معده. مواد غذایی محدود شده است با قرار دادن یک تنظیم lap-band در اطراف معده برای کاهش اندازه آن

هنگامی که شما یک روش جراحی به عنوان درمان برای چاقی شما باید مایل به ارتکاب به:

  • مادام العمر پزشکی پیگیری
  • انجام یک برنامه رژیم غذایی و ورزش
  • تغییر رفتار خود را نسبت به مواد غذایی
  • مصمم به نگه داشتن وزن کردن

مختلف مفسران ادعا تا 97 درصد نرخ درمان ديابت نوع 2 با جراحی بای پس معده, اما چنین ادعا می کنند می تواند حمایت شود تا با شواهد واقعی. آن را آسان تر و ارزان تر و امن تر برای استفاده از رژیم غذایی و ورزش و دارو به سطح قند خون را به کنترل.

[ad_2]