موم گوش – چگونه به درستی حذف موم گوش

[ad_1]

وقتی که من بچه بودم مادر من استفاده می شود به یک سنجاق از موهای خود را پرتاب سر من در سراسر زانو های خود را و شروع به تمیز کردن گوش من! من هنوز هم نمی تواند تصمیم بگیرد که من متنفر بودم و بدتر زمانی که من بچه بودم: گرفتن مغز من برداشت کردن از طریق گوش من یا با من قطع مو که با خارش پلی استر کیپ گردن من. در هر صورت من به پایان رسید تا با پاک کردن گوش و کوتاه کردن مو مانند وزارت معارف از Three Stooges. خدا را شکر آن روز بیش از!

موم گوش است که واقعا فقط یک فوق العاده ضخیم نفت که خود را گوش غدد ترشح برای محافظت از پوست است. موم نوع آب-اثبات بافت نرم گوش میانی و نگه می دارد شما را از گرفتن عفونت گوش هر زمان که شما از شنا یا دوش گرفتن. برخی از مردمی’ گوش در تلاش برای کت و محافظت از سادگی بیش از انجام یک کار خوب! موم تجمع به سرعت و در نهایت شمع گوش.

درمان و انتظارات: اگر شما گوش به طور کامل وصل شده و شما می توانید شنیدن یک چیز به یک دکتر مراجعه کنید! برای تعمیر و نگهداری و یا جزئی گوش بود و متصل کردن سعی کنید این مراحل ساده:

  1. پس گوش است که واقعا فقط یک کلفت و ضخیم روغن, شما می توانید اضافه کردن برخی از تینر روغن به آن برای نرم کردن آن است. فکر می کنم از کره بادام زمینی. اگر شما اضافه کردن برخی از روغن های گیاهی برای ضخیم کره بادام زمینی آن را تبدیل به بیشتر آبریزش. بنابراین برای گوش خود را, شما می توانید اضافه کردن برخی از روغن های معدنی. در ER استفاده می کنیم نوزاد Colace است که به سادگی برخی از بچه ملین است که صابون بر اساس.
  2. اضافه کردن چند قطره به وصل شدن کانال گوش و دراز در کنار خود را با وصل گوش طرف تا حدود 20-30 دقیقه است.
  3. و شما خیط و پیت کردن کانال گوش با برخی از ولرم یا آب در دمای اتاق. نه گرم و نه داغ! خیط و پیت کردن گوش خود را با یک سرنگ لامپ تلاش برای شلیک آب نسبت به سمت کانال گوش. آیا ورود به کانال گذشته اولین گوشه و قطعا نمی لمسی گوش درام.
  4. خیط و پیت کردن به آرامی تا زمانی که روشن است و شما باید احساس بسیار بهتر است.
  5. اگر شما فقط نمی توانید به پاک کردن آن پس از چند تلاش می کند به یک دکتر مراجعه کنید!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *