منابع نهایی به گوش گل کلم

[ad_1]

آنچه که توسط یک گوش گل کلم?

یک گل کلم گوش است که به سادگی کبود (یا هماتوم) که التیام نمی کند. گوش از غضروف و هنگامی که شما دریافت یک ضربه و یا دست کشیدن به گوش خون شما وارد گوش می شود و در میان گیر غضروف. اگر خون نمی تواند تخلیه و خارج شدن از گوش و سپس آن را به ماندن در گوش تنظیم و تبدیل به نه سخت. به عنوان خون در گوش شروع به رفتن سخت غضروف شروع به مردن و آن را خشک شدن بریزید و کمی به همین دلیل است که یک گوش گل کلم به نظر می رسد شبیه به گل کلم.

چگونه شما آن را دریافت ؟

بسیاری از مردم فکر می کنم که شما یک گل کلم از یک ضربه مستقیم اما این بسیار نادر است. اکثر بازیکنان خود را cauliflowers از آموزش شش روز در هفته و گوش دائما در حال ضربه زدن و ضربه به طور مداوم. این است که چرا با تجربه تر و جدی مربیان دریافت گل کلم گوش در حالی که بازیکنان تفریحی ماندن تا حدودی سازمان ملل متحد زخم خورده. Judokas ضربه در سر از دفاع از مدتها بازیکنان راگبی چوب سر خود را به scrums و جوجیتسو برزیلی پزشکان خود را گوش گیر بین مت و حریف خود را.

چگونه پزشکان آن را ثابت کنید ؟

دکتر خواهد شد قرار دادن یک بی حسی موضعی در گوش خود را اول و سپس چوب یک سرنگ و در ادامه به خورد کردن همه خون که گیر کرده در گوش است. اگر شما گوش شده تورم برای چند روز و شروع به رفتن سخت ممکن است پزشک مجبور به استفاده از یک چاقوی تیز برای برش را قبل از از بین بردن خون با سرنگ.

اگر خود را گل کلم نیست که بد ممکن است پزشک از شما بخواهد به rub برخی از ضد التهابی کرم در گوش و همچنین از شما درخواست برای یخ آن را سه تا پنج بار در روز. این خواهد شد کمک به کاهش تورم در گوش است.

زمانی که من باید تخلیه آن ؟

هر چه زودتر بهتر است از بعد. اگر شما خود را تخلیه گوش راست دور قبل از غضروف آسیب دیده است و سپس گوش خود را بیشتر از بازگشت به چگونه آن را به طور معمول نگاه کرد. اگر شما نمی تخلیه آن را فورا خون سخت خواهد شد هنگامی که این اتفاق می افتد شما قادر به تخلیه خون و تنها راه حل آن است که به یک عملیات.

شما می توانید جلوگیری از آنها را ؟

شما می توانید برخی از روسری به نام “Cauli جلو” برای جلوگیری از گوش گل کلم. روسری را محافظت از گوش خود را از گرفتن آمار و آنها یک سرمایه گذاری بزرگ برای کسانی که می خواهید هرگز گل کلم گوش.

برخی از کشتی گیران گرم و گوش خود را تا قبل از هر جلسه تمرین. آنها بر این باورند جریان خون اضافی در گوش باعث می شود غضروف نرمتر و در نتیجه رنج می برند نه به عنوان بد در هنگام گوش رسید.

[ad_2]