معکوس نوک پستان تعمیر – در صورتی زشت است ؟

[ad_1]

صورتی کاملا به سادگی راهی که در جای ، اگر چه به طور طبیعی رخ می دهد در حدود 10 درصد از جمعیت ترین مردم در نظر آن را غیرجذاب و تمایل به نشان دادن یک تمایل قوی به آن اصلاح شود.

صورتی که در هر دو مردان و زنان و همیشه به همان درجه. برخی از مردم می خواهد که یک راست نوک زمانی که تحریک دیگران خواهد شد. شما می توانید یک نوک پستان که طبیعی است و دیگری که وارونه است. معکوس, نوک پستان, خود صحیح در دوران بارداری در مناسبت یا با تغییرات در وزن و اندازه سینه ( مخالف اتفاق می افتد و همچنین).

یکی از نگرانی های عمده برای زنان مبتلا به این بیماری است که این موضوع از تغذیه با شیر مادر. نگرانی های مشترک مانند آنچه را کودک مزدشان یا چفت بر روی رایج و معتبر سوال. خبر خوب این است که این ترس کاملا بی جا جز این که از مادران مبتلا به این بیماری تمایل به تسلیم در تغذیه با شیر مادر آسان تر و برگرداندن به, فرمول, یک, کمتر, طبیعی, گزینه است.

حقیقت در مورد تغذیه با شیر مادر با وارونه نوک پستان است که کودکان در واقع نه خود را متصل به نوک پستاناما به آرئول بزرگتر اطراف آن منطقه است. اگر کودک بودند فقط به تغذیه در سینه خود این امر می تواند یک تجربه بسیار دردناک است. مطمئن باشید که با تغذیه مناسب تکنیک های نوزاد را وادار به شیر دقیقا همان چفتی کردن بر روی به طور منظم است.

برخی از مادران را با استفاده از یک پمپ برای کمک به بیرون کشیدن نوک پستان قبل از تغذیه با شیر مادر. تحریک نوک پستان مانند مکیدن توسط شریک در طول sex همچنین ممکن است کمک به جلو نوک پستان به طور منظم و موقعیت.

چه چیزی باعث معکوس, نوک پستان?

این لیست را با جزئیات شایع ترین علل

  • ارثی شما با آن متولد
  • موجب ترس در طول یک عمل جراحی بزرگ کردن سینه و غیره)
  • سینه که افسرده و مایوس شدن یا خم شدن قابل توجهی ممکن است باعث شود آن را
  • بارداری می تواند باعث نوک سینه برعکس.
  • افزایش ناگهانی وزن و یا از دست دادن

چگونه صورتی اصلاح شود ؟

این لیست را با جزئیات رایج ترین گزینه های تعمیر نوک پستان

  • جراحی پلاستیک این است که رایج ترین روش تعمیر نوک پستان
  • پیرسینگ, نوک پستان, سوراخ کرده و گسترده ای حلقه یا گل میخ استفاده می شود به نگه داشتن نوک در یک موقعیت.
  • بیش از حد تحریک. نوک پستان, دید از بیرون به موقعیت چندین بار در روز.
  • صفحه اصلی نوک پستان, protraction, اساسا یک سرنگ استفاده می شود که به جلو نوک پستان ،

در کوتاه مدت اگر شما معکوس, نوک پستان, شما باید گزینه های مختلف و هیچ کدام لازم است انتظار می رود اگر شما احساس می کنید این است که یک وضعیت نامطلوب. اکثر نوک پستان ها, تعمیر, جراحی, فقط به عنوان غرور جراحی و تحت پوشش شرکت های بیمه.

اگر شما برنامه ای برای شیر در آینده بهتر است برای جلوگیری از جراحی پلاستیک تعمیر گزینه تا زمانی که شما تا به حال فرزندان خود را به عنوان آن می تواند بر توانایی خود را به شیر.

[ad_2]