معنوی روزه با دیابت

[ad_1]

به نظر می رسد یک حرکت جدید از خدا در بدن مسیح و رشد گرسنگی به صورت عمیق تر و قوی تر در رابطه با مسیح. حتی به عنوان من نوشتن این مقاله از هزاران نفر از مردان و زنان در سراسر شمال امریکا و در سراسر جهان در حال تبدیل شدن به نماز و روزه به عنوان آنها به دنبال خدا و حکمت او برای زندگی خود را.

اما می تواند شما را سریع اگر شما مبتلا به دیابت? این سوالی است که از من خواسته به طور منظم در دانیل سریع وبلاگ که من آغاز شده در وردپرس در دسامبر 2007. پاسخ چشمگیر “بله!” در واقع بسیاری گزارش شده اند که به آنها شفا از خود به ديابت نوع 2 به عنوان یک نتیجه از تغییر عادات غذا خوردن خود را در حالی که بر روی Daniel سریع. دانیال سریع یک جزئی سریع به طور معمول تمرین به مدت 21 روز متوالی (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد دانیل سریع با دنبال کردن لینک در پایان این مقاله).

من همیشه تشویق افراد مبتلا به دیابت به تماس های بهداشتی خود را حرفه ای قبل از درگیر شدن در هر گونه سریع. بسته به شدت ضعف معمولا تنها اندکی تنظیمات باید به دانیل فست فود لیست اگر هر کدام در همه. دانیال سریع است که در واقع یک راه سالم غذا خوردن و در نتیجه تقریبا همیشه منجر به بهبود سلامت فرد همراه با تعمیق ارتباط با خدا.

من هم استرس به خوانندگان که روزه لزوما در مورد غذاهایی که می خورند و یا نمی خورند. آن را در مورد قلب خود را و که شما در حال درگیر شدن در یک روحانی سریع به منظور جلب نزدیک به خداوند. خدا تست قلب خود را, بنابراین اگر شما نیاز به خوردن پروتئین اضافی و یا مصرف کالری بیشتر برای مسائل بهداشتی و سپس شما هنوز هم می توانید سریع با موفقیت.

از سوی دیگر اگر شما از شنیدن خود گفت: “من فقط نمی تواند به من بدهید تا قهوه” و سپس تنظیم سریع بنابراین شما هنوز هم می توانید خود را صبح جاوا…پس از آن که نگرش خود را در قلب لزوما شما را موفق به روزه نتایج.

معنوی روزه است انکار بدن مواد غذایی برای یک هدف معنوی. آن را هرگز نباید به بدن آسیب برساند اما به جای ارائه سلامت به بدن خود روح خود و روح خود را.

اگر شما به دیابت, من شما را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد دانیل سریع با مراجعه به دانیل سریع وبلاگ. وجود دارد شما را پیدا خواهد کرد فقط در مورد همه چیز شما نیاز برای موفقیت معنوی و سریع است که شما را افزایش می دهد ایمان آورد و شما را به عمیق تر و بیشتر مطیع رابطه با مسیح است.

[ad_2]