معرفی آبگرمکن خورشیدی

[ad_1]

از آبگرمکن های خورشیدی از امروز به همان اندازه موثر به عنوان آبگرمکن طراحی شده توسط معمولی بیشتر منابع قدرت یعنی: گاز و برق. یک آب گرم خورشیدی پانل می تواند حرارت خانه خود را در آب به درجه حرارت از تا آنجا که 140° F.

وجود دارد دو نوع از آبگرمکن خورشیدی – فعال و غیر فعال. هر دو جمع آوری گرمای تابشی از خورشید به آب گرم خورشیدی پانل و هر دو می تواند در خدمت چقدر به هر خانوار آب نیاز دارد در حالی که در همان زمان هر دو می تواند کاهش قابل توجهی در هزینه های انرژی است.

فعال و سیستم گردش آب (یا دیگر گرما-انتقال مایعات) از طریق یک پمپ آب خورشیدی در حالی که منفعل سیستم گردش مایع(ع) از طریق استفاده از یک فرآیند به نام همرفت طبیعی.

بسیاری از عوامل را تحت تاثیر قرار چقدر آب داغ یک آبگرمکن خورشیدی ارائه می کنند به خصوص بیشتر:

o نوع و اندازه از آبگرمکن خورشیدی استفاده می شود

o آب و هوا در سایت در سوال

o و کیفیت سایت با توجه به دسترسی خورشیدی

کدام نوع از آبگرمکن خورشیدی سیستم یکی با استفاده از هر دو استفاده از برخی اجزای مشابه که مهمترین آنها: جمع آوری و ذخیره سازی در مخزن.

رایج ترین نوع از جمع آوری یک “بشقاب تخت” آب گرم خورشیدی پنل – مقاوم در برابر هوا, عایق جعبه ساخته شده از آلومینیوم و یا دیگر فلزات است که دارای زیر یک یا شفاف تر را پوشش می دهد یک جاذب صفحه.

هنگامی که جریان نور خورشید به آن گرما می گذرد از طریق شفاف پوشش و یا پوشش می دهد و خیس, توسط, تاریک, صفحه است که پس از نقل و انتقالات جمع آوری شده است که گرما را از طریق گرما-انتقال مایعات است که از طریق جریان و یا آن گذشته است.

یک گران تر است اما اغلب قوی تر جایگزین برای صفحه تخت خورشیدی آب گرم پانل تمرکز بر جمع آوری. این پتانسیل برای تولید حرارت بسیار بالاتر از بشقاب تخت پنل خورشیدی, آبگرمکن, سیستم های, اگر چه در cloudier روز آنها در واقع می تواند کمتر موثر از آنها مقرون به صرفه تر هستند.

هر چند ذخیره سازی مخازن مورد نیاز جزء از آبگرمکن خورشیدی سیستم های بدون آنها تنها می تواند استفاده از انرژی خورشیدی در دسترس است در آن لحظه است. با یک مخزن ذخیره سازی از سوی دیگر این آبگرمکن خورشیدی preheats آب و مخزن خود را حفظ درجه حرارت تا زمانی که آب گرم مورد نیاز است. نمونه مخزن ذخیره سازی برگزار خواهد شد به اندازه کافی آب گرم به ارائه تنها یک روز از عرضه است.

وجود دارد 1 – و 2-مخزن آبگرمکن خورشیدی مخازن ذخیره سازی اولین مسکن خود را پشتیبان گیری الکتریکی عنصر به reheat آب سرد در روزهای ابری و در طول شب دوم تغذیه به معمولی برق یا گاز آبگرمکن.

اگر شما توجه به نصب یک آبگرمکن خورشیدی خود را, شما ممکن است قادر به دریافت رایگان ممیزی انرژی به منظور تعیین پتانسیل صرفه جویی در هزینه های شما می تواند جمع اوری. این که آیا شما رفتار خودتان و یا آن را برای شما انجام می شود ممیزی انرژی باید عوامل خاصی را در نظر, از جمله:

o سهولت یا دشواری شما باید مسیریابی کانال یا لوله ها از طبقه همکف یا زیرزمین به پشت بام.

o آیا بخش از دیوار نیاز به باز کردن;

o اگر اتاق خود را در طبقه همکف و یا در زیر زمین خود را برای یک مخزن ذخیره سازی و چگونه شما قادر خواهید بود به آن را در (به عنوان مثال عرض راه پله ها و درگاه) و مجموعه آن را در محل;

o اگر سقف خود را در دسترس است به اندازه کافی برای نصب یک پنل بر روی آن و اگر نه, آیا مناسب در سایت بر روی زمین قرار داده و آن را;

o چگونه هست و چگونه sturdily شما می توانید اتصال خود را جمع آوری را به پشتیبانی از خود مواد بام (برای مثال کاشی خشت و تخته سنگ می شود و سخت تر به کار);

o چگونه به خوبی شما مانند زیبایی شناسی سیستم و یک بار آن را در محل.

برای بهترین نتایج را با آبگرمکن های خورشیدی:

o هدف آب گرم خورشیدی پانل “true جنوب” (به عنوان مخالف به قطب جنوب);

o شیب آن به سمت بالا در یک زاویه راست به خورشید ؛

o اجتناب از سایه (به خصوص بین ساعت 9 صبح و 3 بعد از ظهر هنگامی که خورشید اشعه معمولا داغترین);

o سیستم پشتیبان گیری در محل برای دوره های بیش از حد استفاده کنید و برای اوج خورشیدی دسترسی به ساعت.

یک آب گرم خورشیدی پانل های نصب شده به درستی باید انجام خوبی برای 15 تا 20 سال است. و یک آبگرمکن خورشیدی نیاز به مراتب کمتر تعمیر و نگهداری از آن بیشتر همتایان متعارف.

[ad_2]