معجزه میوه دارای پتانسیل برای پاک کردن قند های مربوط به دیابت

[ad_1]

شما در حال حاضر می دانیم که برای 50 سال گذشته جامعه ما شده است با شر از سیگار کشیدن از خوردن گوشت قرمز و که ما باید برش به اندازه نمک و چربی از رژیم غذایی ما به عنوان امکان پذیر است. تحت ترومپت سالم زندگی ما در حال برنامه ریزی برای جایگزینی مصرف ما از کره با مارگارین گوشت قرمز با سویا جایگزین و قند و شکر با شیرین کننده های مصنوعی. وقتی که می آید به شکر و شیرین کننده های مصنوعی ما به معنای واقعی کلمه به فروش می رسد لایحه کالا به سادگی به این دلیل که صنایع قند و شکر نیز کنترل هر دو صنایع. آن را مانند روباه امنیت خانه مرغ. ما در حال ارائه جایگزین, اما تنها در صورتی از آن است که مفید به صنعت و ترویج آن است.

این خنده دار چگونه چیزهایی که طعم بهترین همیشه به نظر می رسد o تواند بسیار مضر باشد. شکر سفید قند فروکتوز و شیرین کننده های مصنوعی باید در بالای لیست. شکر است که تا کنون بزرگترین در سراسر جهان اعتیاد است که آشکارا حفاظت شده توسط FDA. سفید شکر تصفیه شده است و نه حتی یک غذا آن است که یک ماده شیمیایی است که می تواند بهتر کلاس های اعتیاد آور مواد مخدر است. بله درست است مواد مخدر اعتیاد آور و زمانی که شما حذف آن از رژیم غذایی خود را شما می توانید تجربه علائم ترک از جمله سردرد و تهوع و تحریک پذیری. شکر تصفیه شده استفاده می شود در همه چیز از نان کنسرو سبزیجات آب میوه ها و چاشنی. آن را در فقط در مورد همه چیز شما می خوردن و نوشیدن از آب است. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن هر گونه مواد غذایی فرآوری شده است که شامل نمی شود آید تپه کمک به تصفیه قند یا فروکتوز به آن اضافه شده.

اصطلاح “شیرین کننده های طبیعی”

اگر شما در نظر فروکتوز امن قند طبیعی فکر می کنم دوباره. شما بوده ام تا به حال توسط یکی از بزرگترین تغذیه ای طعمه و سوئیچ ترفندها در سال است. فروکتوز می کند از میوه آن است که شکر تصفیه شده! فروکتوز بالا مصرف شده است انگشتی به عنوان یک عامل در بیماری های قلبی است. این افزایش سطوح خونی کلسترول و نوع دیگری از چربی تری گلیسرید. این باعث می شود سلول های خونی بیشتر در معرض ابتلا به لخته شدن خون و همچنین ممکن است سرعت بخشیدن به روند پیری. بنابراین دفعه بعد شما ببینید یک شعار تجاری فضائل فروکتوز به عنوان بازیگر در او بستنی چوبی… می دانم که آنها در حال دروغ گفتن به شما.

حتی اگر وجود دارد سالم جایگزین های طبیعی بزرگ شکر همچنان به محافظت از منافع خود را در همان راه صنعت دخانیات برای دهه. آنها خود را هر دو قند و شکر جایگزین بازار است که به معنای گرفتن دیگر جایگزین های سالم باریک هستند و در بهترین حالت و گرفتن این حقایق هستند وجود ندارد.

شیرین کننده های مصنوعی

مصنوعی جایگزین شناخته شده سرطان زا. آنها باعث سرطان می شود و این شرکت در ساخت آنها آن را می دانم. آنها re مارک به طور مداوم به نگه داشتن مصرف کنندگان اشتباه و از درک درست از خطرات خوردن محصولات مانند. تصور کنید که تغییر نام یک محصول تغییر رنگ از جعبه و خواستار آن سالم!

از جمله شیرین کننده های مصنوعی هستند; پتاسیم Acesulfame – Nutrinova, E950 (FDA تایید 1988), Alitame – فایزر (در انتظار تایید FDA) آسپارتام – جایگزین, E951 (FDA تایید 1981) نمک آسپارتام-acesulfame – Twinsweet, E962, Cyclamate – ابوت E952 (FDA ممنوع 1969 انتظار دوباره تایید), Dulcin – (FDA ممنوع 1950) Glucin, Neohesperidin dihydrochalcone E959, Neotame به, nutrasweet (FDA تایید 2002), P-4000 (FDA ممنوع 1950), ساخارین E954 (FDA تایید 1958), سوکرالوز – Kaltame, اسپلندا Tate & Lyle E955 (FDA تایید 1998)

شیرین کننده های طبیعی که واقعا سالم هستند (صادقانه!)

طبیعت و سختگیر هستند و فقط در حال حاضر شروع به تفصیل شرح دادن فضائل طبیعی قند جایگزین مانند استویا, مانيتول, گلیسرول و موضوع اصلی این مقاله miraculin. Miraculin یک گلیکوپروتئین استخراج شده از معجزه توت یا میوه معجزه گیاه درختچه بومی غرب آفریقا (Synsepalum dulcificum یا Richadella dulcifica). به جای بازیگری به عنوان یک شیرین, عامل miraculin تغییر راه ما جوانه های چشایی تفسیر طعم. آن را می سازد لیمو ترش و لیمو مزه مثل لیمو aide. آن را می سازد سالم مصرف شکلات تیره مانند طعم خوب شکلات شیری. و آن همه از این بدون اضافه کردن کالری واحد یا دانه شیرین کننده.

آگهی خواندن– آیا شما دیابتی? شما می خواهم به خوردن کیک شکلاتی دوباره ؟ چگونه در مورد یک کیک شکلاتی بدون قند که مزه ترین منحط یکجور دوربین عکاسی شما تا کنون طعم? اضافه وزن هستند ؟ شما می خواهم به خوردن میوه که مزه آب نبات به جز بدون قند است که کشتن شما ؟

بله! البته من خواهد! آیا این واقعی است ؟

نگه داشتن در ذهن است که من خودم هستم و یک sweetaholic و من در طلب شکر. من نوشیدن قهوه من شیرین و معتاد شدن به طعم (مصنوعی) creamers. من عاشق میوه, اما خوب به طور طبیعی رسیده و میوه های شیرین است که در کنار غیر ممکن است این روزها. با که گفت: برای من تست کردم یک هندوانه بود که بسیار شیرین خارج از فصل و عطر و طعم بود, خوب… اه! تصور کنید که گاز گرفتن به یک قطعه موم شمع با یک خط تیره از شکر در آن است.

پس از جویدن معجزه بری تبلت و نورد آن را در اطراف در دهان من برای یک یا دو دقیقه (به عنوان کارگردان) من در زمان نیش من اه خربزه. اوه خدای من! آن را مانند من هرگز خورده طالبی قبل از. آیا این چیزی است که خدا در نظر گرفته شده میوه را به طعم و مزه ای بود ؟ من نمی توانم صبر کنید تا سعی کنید یک معجزه میوه توت در حال حاضر. من خوانده ام که آنها دو بار به عنوان قوی به عنوان قرص و ناب ترین راه برای بهره برداری از قدرت miraculin.

کمی در مورد من تحقیقات در این میوه معجزه است ،

معجزه میوه برای اولین بار کشف شد و به ارمغان آورد با توجه به جهان غرب توسط اکسپلورر Chevalier Des Marchais در طول یک سال 1725 گشت از غرب آفریقا زمانی که او آگاه شد که قبایل محلی در غرب آفریقا بودند با استفاده از این توت برای اضافه کردن عطر و طعم و اشتها آور خود را در غیر این صورت غذاهای شیرین و مطلوب. پس از آن در دهه 60 و 70 یک کارآفرین به نام رابرت هاروی که در حال مطالعه این شگفت انگیز توت پس از Des Marchais اکتشافات موفق به جمع آوری ده ها میلیون دلار برای ایجاد یک جایگزین طبیعی برای شکر با استفاده از این میوه معجزه. او موفق به سنتز ماده فعال داخل بری طبیعی پروتئین شناخته شده به عنوان Miraculin.

او شروع به ساخت میوه معجزه قرص زیرا مانند بسیاری از گیاهان گرمسیری و میوه در این گیاه بسیار کوتاه است عمر است که دلیل بسیاری از میوه ها از مناطق استوایی نیست آن را به جهان غرب است.

بیماران دیابتی قرار بود برای آنها و کودکان و نوجوانان انتخاب شدند معجزه میوه یخی بیش بستنی یخی با شیرین کننده های مصنوعی توسط یک حاشیه. این زمانی است که دیگر شرکت های علاقه مند شد و رابرت هاروی تبدیل شد پایین ارائه می دهد برای میلیاردها دلار به عنوان Miraculin نگاه مانند آن را آماده و آماده برای تبدیل شدن به یک جایگزین طبیعی برای شکر. فقط به عنوان بری بود در مورد به راه اندازی هاروی دفاتر مورد حمله صنعتی توسط جاسوسان خود فایل ها و تحقیقات به سرقت رفته بود, او به سرعت بالا ماشین تعقیب در وسط شب و مردم پس از او. چندی بعد در سال 1974 رابرت هاروی دریافت نامه ای از FDA گفت: معجزه توت محصولات اجازه داده نمی شود به بازار در هر شکل او را که منجر به بستن کل عملیات.

قوانین از FDA در مورد معجزه میوه ها کاملا نامشخص و مشکوک. سوالات بسیاری ساخته شده است در مورد میوه معجزه. موضع خود را این است که آنها در نظر معجزه میوه به عنوان یک افزودنی غذایی. Miraculin نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک افزودنی غذایی به طور موثر قفل کردن آن را از زنجیره غذایی. اما تازه بری خود را می توان از نظر قانونی و این تنظیم شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده. متاسفانه وزارت کشاورزی ایالات متحده به نظر می رسد در گیر نظارتی برزخ است. این شگفت انگیز توت برای سلامتی شما است و در عین حال آن است که قانونی به تجاری از غذا و نوشیدنی ها اگر چه قانونی به فروش می رسد در آن اشکال طبیعی.

این میوه بسیار شگفت انگیز است اگر شما از من بپرسید.

[ad_2]