مسکونی راهنمایی برای خلاص شدن از شر سوسک آلمانی

[ad_1]

آلمانی سوسک هستند سرپوشیده سوسک که به ارمغان آورد به خانه خود را از طریق استفاده از مبلمان با استفاده از وسایل مقوا, جعبه, کیسه کاغذ و یا با مراجعه به کسی که آنها و وارد کردن کیف پول, کتاب, کیسه, و غیره. آلمانی سوسک, تولید مثل تا آنجا که 300 برابر سریع تر از بسیاری دیگر از سوسک به همین دلیل است که وجود دارد به طور معمول بیشتر نوزادان از بزرگسالان است. یکی از زنان در ورود به خانه خود را می تواند یک پتانسیل آلودگی 35,000 سوسک در عرض یک سال است.

بهداشت بسیار مهم است. همیشه ترک کردن مواد غذایی تنها اسپرز یک رشد عظیم در جمعیت خود را.

آب و غذا و گرما مورد نیاز برای آنها برای زنده ماندن. این است که چرا این آشپزخانه است که به طور معمول که در آن آنها خواهد بود. اگر رها شود, سپس آنها را در سراسر خانه به حمام, اتاق ابزار, A/C, واحد حتی در اتاق خواب خود را.

ژل طعمه و IGR را (تنظیم کننده های رشد حشرات کنترل تولد) سریعترین و موثرترین وسیله برای از بین بردن آنها. من توصیه نمی foggers زیرا به طور کلی این فقط باعث می شود آنهایی که زنده ماندن حرکت به محل دیگری به خصوص duplexes و مجتمع های آپارتمانی. طعمه ایستگاه های عالی برای کنترل دراز مدت.

نکاتی برای درمان با استفاده از ژل طعمه و یک IGR

هنگامی که با استفاده از طعمه شما باید از بین بردن دیگر مواد غذایی و منابع آب برای دریافت نتایج حداکثر.

مرحله 1

بهداشت

بهداشت-کشیدن و تمیز زیر و پشت تمام لوازم. همچنین تمیز کردن مایکروویو توستر زیر شلواری و کابینت و غیره. هدف شما این است برای از بین بردن تمام مواد غذایی دیگر منابع. خلاء ترک و شکاف. آیا استفاده از قوی تمیز کردن راه حل های مانند سفید کننده و یا کاج سل در این زمان. این ممکن است دفع سوسک از طعمه. خشک و یا پاک کردن تمام منابع آب مانند قطرات آب در سینک به طوری که آنها خواهد شد و حتی بیشتر را به خود جلب طعمه.

روزانه بهداشت نیز حیاتی است. گرفتن زباله و نه ترک کردن, کثیف, ظروف و جعبه های پیتزا و غیره. همچنین انتخاب کنید تا مواد غذایی حیوان خانگی و آب کاسه و نزدیک کردن سینک تخلیه هر شب پس از آنها فعال تر در شب.

مهم: تمیز کردن باقیمانده از هر قبلا با استفاده از حشره کش ها که کشتن آنها را با تماس بگیرید. این اسپری جلوگیری از آنها را از بازگشت به خانه با طعمه.

مرحله 2

تنظیم کننده رشد حشرات-سرعت بخشیدن به روند و بسیار کم در سمیت

IGR هستند مهارکننده رشد. جوان هرگز رشد و بزرگسالان دیگر قادر به تولید مثل است. آنها در سه شکل از کاربرد ذرات معلق در هوا, کنسانتره و نقطه منبع دستگاه های. Gentrol باعث می شود بهترین IGR را برای سوسک.

مرحله 3

طعمه با ژل طعمه از یک سرنگ

مقدار طعمه استفاده می شود بستگی به سطح آلودگی است. بیشتر سوسک شما بیشتر به شما خواهد شد نیاز به تغذیه آنها را به دیدن چگونه طعمه است منبع غذایی خود را و آنها را به خوردن. پس طعمه آب بر اساس آن را جذاب تر به سوسک. تازه طعمه قرار داده شود باید بر اساس روزانه برای اطمینان از سریعترین نتایج به خصوص اولین 4-7 روز. در برخی موارد شما می خواهید نتایج در روز بعد و در موارد بدتر شما آنها را در حدود 3-4 روز. در اکثر موارد سوسک کاهش خواهد یافت و در حدود 75% توسط این زمان. 100% در کمتر از یک هفته یا دو هفته بسته به اینکه چگونه بسیاری از وجود دارد و چگونه به خوبی شما در حفظ و دیگر منابع غذایی و دور از آنها.

[ad_2]